Peg Pérego GT3 Completo 2007

75
18.2.07 12:46

Peg Pérego GT3 completo 2007

ahoj holky,mám prosbu,příští týden si mám jít převzít objednaný kočárek PEG PÉREGO GT3,tak se ptám těch,které ho již vlastní,prosím o info pro i proti koupi,abych případně mohla ještě koupi zrušit.Dlouho jsem hledala nejvhodnější a nejhezčí kočárek,ale červíček stejně vrtá v hlavě,jestli jsem nakonec vybrala dobře.Moc předem děkuji za podnětné informace!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Peg Pérego Book Plus Completo?

Přidejte zkušenost s Peg Pérego Book P...
Napsat příspěvek

Reakce:

2704
18.2.07 12:57

Ahoj!
Sice ho nemám, alby byla jsem pro něj byla rozhodnutá na 100 procent. Nakonec vyhrátl jiný protože:
1/ nevejde se nám do výtahu
2/ chci v něm vozit miminko (ve vložné tašce) a korba sporťáku nejde otočit proti směru jízdy.
3/ mám husí kůži z toho materiálu na madle

Jinak je to perfektní kočár a vlastně mi je líto, že to nevyhrál :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
18.2.07 15:50

Shari ,díky za tvůj názor,já budu nejprve používat korbičku Navetta,tak na mimi uvidím.Původně jsem chtěla i sporťák,který by šel otočit,ale u většiny kočárků to nejde,tak se mi výběr hodně zúžil,až jsem nakonec v tomto bodě ustoupila .
Když tak koukám na tvé jméno, na jméno tvojí holčičky a datum jejího narození,tak mě došlo,že se známe,pracovaly jsme obě na RI :idea: Jestli jsem uhodla,tak tě moc zdravím a Rozárka ať ti dělá samou radost :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
18.2.07 16:26

ahoj! to sedí :D :D :D ale já nevím,kdo jsi? :oops: napiš mi SZ!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
19.2.07 16:46

Ahojky,
tak já mám GT3 loňskou kolekci a max. spokojenost! Pokud Ti nevadí ty první 2 body, co zmiňovala Shari.....ale proč má husí kůži z látky na madle, to nechápu??? :? Jízdní vlastnosti na 1**, ve sněhu jezdím s odaretovaným kolem a paráda (i na horách!). Nemusím kočár nadzvedávat na zadní ani na přední kolo, jak jsem to četla o jiných kočárcích… Je prostorný a potah je velmi kvalitní, dobře čistitelný…a hlavně má veškerou výbavu a hodně vychytávek, které jiné kočíky nemají… Já nevím, kdyby Tě ještě něco konkrétně zajímalo, ptej se… už jsem i tady o něm dost psala, tak se mi to všechno nechce zase vypisovat :wink: :lol: :lol:
Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
23.2.07 20:07

Sisi,děkuju za doporučení,kočárek už je koupený i s korbičkou a sedačkou do auta,tak snad jsem zvolila správně.Už se těším,až s ním vyrazím do terénu,to si ale ještě chvíli počkám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
24.2.07 17:38

Dančo,
tak to gratuluji ke koupi GT3 ! :wink: A jakou barvičku máte?
Uvidíš, že budeš max. spokojená !
Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
26.2.07 13:07

Sisi , vše červené z kolekce 2007.Mě se nejvíc líbila ta modrá barva,ale na holčičku mi to přišlo divný.já chtěla korbičku červenou a sporťák modrý,ale ona je ta barva i na konstrukci kočárku,tak to nešlo takhle kombinovat.Tak budeme červeně zářit na dálku :lol:
http://www.baby-cafe.cz/…100_6473.JPG /> http://www.baby-cafe.cz/…100_6476.JPG /> http://www.baby-cafe.cz/…100_6478.JPG /> http://www.baby-cafe.cz/…100_6466.JPG

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.2.07 13:57

Ahoj, gratuluji k vyběru kočárku.Já se taky rozhoduji mezi Jane slalom a Peg peregem jako maš ty.Ten se teda spíš líbí přítelovi.Ale asi ho koupíme.Mužu se zeptat zda jsi ho kupovala přes net nebo v obchodě a kolik tě stal.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.2.07 14:01

A ještě k ty barvě je uplně nadherná ta červená taky ji mame vybranou.Uplně jsi mě namlsala už ho vidím doma.

• Nahlásit
  • Citovat
26.2.07 14:31

Dančo ten je kráááásnej…také jsem nad ním uvažovala,ale vadilo mi,že nejde sportovní sedačka natočit proti mě,takže nakonec vyhral Mutsy. Tak hlavně ať jsi s ním moc spokojená!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
26.2.07 14:35

vložná taška

ahojky - já jen reaguji (trochu mimo mísu:-) na korbičku a vložnou tašku - máme zimní miminko a neumím si představit, že bych jej vozila ve vložné tašce - navíc nám rychle vyrostl (4.měsíc už 7 kg), tak bych měla strach i při nošení, třeba do výtahu atd. (přece jenom korba je pevnější a navíc ji neprofoukne). Chápu, že někdo chce ušetřit, já taky váhala a teď jsem moc ráda, že jsem nešetřila a koupila korbičku. Máme sice Slalom(taky červený), ale Peg perero tedy vypadá na těch fotkách dost dobře - rozhodně se mi zdá lepší autosedačka.
Tak přeju hodně hezkých jízd ( i autem:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
26.2.07 17:50

Dančo ,
ten je fakt krásný! Ony jsou ty GT3 krásné všechny, já jsem do něj stále zamilovaná! 8) Letos bych si vybrala asi modrou, taky se mi mooooc líbí, ale jak říkám, líbí se mi všechny, i ta moje loňská :wink: :lol: :lol:
Koukám, že to má letos jiný nánožník? Nebo máš dva - na korbu a na sporťák? Na našem sporťáku se zipem připíná zespod na konci nožiček a pak se ohne přes madlo nebo nechá rovně…
Tak že by v tom nánožníku byla letošní kolekce jiná?

A taky se mi teda líbí ta autosedačka!! Vypadá dost dobře, prostorná a má dobrou boudičku! Dá se oddělat? Určo ano…
Závidím Ti, že si ho užiješ už od narození… :lol: Já bych si ho koupila ZASE a nejraději všechny barvičky 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pet , úplně s Tebou souhlasím, co se týká vložné tašky a korby! Já vložnou tašku neuznávám…
Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
7.3.07 09:17

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli některá nevíte, kde by šla sehnat hluboká korba barva tofee z loňské kolekce, na internetu ji nemůžu nikde vydolovat. Pro GT3 jsem rozhodnutá už od léta (byla jsem těhotná, ale nedopadlo to dobře), ale taky jsme rozhodnuti, že chceme překvapení a ono je dost těžké koupit z letošní kolekce něco neutrálního, ještě snad ta zelená žabková, přesto, kdybychom měli aspoň hlubokou korbu Toffee, byla bych happy. Sporťák už je mi šumák, to klidně nechám v červené drandit kluka.
Nebo, nebudete některá prodávat koncem léta hlubokou korbu? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
7.3.07 09:37

tak se omlouvám za mystifikaci, právě jsem ji objevila…!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama