Jsou normalní bolesti v podbřišku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 19:29
Jsou normalni bolesti v podbřišku?

Ahoj, dnes me od rána boli nebo spis picha v podbřišku je to dost neprijemne nekdy.je to takove píchnuti az se musim predklonit pri chůzi jdu pomalu aby to nebolelo… poboliva me to i ted kdyz sedim s nohama nahore.. je to normalni? Jsem v 18tt.. je toto asi jako silnejsi menstruacni bolest (ale.ha.je moc nemam rak nemam moc srovnání)

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 13.04.18 19:30

Měla jsem takové bolesti, nikdy to nic nebylo. Podle lékaře vazy :kytka:
Bylo to teda převážně při nějakém pohybu, ale i při sebemenším. Jeden čas to bolelo ale pořád, i v klidu, ale to bylo vždy tak jeden den, pak klid… Obvykle mi přišlo, že mi pak i povyrostlo víc břicho :nevim:

Příspěvek upraven 13.04.18 v 19:36

Anonymní  13.04.18 19:30

Neni to jako neustale ra bolest ale vetsinu dne ano

Anonymní  13.04.18 19:31

@radkka tak super snad to bude taky tak :)

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 13.04.18 19:35
@Anonymní píše:
@radkka tak super snad to bude taky tak :)

Kdybys měla pochybnosti, tak zajdi k lékaři, raději zbytečně… Ale z mojí zkušenosti to opravdu nic není, ono se to tam prostě všechno natahuje. Myslím, že mě to bolelo hodně právě v podobné době, jako tebe, začínalo mi tehdy růst břicho. Vždy mě to vyplašilo, lékaři jsem to říkala na každé poradně :mrgreen: :oops: vždy vše ok. Někdy kolem 20 tt mě ta bolest budila a já u toho bulela, že je určitě něco špatně :pankac: nebylo :kytka:

markyj
Závislačka 3955 příspěvků 13.04.18 19:36

Ahoj já jsem měla takové bolesti až do 25 tt a na kontrolách vždy vše ok :palec: budou to určitě jen vazy, jak se děloha zvětšuje :mavam:

Michalka80
Závislačka 3979 příspěvků 13.04.18 19:45

Takoveto bolesti jsem mela vzdy jednou tydne, myslim te to souviselo s tim, jak rostla deloha… :nevim: Kazdopadne na tehotenstvi ti nemeli vliv; vse dopadlo dobre. Ale kdyby se ti neco nezdalo, je lepsi jit k dr.nez neco zanedbat. Hodne stesti, at se tobe i miminku dobre dari a at je vse v poradku :kytka:

Aduš8
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 13.04.18 19:52

Také jsem takovéhle bolesti měla a stejně, jako píší ostatní, vše bylo v pořádku, podle doktora to bylo tím, jak se roztahuje děloha.

Kriss Tina
Závislačka 4305 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 19:54

Já takové mám teď v prvním trimestru, pořád přemýšlím jestli je vše v pořádku, ale je to ta děloha jak se natahuje a zvětšuje, to bych musela letět na pohotovost několikrát denně, :lol:

Žena Vlk
Kecalka 464 příspěvků 13.04.18 21:41

Já měla takové jakoby bodavé bolesti, a řekla bych, že docela výrazné. Jako nebyla to žádné hrůza, ale trochu jsem pomýšlela na slepák :-D V každém případě bylo vše v pořádku, jsem si jistá, že šlo o vazy, zvětšování dělohy atd.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pravda, nebo mýtus? Maminky upřednostňují syny a na dcery jsou přísné

Když se narodí kluk, většinou přejí příbuzní novopečeným rodičům ještě... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama