Veletrh FOR KIDS 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nysmo
Kecalka 313 příspěvků 14.04.18 07:27
Veletrh FOR KIDS 2018

Ahoj holky, byla jste nějaká letos na veletrhu, stojí to za to? Je tenhle víkend a jsem asi hodinku a půl cesty od Prahy, tak jestli se vyplatí tam zajet nebo ne :) jsem teď v 8+5 tt… prosím o názor: to je asi ještě hodně brzo na nakupování co? :think: jenže další veletrh bude až na podzim a to už bude mega brisko :dance: :) a rada bych využila lepší ceny na veletrhu :dance: děkuji za rady a přeji krásný víkend :) :kytka: :mavam:

Reklama

Reakce:

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 14.04.18 07:37

@Nysmo Já myslím, že to za to úplně nestojí. Tedy pokud máš aspoň trochu přehled v nabídce dětských obchodů. Slevy tam nejsou, spíš jde o to, že ušetříš poštovné. Farmers tam třeba letos nevystavuje, ale zase na e-shopu teď nabízí slevu a poštovné od nějaké částky zdarma. Unuo tam třeba letos nemělo, co jsem chtěla koupit, a tak mi dalo heslo na dopravu zdarma od 300 Kč, můžu ti ji poslat, pokud chceš.

Nysmo
Kecalka 313 příspěvků 14.04.18 07:47

@Martina D. děkuji, klidně pošli budu ráda :) a děkuji za radu… já se pravě v tehle obchudkach a značkám moc nevyznám, jsem čerstvá těhulka poprvé v životě, tak nemám vůbec žádné zkusenosti a ani v okolí žádnou maminku co by mela přehled :oops: jen jsem vysledovala nějaké kočárky (stokke a cybex) na které bych se chtěla podívat a zeptat se u nic jestli jsou vhodné do terénu nebo spíše do města :) :think: a pak nevím jestli je vůbec takhle v prvním trimestru vhodné nakupovat, tak moc bych chtěla a úplně stejně se bojím 8o :)

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 14.04.18 08:00

@Nysmo Tak to by pak pro tebe mohlo být přínosné nabrat si letáky a podívat se, co bys v budoucnu chtěla pořídit. Brzo je, ale nemusíš nic kupovat.

warita
Kelišová 6412 příspěvků 14.04.18 08:51
@Nysmo píše:
Ahoj holky, byla jste nějaká letos na veletrhu, stojí to za to? Je tenhle víkend a jsem asi hodinku a půl cesty od Prahy, tak jestli se vyplatí tam zajet nebo ne :) jsem teď v 8+5 tt… prosím o názor: to je asi ještě hodně brzo na nakupování co? :think: jenže další veletrh bude až na podzim a to už bude mega brisko :dance: :) a rada bych využila lepší ceny na veletrhu :dance: děkuji za rady a přeji krásný víkend :) :kytka: :mavam:

byla jsem vcera, nic moc teda. Meli otevrenou jenom jednu hala a i ta byla poloprazdna. Meli tam dost stanku s oblecenim, nejake kocarky a par autosedacek. Jinak nic moc teda. Doufala jsem, ze se tam podivam na nejake barefoot boticky a to jsem v podstate neporidila.

hulala
Kecalka 267 příspěvků 14.04.18 08:59

A je tam nějaká zábava pro děti? Minulý rok se tam kluk docela zabavil

Nysmo
Kecalka 313 příspěvků 14.04.18 10:02

@warita tak to jsi mě moc nepotesila, čekala jsem, ze to bude větší a plné vseho možného, ale i tak se pojedeme asi podívat a naberu si letáčky atd. Jak píše @Martina D. :)

warita
Kelišová 6412 příspěvků 14.04.18 10:19
@hulala píše:
A je tam nějaká zábava pro děti? Minulý rok se tam kluk docela zabavil

ano, je tam udelany takovy parcour pro deti, zabira to asi polovinu haly. ;)

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 14.04.18 12:15

@hulala Ohledně zábavy pro starší děti mi to přišlo taky slabší. :think: Byla jsem tam včera na skok bez dětí, takže jsem zábavu pro děti moc nezkoumala, ale zelo to tam prázdnotou a nepřišlo mi, že by se tam dalo nějak dobře zabavit. :think: Na to je lepší ten podzimní veletrh.
Jinak souhlasím s warita, taky bych to vyhodnotila jako nic moc, ale pro někoho, kdo nemá žádnou představu, jaký pořídit kočár, jakou autosedačku a jaké pleny a další vybavení, je to docela přínosné.

halfinka88
Povídálka 42 příspěvků 15.04.18 06:58

Holky prosim, nemate nektera slevovy kod z veletrhu na eshop spuntik.cz? :)

Nysmo
Kecalka 313 příspěvků 15.04.18 07:34

Ahoj, tak jsme tam včera byli a mužů říct ze tam toho opravdu moc nebylo… :nevim:

mariana0149
Nováček 1 příspěvek 16.04.18 10:23

Na veletrhu For Kids měla stánek Bosonožka…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama