Vadilo by vám toto?

Anonymní
6.9.21 11:33

Vadilo by vám toto?

Zdravím, zajímá mě, jak by jste to brali vy nebo, co si o tom myslíte. Kdyby se kluk týden před vašim vztahem 2× vyspal se svoji ex..A ta holka by vám to napsala, protože ji obelhal a postavil do spatny situace. Napsala to v klidu a bez žádných dramat a vlastně ji chapu, ze mi to napsala. On mi řekl, ze to mě bral jen jako kamosku ještě a pak v par posledních dnech se u nej city ke mne změnili. Přitom jsme to už nějakým způsobem mezi sebou měli rozehraný i před tím. Vadilo by vám to? A co si o tom upřímně myslíte? Děkuju moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43
6.9.21 11:36

Upřímně bych se o situaci pobavila s tím. klukem.

Sex týden předtím, než jste spolu začali chodit, je za mě úplně v pohodě, podstatný je, že teď už bude spát jenom s tebou, ne? 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2822
6.9.21 11:37

Co znamená týden před vztahem? Vy jste se vidali, nic mezi vámi nebylo, on měl dvakrát sex s ex, a týden po tom sexu jste se domluvili, že spolu začnete mít vztah a přišly pak nějaké intimnosti a neznosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
6.9.21 11:50

Nevadilo by mi to a nechápu proč ti to ta holka psala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16113
6.9.21 11:51

Neřešila jsem nic, co se stalo pred vztahem, ani v takovych tech oťukávacích začátcích, kdyz jde člověk na rande, ale jeste neví, jestli z toho neco bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16113
6.9.21 11:52
@Alušáček píše:
Nevadilo by mi to a nechápu proč ti to ta holka psala..

Aby mu zavarila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26352
6.9.21 11:52

No tak když ex byla svolná a ještě nevěděl jak to bude mít s tebou.. :nevim: Kluci to občas mají jinak no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
6.9.21 11:53

Tak asi neměl v kalendáři napsáno, že za týden spolu začnete chodit, tak si ještě užije s bejvalkou :nevim:
Ve vztahu se mají řešit věci ve vztahu, ne to co bylo před tim a ze strany jeho ex bych to brala čistě jen jako provokaci, která očividně zabrala, když se tim zabýváš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3722
6.9.21 11:54

Vubec jsi to nemela vedet :think:

Ted to vis, ale radeji neres. Osobne dotycnou nechapu, proc ti to sdeluje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.21 11:55
@Beckyttine5 píše:
Co znamená týden před vztahem? Vy jste se vidali, nic mezi vámi nebylo, on měl dvakrát sex s ex, a týden po tom sexu jste se domluvili, že spolu začnete mít vztah a přišly pak nějaké intimnosti a neznosti?

No týden před tím než jsme si pak řekli, ze teda spolu budeme. Vídali jsme se, chodili ven a něco mezi námi i proběhlo. Pak spal se svoji ex 2× a pak za ten týden začal chodit se mnou. A teď spolu jsme a máme i ty intimnosti samozřejmě.

Příspěvek upraven 06.09.21 v 12:01

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.21 11:58

Já už to s ním řešila a i mi sám přiznal, že přes prázdniny ji psal a reagoval na fotky a psal ji i flirtovací zprávy..A v tu dobu si psal i se mnou a vídali jsme se už. Jeho ex to prý nevěděla vůbec.

Příspěvek upraven 06.09.21 v 12:06

• Citovat
  • Nahlásit
448
6.9.21 12:01
@Anonymní píše:
Já už to s ním řešila a i mi sám přiznal, že přes prázdniny i psal a reagoval na fotky a psal ji i flirtovací zprávy..A v tu dobu si psal i se mnou a vídali jsme se už. Jeho ex to prý nevěděla vůbec.

Tak trochu si nechával zadní vrátka kdyby to nevyšlo s tebou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
6.9.21 12:02

Přijde mi že vám tak 16…tohle bych neřešila. Nebyli jste spolu, “oťukáváte se”, vlastně nikdo nevěděl jak to ještě bude…nechápu proč ona ti vůbec psala, asi mu chtěla udělat zle…vypusť to z hlavy. Zbytečnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.21 12:04

Nevím, ale mně by to třeba vadilo. Pokud jste s už vídali a něco mezi vámi probíhalo, tak mi to od nej přijde celkem nefer, ze se vyspí s jinou holkou. A dokonce 2×. Pak o týden později začne chodit s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.21 12:06
@andelka83 píše:
No tak když ex byla svolná a ještě nevěděl jak to bude mít s tebou.. :nevim: Kluci to občas mají jinak no.

Občas to tak mají i holky. Já se vyspala s ex ještě když už jsem začínala randit s novým. Prostě to bylo v začátku, nebrala sem to nijak závazně. S ex sme spolu nemohli žít, ale v sexu to klapalo, takže když jsem nikoho neměla, neměla jsem ani výčitky, že jsme si párkrát vrzli

A upřímně - Při tomhle posledním sexu s ex už jsem myslela jen na toho novýho, takže pro mě to byla i známka toho, že sem odpoutaná od starého a to nové je víc než jen povyražení.
Jsou to dva roky a my se teď za pár měsíců bereme :srdce:
Nový partner věděl, že jsem se po rozvodu ještě párkrát s ex vyspala, nicméně neřekla jsem mu, že ten poslední už byl v našich začátcích - zbytečně by mu to mohlo ublížit, je to passé, uzavřená minulost, tak už to nechávám u ledu.

Exka ti to zřejmě řekla, aby tě naštvala, aby jemu zavařila,… pokud už se dál nesešli, neřešila bych to, buď trochu velkorysá.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat