Peg Perego Pliko P3 Completo

1077
1.4.09 10:50

Peg Perego Pliko P3 Completo

Ahoj,

vybrala jsem si tyto golfky. Můžete mi napsat, jaké máte s ním zkušenosti, co je + a co - ?

http://www.detskydum.cz/…2009-123003/

Díky moc

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Peg Pérego Pliko P3 Classico?

Přidejte zkušenost s Peg Pérego Pliko ...
Napsat příspěvek

Reakce:

2301
1.4.09 12:19

ahojki, měla jsem je, úžasné, jediná věc mi vadila,,,,, ten nánožník je strašně krátký, sahal holce snad ani ne po prsa, když ležela..... nevím teď přesně, už je to přes rok, co jsem ho prodávala, ale určitě jsem ho nastavovala ještě dekou. Ale je to věc k přežití, když s tím počítáš a seš na to připravená, jinak je to opravdu skvělej kočárek a příště bych do něj šla klidně zas. Jo a ještě pláštěnka je taková neskladná v košíku, ale to je tím, že má v sobě jakési výztuhy nebo obruče nebo jak to nazvat, tak logicky nejde složit do čtverečku...... ale na kočáru je bezvadná, připíná se k boudě zipem, na dítku opravdu není ani kapka.
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
1.4.09 12:47

Ivulko -na Completa slyším jen samou chválu, já mám u Centra taky krátký nánožník, ale není to zase až tak děsný, stejně pod to dávám deku..Dle mého budeš spokojená :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29643
1.4.09 13:29

PP nema chybu a ze jsem tech kocaru uz mela :) Ad nanoznik…holky, je to NANOZNIK! Ne fusak! ;) Fakt jen na nohy. Jinak mne se da pripnout na boudu, u nekterych modelu to nejde, jak je jen pres madlo, je to vicemene nanic, mozna je lepsi koupit neorigos nanoznik…a taky je kratkej, ale dole, nahore to zas tak neva, ale dole, jak se zapne, je to jen pro prcky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
1.4.09 14:31

asha: já vím, máš pravdu, ale zase vím, že jiné kočárky ten nánožník mají fakt delší, kamarádkám jsem to vždycky „záviděla“....... ale i tak je to kočárek fakt skvělej . A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
1.4.09 15:29

dávám za jedna..a radím projet starší diskuze, už tu o něm bylo napsáno spoustu, i já z toho před koupí čerpala

mmch, za kolik byste zkoušely starší completa prodat? dítě v nich jezdí rok, ale velmi zřídka, tak jednou týdně, jsou fakt v dobrém stavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
1.4.09 15:57

emitom - já kupovala nové za 8000 a prodala kamarádce za 5000, jezdily jsme v nich taky cca rok, ale prakticky denně, ovšem byl to kočárek naprosto nezničený. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
1.4.09 16:02

díky moc, já je mám jen do města, jinak jezdíme se sporťákem.. asi ještě nějaký čas je nechám, ale ráda bych za ně ještě něco dostala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
2.4.09 10:01

Sem s nima moc spokojená - nánožník jsme moc nepoužívali. Když byla zima šel do oteplovaček. Pláštěnka super. Kupovala jsem je jeté byly v pořádku, žádná díra, prošoupání ani flek - za 2000,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
GT3
26
3.4.09 07:34

Dobré ráno ,opravdu jsou tyto golfky tak super. Známá je měla a stěžovala si ,že zakopávala o zadní kolečka a těžko se ovládaly. Já jsem asi rozhodnutá,že je chci do ted jezdíme s GT3 a ten je super. Malému je 2,5 roku a Perega jsou jedny s nejprostornějších kočárků.Vozíte v nich i větší děti. Děkuji Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
5.4.09 16:30

Ahoj,

tak díky všem za rady,
obejdnala jsem je na www.detskydum.cz a snad by měli do konce příštího týdne dorazit. Jsou za hodně peněz, tak doufám, že budou super
Díky ještě jednou všem

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
23.4.09 18:13

Ahoj,

děkuji všem za rady. Kočárek mám již doma i se slunečníkem a jsem moc spokojená. Zatím jsem moc ráda, že jsem si ho koupila, jezdí se s ním úžasně.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
2.6.09 19:02

Ahoj,nemate uz nekdo prosim PP Si Completo?
Zajimal by me rozdil od obyc Completa :D lepsi-horsi..

Diky moc!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama