Nástup do práce - nechce pít z láhve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 14:28
Nástup do práce-nechce pít z lahve

Ahoj holky, mam 9,5 mesicniho syna, v lednu nastupuji do prace na zkraceny uvazek (4 12h smeny mesicne). Problem je, ze stale kojim cca 5× denne, jelikoz jidlo krome vecerni kase skoro neji a mlicko i jakekoli jine tekutiny z lahve odmita. Zkousela jsem spoustu lahvi i sklenicku a u vseho ma zachvaty. Vubec nevim jak to tu s nim manzel v lednu zvladne. :(. poradite co s tim? Dekuju

Přečtěte si článek: Krmení kojenců: Mateřské mléko a umělá výživa

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lopenana
Stálice 98 příspěvků 08.12.18 14:33

Nemůžeš nastoupit až v v 1 roce? Měla jsi s tím začít asi dřív,takhle je to moc nahonem a malej bude mít stres. :think:

winquee
Povídálka 14 příspěvků 08.12.18 14:34
@Lopenana píše:
Nemůžeš nastoupit až v v 1 roce? Měla jsi s tím začít asi dřív,takhle je to moc nahonem a malej bude mít stres. :think:

Bohuzel.. kdyby to slo udelat jinak, udelam to.

Pipet
Generální žvanilka 24168 příspěvků 08.12.18 14:45

A když mu zkusí tu lahev dát manžel, když u toho vůbec nebudeš?

winquee
Povídálka 14 příspěvků 08.12.18 14:47
@Pipet píše:
A když mu zkusí tu lahev dát manžel, když u toho vůbec nebudeš?

Byla jsem cele dopoledne pryc a taky nechtel a jidla snedl dokonce jeste min nez normalne :(

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 08.12.18 14:49

Tak zůstaň doma. 4 směny za měsíc vás nevytrhnou a za půl roku uz bude mrne úplně jinde

lucenka
Vesmírná mluvilka 33666 příspěvků 08.12.18 14:52

Tak zůstaň doma … nebo když nepůjdeš do práce, tak nevyjdete finančně? Stojí ti ten stres za těch pár korun, co budeš mít navíc?

winquee
Povídálka 14 příspěvků 08.12.18 14:53
@lucenka píše:
Tak zůstaň doma … nebo když nepůjdeš do práce, tak nevyjdete finančně? Stojí ti ten stres za těch pár korun, co budeš mít navíc?

Nejde o finance a jak rikam, kdyby to slo resit jinak, tak to udelam. Sla jsem si sem spis pro rady ohledne toho piti.

Janli
Kelišová 6831 příspěvků 08.12.18 14:54

Asi tě zklamu, ale tohle bývá problém kojených dětí. Lahve prostě nechtějí. Láme se to až po roce nebo později. Buď odložíš nástup do práce nebo tam půjdeš s vědomím, že dítě může být celý den o hladu. Rozhodně by bylo lepší nechodit hned na dvanáctky, ale vzít kratší směnu.

winquee
Povídálka 14 příspěvků 08.12.18 14:55
@Janli píše:
Asi tě zklamu, ale tohle bývá problém kojených dětí. Lahve prostě nechtějí. Láme se to až po roce nebo později. Buď odložíš nástup do práce nebo tam půjdeš s vědomím, že dítě může být celý den o hladu. Rozhodně by bylo lepší nechodit hned na dvanáctky, ale vzít kratší směnu.

Tam nic jineho nez 12ky nelze.

luca241
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 08.12.18 15:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam 9,5 mesicniho syna, v lednu nastupuji do prace na zkraceny uvazek (4 12h smeny mesicne). Problem je, ze stale kojim cca 5× denne, jelikoz jidlo krome vecerni kase skoro neji a mlicko i jakekoli jine tekutiny z lahve odmita. Zkousela jsem spoustu lahvi i sklenicku a u vseho ma zachvaty. Vubec nevim jak to tu s nim manzel v lednu zvladne. :(. poradite co s tim? Dekuju

Heled,kdyby se s tebou nedej bože něco stalo ,musela jsi třeba do nemocnice,tak malý taky hladem nezahyne.Museli by si s manželem poradit.Nechalw bych je samotné třeba 2-3 dny ,ať jsou jen spolu.Kdyz ty 2-3 dny bude prd jíst,nic se mu nestane.A věřím ,že pochopí ,že holt prso nebude a bude muset začít jíst/pít jinak.Jen poradím nestresovat se,tím to ještě zhoršujes ,jelikož to přenášís na malého.Neverila bych tomu,kdybych sama nezažila (s jiným „problémem“).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 15:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam 9,5 mesicniho syna, v lednu nastupuji do prace na zkraceny uvazek (4 12h smeny mesicne). Problem je, ze stale kojim cca 5× denne, jelikoz jidlo krome vecerni kase skoro neji a mlicko i jakekoli jine tekutiny z lahve odmita. Zkousela jsem spoustu lahvi i sklenicku a u vseho ma zachvaty. Vubec nevim jak to tu s nim manzel v lednu zvladne. :(. poradite co s tim? Dekuju

Zkousela jsi lahvicku se savickou NUK nature sense? Je dost podobna prsu, nas maly ji bral hmed. A nebo pak ty od Medela pro kojene deti, ta je ale o dost drazsi, ale mohla by pomoct.

terinka4444
Hvězda diskuse 69406 příspěvků 08.12.18 15:35

Nauč ho pít z hrníčku, jinou možnost nemáš. Jinak to fakt manžel nezvládne. Dřív nedřív, moje děti ani jedno nevzaly dudlík ani jakoukoliv láhev, jakékoliv pítko, nic. A že u té druhorozené jsem to zkoušela od malinka, po zkušenostech s prvorozenou. Měla jsem všechno, co na trhu bylo, jestli by jí něco z toho nesedlo a nepila z toho. Nepila. Takže jsem je zhruba ve tři čtvrtě roku učila pít z normálního hrníčku, protože prostě měly málo tekutin a byly na prsu. Ten hrníček zvládly snadno. Ale, muselo v něm být něco dobrého, naředěný džusík a tak. Na samotnou vodu mi dlabaly. Ale trénujte rychle, protože manžel to nebude mít jak mu dát.

Lopenana
Stálice 98 příspěvků 08.12.18 15:37

Pokud nejde o chybějící finance,zůstala bych doma. Dite je snad přednější,zvlášť když je takhle malé. Podobné místo jistě najdeš i později.

dickys
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 08.12.18 15:40

A už zkoušel někdo hlídat aspoň pár hodin, abys u toho nebyla? Třeba si pak láhev vezme, když nebude prso poblíž :) Syn je ještě plně kojeny a taky jsme to takhle zvládli, když jsem musela na školení, prostě si tu láhev s mm nakonec vzal, než aby byl o hladu…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >