PETITE&MARS Kočárek Street

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 30.12.17 22:00
PETITE&MARS Kočárek Street

Nemate nekdo zkusenost s timto kocarkem?
Na internetu se mi libi, ale nemela jsem jeste moznlst ho nikde videt na zivo :?.

Reklama

Reakce:

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 30.12.17 22:02

Tady je foto

zuzu224
Extra třída :D 12601 příspěvků 30.12.17 22:41

Mame. Takovy normalni sportak. Maji ho snad v Babiez. Na FB je skupinka neco jako Petite Mars street nebo manie nebo tak neco :mrgreen:

Jogrr
Závislačka 4088 příspěvků 30.12.17 23:52

Priccaknu se do diskuse, tez o nem premyslim, hlavne kvuli cestovani letadlem.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 06:55

U nas v rodine ho ma bratranek. Vahala jsem mezi nim a valcem a czala valco. Prijde mi sirsi a prostornejsi a petit na me na venek pusobi jako plastova hracka. I kdyz udajne konstrulce plastova neni, tak tak na me pusobi. Jedinou vyhodu co ma oproti valcu je ze ma nastavitelnou rukojet. Ale u nas nevyhral. Ale jako skaredy neni, to ne 8) funkcne bych rekla stejny jako ostatni kocarky teto kategorie. Bratranek si stezoval, ze jim vypadavaj veci z kosiku, tak museli poridit zapinaci box a davaj to do toho. Me vadilo, ze ae vse dokupuje zvlast.

zuzu224
Extra třída :D 12601 příspěvků 31.12.17 07:30

@Envie
Plastovy urcite neni. Je kovovy. Ja jsem s nim spokojena. Ale je to furt obyc sportak. Prijde mne prast jako uhod jestli Valco nebo Petit. Mne se libi vic Petit. Valco ma kazdej. Co porovnavaly zensky na FB co zkousely oba, tak vetsinou si vybraly P&M.
Da se koupit vse dohromady, tzn. kocar se striskou. Tak jsme ho koupili my a uz nic nedokupovali. Nanoznik nepouzivame. Daji se k nemu dokoupit i nafukovacky, ale tim samozrejme kocar ztezkne, takze do mesta asi zbytecnost.
Jinak velkej je dost. V pohode se do nej vejde muj 104cm vysoky syn (samozrejme kocar je pro mladsiho sourozence :mrgreen: ) a je do 25kg. Coz normalne sportaky nebyvaji.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 07:39

@zuzu224 jj ja vim ze neni, ale pusobi na me jak plastova hracka :) ale to je vecnej boj vsude. Valco vs. Petite :mrgreen:

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 07:40

@zuzu224 se mi to odeslalo. Ja kazdopadne vim, ze pro druhy nebudu volit ani jeden :mrgreen: to koupim uplne jinej kocar.

zuzu224
Extra třída :D 12601 příspěvků 31.12.17 07:47

@Envie
Jako jsem taky nazoru, ze je to jedno, at si kazdy poridi co se mu libi. Nejaky super vladtnosti bych od techto mestskych sportaku necekala :mrgreen:.Mne se zase nelibi Valco :mrgreen:, prijde mne takova hrachovina :mrgreen:. Ten nas mne prijde elegantnejsi :mrgreen:.
Ale to je sto lidi, sto chuti. Oba udelaji vicemene stejnou sluzbu. Na FB vetsinou porovnavaji valco, petit, britax. No co si matne pamatuju tak britax nejhorsi a tyhle dva tak zhruba stejne.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 07:54

@zuzu224 jj britax jse zapomnela :mrgreen: :mrgreen: svata pravda. Ale ten bych nechtela ani zadarmo. :mrgreen: ja prave mam valco jako druhy kocarek. Hlavni mam icoo peak air 4,ale ten je tezkej a nema kosik. Takze kdyz jdu fakt jen do mesta na nakup nebo ho rychle potrebuju do auta, sahnu po valcu. Ale komfort jizdy pro dite i pro me se neda srovnat sc velkym sportakem. Jsou to proste lepsi golfky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama