Cervix skóre 2,8cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva1595
Stálice 64 příspěvků 14.04.18 10:55
Cervix skóre 2,8cm

Ahoj prosím můžete mi poradit co to znamena cervix skóre 2,8cm? Jsem ve 36tt a kritická hodnota 5..

Reklama

Reakce:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 14.04.18 11:04

Ať mě kdyztak někdo opraví… Ale to není cervix skóre… To je prostě délka čípku. A podle mě je to v pořádku. Neboj. Nebo tě doktor něčím strašil? To cervix skóre už se prý ani moc nepoužívá, ve výsledku to o ničem nevypovídá.

AlenaSu
Kecalka 280 příspěvků 1 inzerát 14.04.18 11:10

Ja měla od 33tt cervix skore 6,k porodu jsem šla s CS8 a rodila jsem ve 37+3… to chce klid. :palec:

Lizatko15
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 14.04.18 11:18

2,8cm je délka čípku a to máš krasné. CS je to číslo 5 a to máš taky v pohodě. Já měla CS 5 už od 21tt a rodila jsem ve 41tt. Takže se nemusíš ničeho bát jo a čípek jsem ve 36tt měla 1,2cm. Tak se ničeho neboj. :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu. Čím víc chlapec plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka, jehož... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Reklama