Pečení vánočního cukroví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VanocniCukrovi
Nováček 2 příspěvky 19.09.18 16:50
Pečení vánočního cukroví

Milé maminky,

obrátila jsem se Vás s prosbou o pomoc. Našla by se mezi Vámi dobrá duše (nejlépe z Brna a blízkého okolí, Břeclavi a blízkého okolo, případně na trase po D2), která ráda peče a byla by ochotna napéct max. 5 druhů cukroví i pro moji rodinu?

Vím, že se mohu obrátit na kteroukoliv „paní na pečení“, ale napadlo mě, že bych mohla oslovit některou s Vás, šikovných maminek na RD, které by se hodilo přivydělat si nějakou „kačku“ navíc.

Za nabídky do soukromé zprávy Všem předem děkuji :mavam: :srdce:

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 19.09.18 17:47

A kdyby některá mi chtěla upéct svatomartinské rohlíčky s makovou nádivkou, nechť se ozve. Omlouvám se, že s touto nabídkou sem se nevytasila už minimálně krátce po velikonocích. Ale pokud nějaká maminka na mateřské dovolené tato nabídka zaujala, tak budu chtít jeden rohlíček za 10kč maximálně 15kusů. Děkuji za pochopení! :hug:

lucynka25
Echt Kelišová 7930 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 05:50

Kdyby jste nesehnaly pekarky pro vaše cukroví, přidávám inspiraci na recepty na vánoční cukroví ;)
Těžké to není, jen časově náročné.. :mavam:

VanocniCukrovi
Nováček 2 příspěvky 28.09.18 21:20
@lucynka25 píše:
Kdyby jste nesehnaly pekarky pro vaše cukroví, přidávám inspiraci na recepty na vánoční cukroví ;)
Těžké to není, jen časově náročné.. :mavam:

Díky za tipy :srdce:

Určitě s dětmi upeču linecké a rohlíčky, ale na další druhy vzhledem k náročnosti mého povolání nezbude čas ;)

Pokud by se zde našla šikovná maminka, která peče z dobrých surovin a napekla by mi 3-4 druhy vánočního cukroví v rámci pečení pro vlastní rodinu, budu moc ráda :hug:

Děkuji :mavam:

Tetra
Nováček 3 příspěvky 10.10.18 03:48
@VanocniCukrovi píše:
Milé maminky,

obrátila jsem se Vás s prosbou o pomoc. Našla by se mezi Vámi dobrá duše (nejlépe z Brna a blízkého okolí, Břeclavi a blízkého okolo, případně na trase po D2), která ráda peče a byla by ochotna napéct max. 5 druhů cukroví i pro moji rodinu?

Vím, že se mohu obrátit na kteroukoliv „paní na pečení“, ale napadlo mě, že bych mohla oslovit některou s Vás, šikovných maminek na RD, které by se hodilo přivydělat si nějakou „kačku“ navíc.

Za nabídky do soukromé zprávy Všem předem děkuji :mavam: :srdce:

Mohu se nabídnout, mám inzerát na bazárku ;-)

angelspaige
Nováček 9 příspěvků 27.11.18 09:43
Cukrovi

Zdravím , Já objednávám cukroví zde : http://www.cukrenka.eu/ :) a mohu jen doporučit. Dela to skvela holčina a hodně si s tim vyhraje :-) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >