Cervix skóre 2,8cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva1595
Stálice 64 příspěvků 14.04.18 10:55
Cervix skóre 2,8cm

Ahoj prosím můžete mi poradit co to znamena cervix skóre 2,8cm? Jsem ve 36tt a kritická hodnota 5..

Reklama

Reakce:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 14.04.18 11:04

Ať mě kdyztak někdo opraví… Ale to není cervix skóre… To je prostě délka čípku. A podle mě je to v pořádku. Neboj. Nebo tě doktor něčím strašil? To cervix skóre už se prý ani moc nepoužívá, ve výsledku to o ničem nevypovídá.

AlenaSu
Kecalka 329 příspěvků 14.04.18 11:10

Ja měla od 33tt cervix skore 6,k porodu jsem šla s CS8 a rodila jsem ve 37+3… to chce klid. :palec:

Lizatko15
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 14.04.18 11:18

2,8cm je délka čípku a to máš krasné. CS je to číslo 5 a to máš taky v pohodě. Já měla CS 5 už od 21tt a rodila jsem ve 41tt. Takže se nemusíš ničeho bát jo a čípek jsem ve 36tt měla 1,2cm. Tak se ničeho neboj. :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama