Pečení v mikrovlnce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
scentini
Závislačka 3462 příspěvků 13.09.18 09:12
Peceni v mikrovlnce

Ahoj, mam velkej problem. Pecu dort a prestala me jit trouba, tak jsem to dala do mikrovlnky. Umi pect, ale s obyc. dortovou formou a zacaly tam litat blesky. No a co ted? Chlap ma zitra narozky a ja jsem v pr.eli.

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25304 příspěvků 13.09.18 09:25

No dávat do mikrovlnky železo není dobrý nápad.
Takže buď k sousedce nebo koupit dort.

pikola
Neúnavná pisatelka 19462 příspěvků 13.09.18 09:29

V mikrovlnce dort neupečeš.

stinga
Závislačka 4446 příspěvků 3 inzeráty 13.09.18 09:30

@scentini ty nevíš, že do mikrovlnky kov nesmí? :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :zed:

debra.morgan
Závislačka 4224 příspěvků 13.09.18 09:33

zajet dort koupit nebo to strč k sousedce…proboha dávat kov do mikrovlnky, co tě to napadlo?
taky jeste muze byt oslava bez dortu, on to chlap jiste přezije…

scentini
Závislačka 3462 příspěvků 13.09.18 09:36

No jo, jsem blba. Nevyspana. Ach jo.

vertunka
Závislačka 4738 příspěvků 13.09.18 09:36

Nebo můžeš udělat dort za studena, slanej dort, dort koupit v cukrárne, nebo koupit jenom korpusy a ty potom dát na sebe. Možnosti je mraky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >