Židlička Peg perego zero 3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1Ronnie1
Nováček 1 příspěvek 10.12.18 22:17
Peg perego zero 3

Dobrý den. Zkušenosti s židličku peg perego zero 3? Prodáváte náhodou někdo? :)

Reakce:
theressapoch
Kecalka 362 příspěvků 10.12.18 22:29

zkušenosti zatím nemám, ale kupujeme malé k vánocům. Viděla jsem ji na živo a moc se mi líbí :palec:

Tejule
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 10.12.18 22:36

Je skvělá a určitě ještě neprodám, tak rok ještě poslouží, ale kupem určitě chybu neuděláš, u nás velmi využívána od cca 2 měsíců. Do teď 18 m. A bude využívána dal.

anathema
Echt Kelišová 7718 příspěvků 11.12.18 08:13

Koupila jsem jí malé před měsícem a je skvělá :palec: chci aby už s námi byla u stolu o Vánocích .....jsou jí teď 4 měsíce.
Jinak mám tu černou a hodí se mi k ostatním černých koženkovým židlím co mám v kuchyni .Bonus navíc :lol: přes to teda teď mám tu podložku od Emitexu, malá je dost blinkací ..

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1267 příspěvků 11.12.18 14:25

@1Ronnie1 židličku jsme kupovali ještě před narozením mimča a jsem s ní strašně spokojená, používáme od narození - a malý si nestěžuje :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >