Pelíšek pro miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Diblík
Nováček 1 příspěvek 12.01.09 10:59
Pelíšek pro miminko

Dobrý den, znáte to někdo? Máte s tím zkušenost?
Chtěla bych ho výhledově pro mimi. Jednou jsem v nějaké diskuzi narazila na odkazy na stránky, kde byly pastelově barevné, luxusní. Ale jsem si to boužel neuložila a teď to nemůžu najít. :(
Prosím poraď te. Díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 12.01.09 11:45

Nemyslíš tohle: http://www.kocarky.net/…inko-370801/

zolycka
Kelišová 6726 příspěvků 14.10.12 08:30

Ahoj, oživuji diskuzi. Náhodou jsem narazile na tento pelíšek pro miminka. Moc se mi líbí:

http://obchod.teplodomova.cz/…ETI/PELISKY/

Používáte někdo tento pelíšek?

Nikinkiri
Stálice 87 příspěvků 14.10.12 08:55

Ahojky, pelíšek jsme využívali společně s kojo polštářem do 3 měsíce každý den, přes den v něm usnul sám..nebo si jen tak lebedil, za mě doporučuju…hodně jsem hledala, který vybrat a nakonec zvítězil u nás tento:

http://www.letajicisen.cz/…miminko.html

:mavam:

zolycka
Kelišová 6726 příspěvků 14.10.12 09:09

@Nikinkiri ten taky vapadá moc pěkně a lze vyprat i ten samotný pelíšek s kuličkama?

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 14.10.12 09:14

Mala ho mela v porodnici a vypadalo, ze je naprosto spokojena ;)

zolycka
Kelišová 6726 příspěvků 14.10.12 11:24

@Taminka díky za reakci :) v knize od kiedroňové jsem četla o péřové peřince, na kterou se miminko pokládá…ale já mám alergii na peří a celkově i ta péče o tu peřinku mě odradila a takový pelíšek by mohl být adekvátní náhradou :)

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 14.10.12 12:07

@zolycka nemas zac. Jen jeste napisu, ze se absolutne nesetkala s kladnym ohlasem u pediatricky, ta rikala, ze dite ma lezet na rovnem povrchu kvuli zadum a ze tohle rovne rozhodne neni. Tak si pak vyber, kdyz v porodnici ti to daji a doktor to nedoporucuje :nevim:

zolycka
Kelišová 6726 příspěvků 14.10.12 13:29

@Taminka hmmm… :think: ono asi hodně záleží na tom, jak hodně je to naplněné…kdyžtak se nápln dá odsypat vždycky :)

Nikinkiri
Stálice 87 příspěvků 14.10.12 15:21

Tak ten na který jsem dávala odkaz já..tak potah jde sundat, vyprat, ale kuličky odsypat nejdou.. ;)

zolycka
Kelišová 6726 příspěvků 14.10.12 15:50

@Nikinkiri aha…díky za info…u toho pelíšku z tepla domova, tak odsypat popř. dopnit jdou

haninek
Neúnavná pisatelka 15558 příspěvků 14.10.12 20:35

My jsme měli pro děti Cocoonababy od Redcastleu a doporučuju všem! Drahá sranda, ale děti v tom byly opravdu klidné a pěkně napolohované. Věřím tomu, že jim v tom bylo dobře. Kokonky se dají koupit i mírně použité a pak znovu prodat, takže ta investice nemusí ani moc bolet.

Almatka
Kelišová 6804 příspěvků 16.03.13 09:19

@haninek no já nevím, v Cocoonababy se moje dítě strašně potilo, jak je to pod tím potahem z toho plastu :nevim:

haninek
Neúnavná pisatelka 15558 příspěvků 16.03.13 09:29

@Madla82 Plast? Tak to my na něm snad nemáme. Nepotilo se mi ani jedno dítě, spávaly v pytlích a super.

Almatka
Kelišová 6804 příspěvků 16.03.13 10:35

@haninek bavíme se o tomhle: http://cocoonababy.com.au/…/cocoonababy je to potažené takovou jako nepromokavou látkou…resp. nahoře je potah, který je z bavlny (my máme BIO bavlnu), no ale když to svlékneš, tak pod tím je takovej jemňoulinkej neprodyšnej potah -antibakteriální dle návodu - je to ochrana, aby se to nepročůralo nebo prostě aby se nedostala dovnitř nějaká tekutina. No a to taky vrací teplo směrem k miminku a místo aby to pohlcovalo - i v zimě v tom bylo naše dítě strašně zpocené - ne že by teda kuličkový pelíšek byl o moc lepší, ale prodyšnější byl…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >