Peg Perego AT 4

Anonymni
13.4.07 20:25

Peg Perego AT 4

Ahoj maminky, máte prosím některá zkušenost s kočárkem PP AT4 ? Rozhoduji se mezi na GT3. Myslím, že ta 4 kolka bude stabilnější. Děkuji za příspěvky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2257
13.4.07 22:43

Ahoj, koukala jsem na www.malli.cz a krom toho, že AT4 je čyřkolka a GT3 trojkolka :wink: jsem moc rozdílů neviděla. Mě se líbí obě, jenom víc GT 3 s hlubokou korbou..Ale jestli chceš mluvit o stabilitě, AT4 bych řekla že na tom bude trochu líp, ale zase nemá nafukovací kola 8O tak já vlastně nevím-ale líbí se mi oba :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
14.4.07 07:37

PP AT4

No právě, mě se také líbí oba dva a pořád váhám. S hluboukou korbou vypadají oba nádherně, Jenže ta taška je o 3 tis. levnější a pak se z ní dá na zimu udělat ještě fusak, tak si myslím, že ji využiju víc. Není to na pohled ono, na malé miminko by ta korba byla hezčí to 100 %. Tak pořád tápu a váhám. Miminko se má narodit v půlce srpna, tak aby v zimě s fusakem bylo kam dát. Ta korba se mi zdá malá. ta taška je taková poddajná. Ale nevím, chci si nechat poradit, než udělám krok. V Malli mají ale poslední kočárek AT4 v barvě co chci a už se nedá jinde sehnat tak bych asi neměla otálet.

• Citovat
  • Nahlásit
2257
14.4.07 09:15

No, pokud máš letní dítko, tak to spíš koukej na to, kterrý jde víc do lehu (sporťák), protože já mám trojkombinaci s vložnou taškou a Adélka je červencová a v těch největších zimách byla ve sporťáku (má přehazovací rukojeť, tak to šlo), tak si myslím, že stejně na konci zimy ho tam přendáš, každopádně jestli se ti líbí AT4, jdi do něj, prostě si řekni co se ti líbí..Já jsem AT4 v reálu neměla možnost ošahat, ale jestli ty jsi mohla porovnat oba dva, tak asi víš líp. Rozhodně neuděláš ani s jedním chybku.. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
14.4.07 09:44

PP AT4

No právě já pořád nevím, mě se fakt líbí oba a nejsem schopná se rozhodnout. Co bude do města lepší, ten AT4 jak má silnější kola a plastová tak mi přijde těžší manipulace. No jsem hrozná já vím, neumím se rozhodnout. Navíc mi tchýně řekla, jak budu mít trojkolku, že s tím jezdit nebude. Já vím, že se na ni můžu vyprdnout, ale taky mi to vrtá hlavou. To je těžký semnou co ? :(

• Citovat
  • Nahlásit
2257
14.4.07 13:54

S plastovejma kolama máš pravdu, protože kamarádka je má a jsou těžší…A jak jsem kouakala na AT4, tak jsou taky široký, takže si to asi opravdu v tý váze vybereš..Co se týče trojkolky, mě taky u prvního mimi tohle naši zakázali, že to není stabilní a já jsem si moc vybírat nemohla, protože mi ho i kupovali (stál 8,5 tis),my jsme dělali byt a cpali peníze do něj, ale jsem spokojená a službu odvedl obrovskou, ale můj sen je trojkolka a tak si jí teď koupíme s manželem, jestli se zadaří druhé a protože už všechno máme, tak si uděláme radost aspoň takhle :wink: Zvaž i jiné možnosti, na tchýni se vyprdni a uvidíš, že nakonec vybereš dobře..A neboj, už jsem se smířila s tím, že dokonalý kočár neexistuje :wink:
A co se týče rozhodování, zajdi někam do opravdu dobrého a dobře vybaveného obchodu a nech si ukázat víc typů a pak uvidíš.Jestli jsi z Prahy, doporučuju Detský ráj na Žižkově, jinak i Špuntík je ok 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
15.4.07 11:02

PPAT4

No máš pravdu na tchýni se můžu vy… Jenže člověk jí bude potřebovat. Já ze své strany nikoho nemám na hlídání tak bohužel. To ještě bydlím ve 4 . patře v paneláku, bez výtahu a kočárek budu nosit nahoru, to taky bude. Proto jsem i koukala hodně na váhu, ale ono je to skoro stejný všechno. My zase začínáme stavět, tak koukáme taky na každou korunu. Proto u mě hrajou roli i ty 3. tisíce, jestli koupit korbu nebo jen vložnou tašku víš. Z Prahy nejsem, tak zatím jen koukán na internet, byla jsem teda na Čerňáku a v Malli se dívat a přemýšlím kde kočárek koupím. Tu GT 3 koupím všude, jen ta AT4 je v Malli. Nejlevnější GT3 mě přijde taky v Praze v obchodě Slůně. Neznáš to ?

• Citovat
  • Nahlásit
2257
15.4.07 14:15

Ahoj, tak obchod Slůně neznám, já jsem kousek od Špuntíku a pak mám ráda Dětský ráj, tam poradili vždycky dobře..Jinak pokud tchyně bude hodně vozící a pomáhající, tak to pak chápu, ale na druhou stranu, pokud se ti líbí a chceš si ho koupit, tak proč se ohlížet na druhé?? Protože ty ho stejně budeš tahat nejvíc, kočárek nedáš z ruku určitě tak rok a půl, pokud pak nezakoupíš golfky, ale pak zase na zimu ráda po spoťáku šáhneš..Co se týče peněz, tak to znám, dělali jsme byt, když jsem čekala Adinu a proto i ta volba na Knorr, ale jsem fakt spokojená, teď je na chatě a drandí v terénu jedna báseň..No, a co se týče toho nošení do 4 patra, tak lehčí než GT3 je Slalom, ale nevím jestli budeš do 4 patra tahat celý kočár, nebo jen tu tašku..Já ji k Knorru měla a hodně jsem jí využila, akorát je hodně úzká a tak se tam Ada moc dlouho neohřála.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
16.4.07 14:19

Tak si představ, dnes jsem byla na výstavě v Hradci a já si snad nakonec koupím Jané, asi nomad, je to 4 kolka a je hrozně lehoučký a dobře skladný. Už se chci nějak rozhodbout, ale jelikož to skládání je u mě hodně důležitý a nošení do 4. patra taky tak asi snad koupím tento, co myslíš ?

• Citovat
  • Nahlásit
2257
16.4.07 18:50

Nomad dobrý, ale nevím, jak v zimě, protože ty kolečka jsou prostě jako u golfek. Zkus zabrousit na starší diskuze o Nomadu-myslím, že si spíš holky chválili jako uni-kočárek Slalom-já osobně beru Nomada jako luxusní sportovní golfky :wink: ale je fakt, že ta váha je super..Kamarádka ho má a je spokojená, ale má ho jen rok a letošní zima ani zima nebyla, tak nevím ani, jak obstál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
17.4.07 07:40

No mě se Slalom líbí, ale pořád jsem řešila tu trojkolku víš. Četla jsem příspěvky a máš pravdu, Nomad moc neobstál ve sněhu, písku a trávě. Já vím, že je to jako lepší golfky, ale myslela jsem, že bych ho´pak právě využila a nemusela golfky kupovat. Ach jo, mylela jsem jak si kupování kočárku užiju a zatím to mám jak noční můru.

• Citovat
  • Nahlásit
2257
17.4.07 08:48

Ahoj, to bys sice nemusela, ale jak sis sama přečetla, není to kočár na všechno, psala jsi, že mimi se má narodit v půlce srpna, tak já bych to řešila třeba starším hlubokým kočárem nebo třeba Ingelsinou Magnum po jednom mimi, je to super kočár, podle mě ho využiješ i další zimu do sněhu a pak, podle financí taky, bych volila buď Nomada nebo třeba nějaké dobré golfky-od Peg Pérega, Jané nebo Inglesiny jsou dražší, ale i levnější jako třeba Babypoint Solar (cca 4tis) nebo Jané Energy..Počítej s tím, že první zimu mimu de facto proleží a čím větší kočár, tím líp, protože nebudeš muset řešit, jak ho tam narvat i s fusakem..
Ale jestli musíš tahat kočár do 4 patra, tak buď zvol kočárek s vložnou taškou (trojkombinace) a nebo odendavací korbu.Jsou i levnější varianty jako třeba X-Lander XA (ale má menší sporťák než Slalom nebo Peg) . Jiný mě momentálně nenapadá.
Adina je červencová a mám Knorr Nizza a k tomu Jané Energy a docela dobrá kombinace, první rok jsem drandila s Knorrem, ten má vložnou tašku (pravda mini), ale sporťák jde do úplného lehu, má přehazovací rukojeť, je to 4-kolka a s nafukovačkama. Jeho mínus je váha - má 16kg, ale není to kočár za „dvacku“ a mě tu službu odvedl dobře :wink:
Kdybych si měla vybírat podruhé a bydlela bych někde, kde není vždy super terén, volila bych znovu takhle nebo právě koupí staršího hlubokého (i nové od Deltimu stojí cca 6tis) a pak si buď koupila sporťák Jané nebo Peg nebo ty dobré golfky..Co si o tomhle myslíš??
A netrap se tím, že máš starost s kočárkama-to má každá maminka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
18.4.07 07:58

No já bydlím ve městě. Žádný terén tu není, jen na náměstí pár chodníčků z těch malých kostek. Já myslela jen když pojedeme na dovču nebo tak. I když z důvodů stavby baráčku asi dovolená aspoň dva roky nehrozí. Akorát tchýně bydlí asi 7 km od nás tak jen tam, když budeme každý týden jezdit tak se bude skládat kočárek a jezdíme hodně do Prahy na nákupy , výlety atd. Tak mi šlo o to skládání do auta. Já už prostě něco koupím a bude klid. Asi to bude ten Slalom, jen kvůli skládání aváze. Nomad je fakt super, ale těch koleček se bojím, že jsou malá a umělá.

• Citovat
  • Nahlásit
2257
18.4.07 09:25

Ahoj, myslím, že Slalomem neprohloupíš, byl to můj favorit až do poslední chvilky, teď je to GT3 a to hlavně proto,že ho ještě moc maminek nemá a prostě se mi se všemi vymoženostmi líbí víc, hlavně prostorný nákupní košík..a držáky na lahve atd..
Jinak jestli řešíte otázku peněz, koukala jsem, že Slalomy třeba po jednom dítku jsou v super stavu a za lepší peníz, hlavně mě se teda letošní kolekce fakt moc nelíbí, hlavně ale bude záležet na vás..Držím palce a dej vědět, jak jsi nakonec dopadla-i když máš ještě čas.Pozdrav mimi v bříšku..A víte už, co to bude?? :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
18.4.07 13:18

No je pravda, že si pořád čtu dokola ty příspěvky, a ta GT3 je super. Uvažovala jsem taky o ní, okukovala jsem jí a rozhodovala se mezi GT3 a právě AT4. U nás ve městě jí ještě nikdo nemá :wink: : Ale já si myslím, že se nám nevejde do toho kufru. Zkusím to ještě někde v obchodě, jestli mi to umožní,než se rozhodnu. Jelikož je to mé druhé dítko po 13 letech tak si ho chci užít se vším všudy a koupit si i to co se mi líbí. Před 13 lety nic moc nebylo a první kočárek jsem měla taky použitý. No jinak to bude opět holčička. Ale starší dcera je ráda, o bráchovi nechtěla ani slyšet. Mě to bylo jedno, hlavně, aby byla ok, byla jsem na plodovce, měla jsem špatné testy krve. Ale mělo by to být vše v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama