Jak by měl partner pečovat o těhotnou partnerku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 00:31
Pece o tehotnou partnerku

Zdravim ;) chtela bych se zeptat jaky byl vas partner kdyz jste byli tehu a napriklad vas boleli zada… docela trpim posledni tydny a je to na me hodne videt a i obycejna masaz by mi udelala radost a dost by mi ulevila ale muj pritel mi rekne ze ho to nebavi… nebo vidi jak se tu kroutim na posteli a v pohode si dal hraje na mobilu ale to ze ja to fakt nedavam ho nezajima. Je mi to dost lito a beru to jakoze je sobec… byl vas partner taky takovy? :? Moc me to mrzi a zacinam mit docela nervy :?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

LaraA
Kecalka 430 příspěvků 15.04.18 00:56

Partnera sis vybrala sama, otěhotnět ses rozhodla s ním… a teď zjišťuje, že je možná sobec :nevim:
A počkáš si, co ti kdo napíše a pak se buď budeš utvrzovat v tom, že je sobec, nebo mu to ukážeš a budeš trvat na nápravě?
Good luck

Anonymní  15.04.18 00:59
@LaraA píše:
Partnera sis vybrala sama, otěhotnět ses rozhodla s ním… a teď zjišťuje, že je možná sobec :nevim:
A počkáš si, co ti kdo napíše a pak se buď budeš utvrzovat v tom, že je sobec, nebo mu to ukážeš a budeš trvat na nápravě?
Good luck

Jinak sobec nikdy nebyl jen proste v tom starat se o tehotnou pritelkyni mu moc nejde… nevim co tu hned vyjizdis paneboze :lol: jen me zajimalo jak to meli doma ostatni… :mavam:

abcd32
Kecalka 323 příspěvků 15.04.18 01:08

Tomu mému se taky nechce.. masáž mi neudělá že ho bolí prsty, za ruku mě nechytne.. prostě je takový málo kontaktní… lepší to už holt nebude :D ale zas má jiné přednosti, dříve mi to vadilo, teď už jsem si zvykla a neřeším to…

Pennya
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 15.04.18 01:25

Můj se teda stará, ještě nejsem těhotná.(snad to tak zůstane ikdyž pak budu unavená a bolestivá delší dobu :mrgreen: ) Když ho poprosím o masáž a není zrovna po 16 hodinovce či jiné prokazatelné dřině :-D tak mi ji udělá. Máme to teda jako takový rituál, pustíme si klidnou hudbu, svíčku..když jsem v noci chytla nebo i jindy neskutečné menstruační bolesti až mi tekly slzy, vzbudil se a šel mi ohřát láhev na břicho. Pak se přitulil a schoval mě do klubíčka. Když potřebuju obemout, protože mi lítaj hormony, řeknu si, a jsem v objetí :) Nemyslím si že by se to nějak výrazně změnilo až budu těhotná..

Ell-Ell
Kecalka 279 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 04:37

Mam to same. V prubehu se teda staral, jako ze mi pomahal do bundy, ptal se me jestli chci pomoct sundat kozacky, nosil dobroty. Ted uz zustalo jen u tech dobrot a obcas prinese kytku. Ted jsem 3 tydny pred porodem a taky se tu obcas kroutim bolesti kdyz mam poslicky a on vesele kouka na tv a ani se nezepta co me boli nebo tak. Nebo se pracne zvedam, protoze me boli stydka kos a trisla a obcas u toho hekam a funim a on mi jen rekne „Co delas prosimte?“..Tak mu odpovim, ze me to hodne boli a je to pracne se zvednout a on mi rekne jen „Aha“ a pokracuje v cinnosti :cert: :D Taky mi sliboval jak mi bude delat masaze, skrabat na zadech a podobne..a nic se nedeje. Nekolikrat jsem mu to naznacila a nic. Nutit ho holt nebudu a na masaz si radsi zajdu :D

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 15.04.18 05:43

Muj se staral. Ale ja nemela zadne bolesti, takze mi treba jen mazal bricho. I presto, ze v te dobe stavel dum nekdy i 12 hodin denne.

Heivka
Závislačka 2738 příspěvků 15.04.18 06:39

Můj se snaží, sice u masáží zad musím navádět jak má dát ruce, ale ono kolikrát stačí že ty záda prohřeje rukama. Včera mě vyhodil od čištění trouby, abych nemusela sedět skroucená na zemi. A je taky fakt, že je mnohem citlivější než u prvního těhotenství, asi mu při porodu úplně docvaklo, že to nebude žádná sranda. Jediné za co bych ho zabila je jeho pozdrav " Čau Inkubátore" ale to dělá naschvál, protože ví, že mě to trošku zlobí.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8197 příspěvků 15.04.18 07:32

Když jsem mu řekla, tak mi namazal nohy nebo zada, ale sám od sebe ne - což mi nevadilo, mam pusu :mrgreen: ale břicho vůbec nedaval, bylo mu hrozne divné, ze přes nej vlastně hladí syna :lol: si proste prines krém, sundej triko a popros ho. Pripadne jestli mas možnost, tak vřele doporučuji zaplatit si profi masáže v těhotenství. To je fakt boží věc

ka2ka
Extra třída :D 11517 příspěvků 15.04.18 07:54

Je to sobec a ber to jak chceš sama to o něm píšeš :nevim: jinak manžel se staral nosil mi mokré hadry na oteklé nohy :mrgreen:

warita
Kelišová 6423 příspěvků 15.04.18 08:32
@Anonymní píše:
Zdravim ;) chtela bych se zeptat jaky byl vas partner kdyz jste byli tehu a napriklad vas boleli zada… docela trpim posledni tydny a je to na me hodne videt a i obycejna masaz by mi udelala radost a dost by mi ulevila ale muj pritel mi rekne ze ho to nebavi… nebo vidi jak se tu kroutim na posteli a v pohode si dal hraje na mobilu ale to ze ja to fakt nedavam ho nezajima. Je mi to dost lito a beru to jakoze je sobec… byl vas partner taky takovy? :? Moc me to mrzi a zacinam mit docela nervy :?

je mi to lito. Muj partner sobec neni, v tehu me na rukou nosil, masiroval, pomahal vstavat z postele, i puncochy mi natahoval, kdyz uz jsem mela buben, snidane mi delal… tohle ale asi nechces slyset. S tvym problemem neporadi, to je bohuzel o povaze a tu nepredelas.

Anonymní  15.04.18 08:34

Ten můj se striktně držel toho, že těhotenství není nemoc a když chci masáž, můžu si na ní někam dojít. Normálně jsem nosila nákupy, protože těhotná může dle tabulek x krát za směnu zvednout x kg. Že jsem unavená? To on po práci taky a nefňuká. Ale takový vždy byl a bude. Ani ditě to nijak nezměnilo, k němu se chová stejně. Dítko upadlo, sedřelo si do krve ruce. Jen řekl vstávej, bulením nic nevyřešíš.

Netopirek
Kelišová 7226 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 08:36

Masáž zad má ten můj jen jako předehru. Takže když jsem chtěla masáž musel pak následovat sex. Což mně vůbec nevadilo :mrgreen:
Jinak mi pomáhal zavázat tkaničky, zvedat se.

Ale já si jako péči o těhotnou představuji, že chlap pomůže s domácností tak, aby ona musela dělat co nejméně nebo nic.

Masáž je stejně lepší od profíka

jakanas
Kelišová 6263 příspěvků 118 inzerátů 15.04.18 08:49

Při prvním těhotenství jsem ženě dělal to o co si řekla. Myšlenky fakt číst neumím a nějaký narážky většinou nepochopím.
U druhého dítěte jsem se v podstatě 5 měsíců staral o staršího syna, a poslední 3 měsíce byla v porodnici na udržení.

To s tou tvrdší výchovou batolat taky docela souhlasím. Dokud jsem byl s děckama doma já tak když někde flákli, otřepali ruce, promnuli kolena a šli dál. Jak se začala starat žena velmi rychle zjistili že tady to jejich fňukání padá na úrodnou zem… a tak mladší syn furt jen kvičí.

Anonymní  15.04.18 09:05
@Anonymní píše:
Zdravim ;) chtela bych se zeptat jaky byl vas partner kdyz jste byli tehu a napriklad vas boleli zada… docela trpim posledni tydny a je to na me hodne videt a i obycejna masaz by mi udelala radost a dost by mi ulevila ale muj pritel mi rekne ze ho to nebavi… nebo vidi jak se tu kroutim na posteli a v pohode si dal hraje na mobilu ale to ze ja to fakt nedavam ho nezajima. Je mi to dost lito a beru to jakoze je sobec… byl vas partner taky takovy? :? Moc me to mrzi a zacinam mit docela nervy :?
Život je tvrdej. Jsou horší věci, než bolení zad před porodem. Já sama mám chronické bolesti už několik let a víte co? Tak to prostě je a nečekám, že by mě partner masíroval, přesto, že to mám také ráda a pomohlo by mi to minimálně psychicky. On takový prostě není. Takového jsem si ho vybrala a vzala. Zásada č. 1 ve vztahu - NIKDY SE NESNAŽ PARTNERA PŘEDĚLAT, protože jinak prchne za jinou, která bude spokojená s tím, jaký je a bude ho za to chválit. Zásada č. 2. NIKDY NEKRITIZOVAT - souvisí s číslem 1. Prostě budete muset být větší „tvrďák“. Kojení bolí jak prase, porod bolí jak prase. Nevyspání není nic příjemného. Přijměte odpovědnost za svůj život a nechte partnera žít ten svůj. To, že spolu máte dítě a rozhodli jste se život prožít společně neznamená, že teď musíte žít život toho druhého. Buďte ráda, že partnera nic nebolí a pošlete ho na víkend užívat si třeba sportu, dokud může, protože až budete mít dítě, bude určitě pomáhat víc a už na to nebude čas. Anonym Jitka (info o vlastním zdravotním stavu)
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama