Reklama

Jaký pořídit sportovní kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivana 85
Závislačka 3028 příspěvků 13.12.17 10:48
Jakej sportovní kočárek

Ahoj, prosim o radu jakej vybrat sportak.Mel by mit vetsi kola, vhodnej do terenu, spojenou rukojet, a aby se skladal v celku a nestal milion :mrgreen: Dekuju za tipy.

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 13.12.17 10:51
@Ivana 85 píše:
Ahoj, prosim o radu jakej vybrat sportak.Mel by mit vetsi kola, vhodnej do terenu, spojenou rukojet, a aby se skladal v celku a nestal milion :mrgreen: Dekuju za tipy.

Ty jo, takovej jsem zrovna minulý týden prodala, splnoval všechny tvoje požadavky :)
Byl to Fusion(Zopa)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19599 příspěvků 13.12.17 11:00

Měla jsem takový, Babypoint sprinter. Úžasný, vydržel tři děti ( možná víc, jeho další osud neznám).

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 13.12.17 11:35

Jestli je to hlavně o financích a má být nový, tak B-Motion trojkolka, Dorjan nebo Xlander XA. Jinak opravdu kočárek do terénu, jsem teď někde viděla slevněné kočárky BOB kolem 8 tisíc.

Zopa je přerostlej měšťák, projede, ale v terénu se s ním nadřeš. Sprinter je pak měšťák jak vyšitej.

mi.anetka
Kecalka 302 příspěvků 13.12.17 11:39

Xlander nebo Maxi Cosi Mura 4.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19599 příspěvků 13.12.17 11:46

@kotyk není. Mestak si představuji úplně jinak. Tenhle jezdil i v lese, po poli.. měšťák je do rovných uliček a nákupních center ne?

Shari81
Kelišová 6008 příspěvků 13.12.17 11:50

Mám Britax B-motion Plus, používám od narození (s vložnou taškou) teď už jen sporťák a nemůžu si na nis stěžovat…

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 13.12.17 12:08

@andelka83 Ale vůbec ne. Kočárek do města musí dát i obrubníky, kostky, mezery a vyvýšení v metru, ale přitom být stále dost lehký, abys ho dostala do tramvaje, metra a vešla ses i do pidivýtahů. Jezdit po poli a lese se dá i s Nunou. Ten rozdíl je v námaze, kterou musíš věnovat takové jízdě, ale i pohodlí pasažéra.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19599 příspěvků 13.12.17 12:13

@kotyk aha,tak já s ním byla spokojená vcelku po všech stránkách.

Heivka
Závislačka 3112 příspěvků 13.12.17 12:50

Mám Easywalker QTRO a jsem s ním moc spokojená, je lehounký, kolečka mají kvalitní aretaci, takže se s ním snadno manipuluje ve městě, projel mi lesem mimo lesní cesty (jizerky). Skládá se v celku, takže se nemusí nic oddělávat, jen vyndám věci ze spodního koše. Je dost stabilní a nízký, takže syn do něj uměl vlézt a vylézt v podstatě hned co se naučil chodit. A nepřevrhne se když na prázdném madle zůstane viset těžká taška (stejná taška převrhla Camarelo mojí ségry, když neteř vylezla z kočárku). Jediné co bych vytkla, tak když se jede vysokou travou, občas kočár zabrzdí. Brzda je řešená jako mechanická západka do ozubených koleček na zadních kolech a je spojená osou. Zase výhoda je, že vysocí lidé nekopou při chůzi do brzdy.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 13.12.17 16:52
@kotyk píše:
Jestli je to hlavně o financích a má být nový, tak B-Motion trojkolka, Dorjan nebo Xlander XA. Jinak opravdu kočárek do terénu, jsem teď někde viděla slevněné kočárky BOB kolem 8 tisíc.Zopa je přerostlej měšťák, projede, ale v terénu se s ním nadřeš. Sprinter je pak měšťák jak vyšitej.

Se Zopou jsme jezdili i na výlety do hor, takže měšták fakt ne a i s děckem a narvaným košíkem jsem se teda díky jeho skvělýmu ovládání i jednou rukou nenadřela ;) Dorjan jsme měli předtím, ale tragedie :pocitac: těžkej, blbě ovladatelnej, začal brzy vrzat, už nikdy.

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 13.12.17 18:45

@Jančakecalka Fusion je pořád jenom solidnější a těžší měšťák. Nemá to odpružení, má tvrdý kola, co ještě dělaj na tvrdším povrchu rachot, přední dvojkola jsou v trochu větším bahýnku nebo troše prašanu prokletí. Problém je, že to člověk nepochopí, dokud nemá v ruce kočár, co je na terén opravdu dělaný. Jako ano, je v podstatě nezničitelný, skoro devítky přední kola už projedou docela dost a za ty peníze člověk přehlídne i tu trošku nepohodlí s košíkem a horšíma kolama, ale sporťák „do terénu“ to prostě není.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 14.12.17 17:07
@kotyk píše:
@Jančakecalka Fusion je pořád jenom solidnější a těžší měšťák. Nemá to odpružení, má tvrdý kola, co ještě dělaj na tvrdším povrchu rachot, přední dvojkola jsou v trochu větším bahýnku nebo troše prašanu prokletí. Problém je, že to člověk nepochopí, dokud nemá v ruce kočár, co je na terén opravdu dělaný. Jako ano, je v podstatě nezničitelný, skoro devítky přední kola už projedou docela dost a za ty peníze člověk přehlídne i tu trošku nepohodlí s košíkem a horšíma kolama, ale sporťák „do terénu“ to prostě není.

Možná není, ale mi v terénu jezdili, včetně bahna, kamení, vubec nevadilo, že nemá odpružení, kola se ojela a bordel na tvrdým povrchu nedělala, to mi ani nikdy nevadilo, nepohodlí s košíkem nevím, já s tím problém neměla, na rozdíl od Dorjanu, to bylkočár. Jezdila jsem s Fusionem tři roky a nikdy mi na něm nic nevadilo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >