PCR testovaní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
82526
14.11.21 15:51
@cecetka píše:
Bez si kam chces :roll:

Taky chodim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 18:23
@Anonymní píše:
Ahoj přišla jsem do kontaktu s nakaženým, ale je málo míst na pcr testy, takže jsem objednaná až na 9.den po kontaktu s pozitivním. Kdybych měla být pozitivní, pozná to ten test i po takové době nebo ne? Protože by mě štvalo kdybych byla pozitivní, ale ten 9. den už negativní a neměla bych certifikát o prodělané nemoci. Je prostě málo míst a někam 100km dalako jezdit nechci. Děkuju

Nevíte někdo prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
9062
14.11.21 18:44

Pozná. Ale když budeš pozitivní až 9. den, budeš doma v podstatě 3 týdny. Odkud jsi, našla jsem místa na úterý i na čtvrtek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82526
14.11.21 21:28
@Havlova píše:
Pozná. Ale když budeš pozitivní až 9. den, budeš doma v podstatě 3 týdny. Odkud jsi, našla jsem místa na úterý i na čtvrtek.

Ja v Praze i na zitra, ale ja jsem ten typ, co kvuli tomu klidně tech 100km pojede. Jak kvuli terminu, tak kvuli zpusobu odberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 21:30

Bohužel Prahu nemám moc blízko. Termín mám na pátek. Prostě budu asi doma dýl, jde mi hlavně o to aby to ten test poznal i takhle dýl v případě pozitivity :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 21:33

Pátek mám 9.den od kontaktu, ono je už asi jedno jestli budu doma o 2-3dny dýl než kdybych šla tak jak bych měla. Jen teda doufám, že pokud budu pozitivní, test to odhalí, ať mám ten certifikát!! :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 18:47

Jak dlouho vychazeji pozitivni testy?

Ahoj, zajímá mě jestli nevíte jak dlouho průměrně po covidu může vyjít pcr „falešně“ pozitivní? kvůli mrtvému viru :)

• Citovat
  • Nahlásit
39001
16.1.22 18:49
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímá mě jestli nevíte jak dlouho průměrně po covidu může vyjít pcr „falešně“ pozitivní? kvůli mrtvému viru :)

to ti to 2× nestačilo? Stejně je to individuální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
16.1.22 18:56
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímá mě jestli nevíte jak dlouho průměrně po covidu může vyjít pcr „falešně“ pozitivní? kvůli mrtvému viru :)

V tomto případě místo PCR testu doporučuji IQ test :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat