Potah Jané energy kolekce 2006 - čištění

505
13.4.07 13:21

Potah Jané energy kolekce 2006 - čištění

Potrebuji poradit jestli na nej muzu pouzit nejaky cistici prostredek nebo jen vodu? Jde o ten celopogumovany potah, maly mi extremne zaspinil kocarek, tak nevim jestli to dat do cistirny nebo na to neco muzu pouzit neb vodou to nejde .-( Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Jané Energy?

Přidejte zkušenost s Jané Energy
Napsat příspěvek

Reakce:

464
13.4.07 13:49

Ahoj Jityy, asi moc neporadím neb řeším totéž, akorát s kolekcí 2005, barva Fragments(khaki a oranžová). Já zatím na to nepoužila nic víc než jar a vodu. Pokud to nepustí, jiných čistících prostředků bych se bála, protože v záručním listě se vysloveně píše, že se potah může čistit jen chemicky. Kdyby sem zabrousil kdokoli, kdo už Energy 05 čistil jinak, tak se ráda nechám poučit. Pa, Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
13.4.07 13:50

zkus tekuty prasek rozpusteny ve vode nebo jar :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
13.4.07 14:01

Díky du zkusit ten jar ten me nenapadl :oops: Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
13.4.07 14:11

Já mám červené Energy kupované z druhé ruky, kolekce 2005. Kupovala jsem je na inzerát a vyzvedával manžel :roll: Když je přivezl, tak jsem se zhrozila, jak jsou špinavé :evil: a bez váhání je šupla do pračky (i s boudičkou) :oops: Prala jsem na šetrný program „ruční praní“, samozřejmě bez máchání a použila tekutý prostředek na černé prádlo Woolite (krásně zvýrazní barvu) :idea:
Golfkám se nic nestalo a jsou jako nové :lol:

Postup jsem měla již vyzkoušený z doby, kdy jsem prodávala korbičku od Jané Slalom. Taktéž byla jako nová :D

Tak ať to dobře dopadne a pozdravuj Davídka :wink:
Petta

PS: Peru tak i boudičku a nánožník ke Slalomu, pouze u sedačky to nejde použít (má v zádech desku), tak ji čistím dětským mýdlem a vodou.
PPS: Ten jar se mi zdá zbytečně agresivní :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
13.4.07 14:16

Acha, tak to musim vyzkouset priste - vzhledem k tomu ze mam svetle sedou tak to nebude tak dlouho trvat, jarem se mi podarilo dolu dostat to nejhorsi a ted se to susi na slunicku. Woolite doma nemam jen Lovelu a ta by to nevyprala tak prikupime a vyzkousime priste, ta boudicka by si taky zaslouzila vyprani .-)))

Davča taky zdraví .-)

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
13.4.07 14:21

Petto ona jde sundat tak konstrukce z te boudicky? Ja je kupovala taky pouzite, ale uz smontovane tak netusim nebo jsi to tam hazela do te pracky i s tou konstrukci? Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
13.4.07 14:37

Ta konstrukce sundat nejde, prala jsem to i s tím. Nevím jak ty novější, ale ty naše mají jen pevný ten lem (je v tom nějaký kovový prut). Opatrně jsem to nasoukala do bubnu a riskla to na ten šetrný program s minimem otáček :oops: Už jsem to tak prala dvakrát a vše je OK.

Pokud máš ale obavy, tak tu boudičku vyčisti jen v ruce. Určitě to půjde třeba kartáčkem taky dobře. Ale je to pracnější a já jsem lenoch :wink:

Měj se fajn, Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
13.4.07 14:43

Ahoj, mám Jané Energy 2006-Rojo a prala jsem jí normálně ve vaně a drhla kartáčkem a práškem-dobrý typ je Woolite, jinak kočárek byl jako nový..Nic jsem neždímala, jenom jsem ho pověsila a do druhého dne byl suchý.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama