PCR testy

Anonymní
6.9.21 16:45

PCR testy

Ahoj, nevím, kam zařadit, nenašla jsem podkategorii. Máte zkušenosti s PCR testy? Dá se domluvit na odběru z úst nebo jen z nosu? A bolí to? Díky :)). Já byla jen na antigenu a ten byl jen z kraje nosu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4169
6.9.21 16:52

Zalezi kam jdes. U nas delaji v nemocnici z nosohltanu a v jinem odberovem miste z okraje nosu nebo ze slin. Z nosohltanu me neboli ale je to mega neprijemne, brecim po tom pul dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
6.9.21 16:56

Záleží odkud jsi, my jezdíme na místo, kde dělají PCR z krku, tříleté dceři jen z pusy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24963
6.9.21 16:56

Ještě tě nepotkal PCR test? To jsi dítě štěstěny.

Jinak testy se dělají různě, záleží, jaké odběrové místo si vybereš. zkus zadat do vyhledávače PCR z krku a uvidíš, co na tebe kde vyskočí.
V Plzni bych ti poradila (u Hornbachu na parkovišti dělají pcr z krku).

Ani z nosu to není žádná tragédie, dvě vteřiny lechtání, minuta nepříjemnej pocit v nose. Pokud si alergik, tak to musíš znát, prostě to nepříjemně šimrá „v trubkách“. Nic, co by se nedalo přežít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78630
6.9.21 17:02
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím, kam zařadit, nenašla jsem podkategorii. Máte zkušenosti s PCR testy? Dá se domluvit na odběru z úst nebo jen z nosu? A bolí to? Díky :)). Já byla jen na antigenu a ten byl jen z kraje nosu.

Domluvit se nedá, ale můžeš si vybrat odběrové místo podle toho odkud odebírají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
6.9.21 17:44
@Kaileee píše:
Zalezi kam jdes. U nas delaji v nemocnici z nosohltanu a v jinem odberovem miste z okraje nosu nebo ze slin. Z nosohltanu me neboli ale je to mega neprijemne, brecim po tom pul dne.

proč brečíš? jsou horší věci, toto je záležitost cca pár vteřin :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54281
6.9.21 17:59

@DanielaD taky jsem brečela. Ne bolestí, ale reflex, navíc mám křivě rostlej nos a fakt to bylo extra nepříjemný a cítila jsem to ještě dvě hodiny poté. Záleží kdo to dělá, jak moc pečlivě to dělá a na individuální vnímavosti. Že po tom někdo nemůže brečet je asi jako říct, že nebolí menzes - někoho určitě ne, někoho trochu a někdo leze bolestí po zdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6848
6.9.21 18:04
@DanielaD píše:
proč brečíš? jsou horší věci, toto je záležitost cca pár vteřin :nevim:

To je reflex a v podstatě znak dobře provedeného odběru. Prostě to pošimráš v nosohltanu a reflexně se spustí slzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4169
6.9.21 18:05
@DanielaD píše:
proč brečíš? jsou horší věci, toto je záležitost cca pár vteřin :nevim:

No ja to nedělám schvalne, mam to tam asi citlive a jakmile tam hrabnou tak mi tecou oci cely den. Pozorovala sem ostatni a někteří to meli podobne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
6.9.21 18:14

Děkuji všem za vysvětlení, domnívala jsem se, že někdo brečí bolestí @ugluk @Havlova @Kaileee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
6.9.21 18:14
@Havlova píše:
To je reflex a v podstatě znak dobře provedeného odběru. Prostě to pošimráš v nosohltanu a reflexně se spustí slzení.

Přesně! Já si na první odběr blbec vzala řasenku. Bohužel ne voděodolnou. Než jsem dojela domů byla jsem jak panda. Nešlo to zastavit.

Jinak mě byl překvapivě nepříjemnější antigenní odběr. Nějak blbě mě šťouchla. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70851
6.9.21 22:21
@Mar__tanka1983 píše:
Ještě tě nepotkal PCR test? To jsi dítě štěstěny.

Jinak testy se dělají různě, záleží, jaké odběrové místo si vybereš. zkus zadat do vyhledávače PCR z krku a uvidíš, co na tebe kde vyskočí.
V Plzni bych ti poradila (u Hornbachu na parkovišti dělají pcr z krku).

Ani z nosu to není žádná tragédie, dvě vteřiny lechtání, minuta nepříjemnej pocit v nose. Pokud si alergik, tak to musíš znát, prostě to nepříjemně šimrá „v trubkách“. Nic, co by se nedalo přežít

Tsss, já jsem prosla celý covidem bez spejle v nose, ani antigen, ani pcr. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24963
6.9.21 23:42

@Lama Lama nepracujes? Vždyť jen v zaměstnání testovali půlku jara…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33158
7.9.21 05:56
@Mar__tanka1983 píše:
@Lama Lama nepracujes? Vždyť jen v zaměstnání testovali půlku jara…

V te dobe uz jsem byla treba ja ockovana. Byla jsem za celou dobu na jednom jedinnem testu, antigennim, nekdy na konci února.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
7.9.21 06:23

Někde se jen plive. Prý je to nejspolehlivější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat