Pekárna Philco PHBM 7000 - recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 28.12.18 13:39
Pekarna Philco PHBM 7000

Ahoj vsem,
vyhrala jsem pekarnu na chleba, ktera nam vcera dorazila a tak nejak jsme si mysleli, ze u toho budou nejake recepty, ale bohuzel tam nejsou :roll: tak jsem se chtela zeptat, zda nekdo zminenou pekarnu mate a podelili byste se se mnou o zkusenosti kolik ceho dat? :kytka: At nam hned prvni peceni neskonci tragedii :mrgreen:

Reakce:
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 28.12.18 16:40

Opravdu nikdo nema zkusenosti s touto pekarnou na chleba? :(

Antalikova
Nováček 7 příspěvků 08.01.19 21:49

ahoj, ja by som pouzila rozne bezne recepty ktore najdes na google pri zadani „Recepty pro domácí pekárny“. Je takmer jedno vsetky pekarne funguju podobne takze ti chlebik urcite bude chutit :)

Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 08.01.19 22:13

@Antalikova diky za reakci :) uz jsme nejake recepty z internetu zkouseli a je to tedy metodou pokus-omyl :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >