Reklama

Poškozené vlasy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 14.04.18 18:45
Poškozené vlasy v těhotenství

Ahoj holky :) mám v poslední době strašný problém :roll: už toho mám plné zuby :,( Moje vlasy jsou jemné a vlnité, ale od té doby, co si je barvim se dost zhoršily. Jenže než jsem otěhotněla tak to bylo ještě v pohodě. Používala jsem balzám, kůru a šampón na poškozené vlasy a bylo to ok. Jenže teď se to začalo dost zhoršovat :zed: vlasy mám krepate, roztrepene no prostě hrůza :( :?.. Tak jsem vás chtěla poprosit zda máte nějaké zaručené rady a tipy na poškozené vlasy v těhotenství, které by mohli pomoci. Klidně i nějaké dražší přípravky, nebo babské rady. Jsem už zoufalá. Nejde mi s nimi ani pořádně nic udelat… Všem moc děkuju za rady a tipy, co vám pomohlo :hug: :srdce:

Reklama

Reakce:

Zwetta
Kecalka 373 příspěvků 6 inzerátů 14.04.18 18:48

@Judynka33
Co používáš za kosmetiku? ;)

lampicka11
Závislačka 3356 příspěvků 1 inzerát 14.04.18 19:20

Já mela hrozny vlasy…roztrepene., mastné a zplihle a v každým těhotenství se mi ohrome zlepsily :nevim:

Uživatel je onlineMargery
Echt Kelišová 7908 příspěvků 14.04.18 19:30

Ahoj, mám to to samé. Přesušené, strašně se mi třepí. Mám je skoro do pasu a s takovou se s nima budu muset rozloučit, ty konečky jsou šílené. Používám ted kofeinový šampon a koupila jsem si syoss na přesušené vlasy, kondicioner a snad to teda zabere :,(

nozu
Extra třída :D 11479 příspěvků 14.04.18 19:31

Přidej vitamíny řady B. Ty mají dobrý vliv na vlasy. A jinak bych se zkusila domluvit s kadeřnicí, aby ti doporučila něco na míru pro tvoji kvalitu vlasů

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 14.04.18 19:32
@novakova.t píše:
Já mela hrozny vlasy…roztrepene., mastné a zplihle a v každým těhotenství se mi ohrome zlepsily :nevim:

Já to měla zase přesně naopak, z hezkých lesklých, vůbec se nemastících vlasů v těhotenství mastný hnus bez objemu. Všichni mi tvrdili, že určitě čekám holky :mrgreen: stejně tak mi v těhotenství vlasy padaly víc, než po porodu.

@Judynka33 Mám také jemné vlasy, používám jakýkoli přírodní šampon bez silikonů, kokosový olej na konečky. Vlasy pravidelně stříhám, nosím mikádo, nebarvím, nežehlím, ale fenuji. Jednou za čas dělám olejový zábal s kávou.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 14.04.18 19:34

To se barvíš sama, nebo kadeřnice? Protože to asi bude chtít odbornější péči. Po porodu se to totiž většinou ještě zhorší.

Niky2
Kecalka 492 příspěvků 53 inzerátů 14.04.18 19:39

@Judynka33
Mne napadlo, jestli bys nechtela zkusit barvit vlasy hennou. Nejen, ze barva pak je takova lesklejsi, hazi odlesky na svetle, ale hlavne pro vlasy je daleko setrnejsi, dodava na objemu, mne dokonce i vic rostou a zhoustly.Ale trochu pruda je najit ten spravny odstin, chce to vyzkouset ruzne znacky i odstiny, henna si zije tak nejak svym zivotem a kazdemu chyta jinak.

maaarkeeet
Kecalka 248 příspěvků 14.04.18 20:17

Zkus šampony zn. Milva, mají hodně druhů a co vím, tak si je holky i po porodu chvalí.
Jinak jemné a vlnité mám taky, jednou jsem zaexperimentovala s pár pramínky melíru a jednou lehké ombre a už nikdy více. Pokud nutně potřebuješ barvit, tak doporučuji hennu, vlasy to krásně obalí a vyživí, používám jí už téměř 2 roky a jsem spokojená, navíc mi vlasy po delší době opět chválí i ostatní a to prostě potěší ;)

EINNER
Kecalka 126 příspěvků 14.04.18 20:29

Já taky vždy mívala krásné dlouhé lehce vlnité vlasy až po zadek. Vždy mi všichni říkali, jak mám krásné vlasy. V těhotenství a hlavně po porodu hrůza. Musela jsem je ostříhat na krátké mikádo, to jediné mi pomohlo. Nyní jsem po 2 porodech a skončila jsem i s kojením a konečně se mi moje vlasy vrací do normálu.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 14.04.18 20:32

@maaarkeeet Jo s Milvou mám ty nejlepší zkušenosti, zachránila mi vlasy, už jsem sháněla paruku :pocitac:

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 17.04.18 11:23

Vlasy mi právě dělá kadeřnice.. Ale přijde mi to horší a horší, kosmetiku mám taky od ní. Měsíčně za to dám kolem 1500,– a výsledek žádný… :nevim: :,(

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 17.04.18 11:24

@radkka tu milvu určitě objednám.. Není ani nějak drahá :) :kytka: :hug:

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 17.04.18 11:25

@Niky2 a ta Henna.. To je nějaká konkrétní značka? :) internet mi právě toho vyjel plno.. A jak je to s odstíny černé nebo tím. hnede? Chytá to dobře? :)

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 17.04.18 15:54
@Judynka33 píše:
@radkka tu milvu určitě objednám.. Není ani nějak drahá :) :kytka: :hug:

Mně fakt pomohla, vlasy mi hodně zhoustly, ale byly po ní trochu hrubší… Ale já potřebovala hlavně na hlavě něco mít, nebylo tak podstatné, jestli to bude hebké a lesklé. Teď už jsem skoro rok po porodu a je to konečně ok.
Teď se barvím hennou, od Khadi, na hnědo (jsem hnědovláska) a jsem spokojená, barví mi to teda v kadeřnictví, já se sama bojím :oops: Nemá to žádné zrzavé odlesky, jak jsem se bála. Chtěla jsem jen oživit barvu, moje je taková vyblitá… Šedin mám pár, ty to zatím schová. Vlasy jsou takové měkčí, příjemnější, ale zatím testuji jen pár týdnů, tak nemůžu úplně posoudit :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama