Pečení vánočního cukroví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VanocniCukrovi
Nováček 2 příspěvky 19.09.18 16:50
Pečení vánočního cukroví

Milé maminky,

obrátila jsem se Vás s prosbou o pomoc. Našla by se mezi Vámi dobrá duše (nejlépe z Brna a blízkého okolí, Břeclavi a blízkého okolo, případně na trase po D2), která ráda peče a byla by ochotna napéct max. 5 druhů cukroví i pro moji rodinu?

Vím, že se mohu obrátit na kteroukoliv „paní na pečení“, ale napadlo mě, že bych mohla oslovit některou s Vás, šikovných maminek na RD, které by se hodilo přivydělat si nějakou „kačku“ navíc.

Za nabídky do soukromé zprávy Všem předem děkuji :mavam: :srdce:

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 19.09.18 17:47

A kdyby některá mi chtěla upéct svatomartinské rohlíčky s makovou nádivkou, nechť se ozve. Omlouvám se, že s touto nabídkou sem se nevytasila už minimálně krátce po velikonocích. Ale pokud nějaká maminka na mateřské dovolené tato nabídka zaujala, tak budu chtít jeden rohlíček za 10kč maximálně 15kusů. Děkuji za pochopení! :hug:

lucynka25
Kelišová 7426 příspěvků 2 inzeráty 23.09.18 05:50

Kdyby jste nesehnaly pekarky pro vaše cukroví, přidávám inspiraci na recepty na vánoční cukroví ;)
Těžké to není, jen časově náročné.. :mavam:

VanocniCukrovi
Nováček 2 příspěvky 28.09.18 21:20
@lucynka25 píše:
Kdyby jste nesehnaly pekarky pro vaše cukroví, přidávám inspiraci na recepty na vánoční cukroví ;)
Těžké to není, jen časově náročné.. :mavam:

Díky za tipy :srdce:

Určitě s dětmi upeču linecké a rohlíčky, ale na další druhy vzhledem k náročnosti mého povolání nezbude čas ;)

Pokud by se zde našla šikovná maminka, která peče z dobrých surovin a napekla by mi 3-4 druhy vánočního cukroví v rámci pečení pro vlastní rodinu, budu moc ráda :hug:

Děkuji :mavam:

Tetra
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 10.10.18 03:48
@VanocniCukrovi píše:
Milé maminky,

obrátila jsem se Vás s prosbou o pomoc. Našla by se mezi Vámi dobrá duše (nejlépe z Brna a blízkého okolí, Břeclavi a blízkého okolo, případně na trase po D2), která ráda peče a byla by ochotna napéct max. 5 druhů cukroví i pro moji rodinu?

Vím, že se mohu obrátit na kteroukoliv „paní na pečení“, ale napadlo mě, že bych mohla oslovit některou s Vás, šikovných maminek na RD, které by se hodilo přivydělat si nějakou „kačku“ navíc.

Za nabídky do soukromé zprávy Všem předem děkuji :mavam: :srdce:

Mohu se nabídnout, mám inzerát na bazárku ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >