Reklama

PEG PÉREGO nebo X lander X pulse 2017?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taza
Závislačka 2698 příspěvků 01.01.18 15:53
PEG PÉREGO nebo X lander X pulse 2017?

Sporták PEG PÉREGO Book Plus Black Pop Up Sportivo 2016 nebo X lander X pulse 2017?

Ahoj holky, máte zkušenost s těmito sportáky? PP se zdá krapet menší bouda 47cm záda a X lander bude těžší trochu, jinak to podstatné mají podobně - otočný sed, polohování noh i zad, skladnost, váha, cena, ovladatelnost, 4kola… samozřejmě je to obojí uplně jiná firma a jiné ražení, ale x landery si dost chválí a ty nové se už zdají vychytané, ačkoli oeg-peregačky mě asi ukamenují :lol:

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 01.01.18 16:39

Já mám zkušenost s X-lander starší tip, ale nedám na něj dopustit.

emma38
Závislačka 3580 příspěvků 01.01.18 17:02

@Taza ahoj mela jsem peg perego a super velky koš pod kocarem skladny. x landera mela ségra a des ten mel totiz to madylko ja je pred mimi strasne vysoko synovec ho mel v urovni očí :roll: stale se vyfukovala kolecka padala rukojet jakoby tam kde se těma cuplikama davala vyska rukojeti. Tak segra rikala ze x lander uz nikdy. ted momentalne mame concord fusion ale taky ma sve mouchy

Taza
Závislačka 2698 příspěvků 01.01.18 17:43

Dekuju, ono, zadnej nejni dokonalej, vhlizim uz asi desatej typ :(
holky, nevite, jak kcarky z polska - treba i znackovy nebo polsky xlander primo tam - v kamennem shopu, vyplati se jet? pry to je to same, ale to cestovani s malym bych ozelela…resime i autosedacku, tak by se treba vyplatilo

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 07.01.18 13:06

Za mě Peg-pérego Book Plus 2018. Ten už je úplně vymazlený. Mám teda Cross, ten pošlu do světa a právě zvažuji koupit si Plusko nebo Booklet 50s. Každopádně, koupí Peg-pérega nic nezkazíš. Je to skvělý kočárek. Měla jsem hlubokou korbu Pop Up, syn v ní byl do roka (i s fusakem) a ve sporťáku sedí i s fusakem jako král. PP mám už několikátý kousek a vždy vše k němu ráda vracím. Miluju Peg-pérego :srdce:

Taza
Závislačka 2698 příspěvků 08.01.18 17:38

Vsem dekuju, u nas kocik nakonec opet zvitezil svymi parametry a nerozbitnosti Easywalker - me kluci udolali. jinak sem vybirala mezi xlanderem, babyjoggerem ci patronem a peg peregem, britaxem a ocihavala asi deset dalsich - bohuzel sem ozelela korbu celem k mamince. a u toho xlandera sem hodne brecela, ale plastove napojeni te sport. nastavby se kyve a vuli bude mit cimdal vetsi, takze by to pak nakou vahu nemuselo dat, nahradni dily, i treba kolecka v plast. ulozeni docela drahe…obecne vsechny kociky, ikdyz vypadaji supr a treba by poslouzily, kdyz maji plast kolecka nebo uchyceni korby, nachylne k prasknuti, tak sem to vzdala no. snad to zvladnem i takto… ackoliv sem EW poridila temer nepouzity z bazaru, tak ta boudicka teda neni moc odolna vetru- to asu zadna, ale otoceni babatka by to resilo - takze dokonaly kocar za me neexistuje :think: ale vahou a ovladanim i rozmery sem moc spokojena proti tomu PL tanku, co sem dostala, fakt rozdil :D :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >