Perlivá poděbradka miminku

23.5.16 06:18

Perlivá podebradka miminku

Dobré ráno práve jsem se dozvedela ze moje máma dala me 10ti mesicni dceri perlivou podebradku ochucenou:( dost jsme se kvuli tomu pohadali ze pry chudak holka ma jen vodu nebo caj..no hruza muzete mi poradit jaky argument ji mam rict aby uz konecne pochopila že jí má dát jen to co jí řeknu? vezme si malou na prochazku tak aby uz konečne pochopila.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9289
23.5.16 06:22

Jak? Nebude li respektovat tebe (co jí má dávat atp.) nebude si jí sama půjčovat. 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50453
23.5.16 06:35

Coz muze vest k tomu, ze priste to sice v nejlepsim zajmu sveho vnoucete udela zas, ale protoze ty tomu nerozumis, ani ti to nepovi. Zalezi, jaky typ je tva matka, zda se necha udolat padnymi argumenty nebo musi mit za kazdou cenu pravdu a vsichni odbornici tomu stejne houby rozumi. Pak u nas zabralo leda pujcovat dite jeste pod dalsim dohledem, deda me respektuje a spoustu veci dokazal babicce zatrhnout s tim, ze ja si to nepreju. Nase babicka byla schopna tohle delat i prede mnou - bonbony vyjimecne a uz vubec ne pred obedem. A ona je prede mnou pred obedem zacala dceri davat, a vysvetlujte to rvoucimu diteti, ktere uz je ma v rucicce.
Mozna bych hrala na city a vylicila, jak po tom byla chudera nafoukla a bolelo ji brisko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
23.5.16 07:04
@Jsoutrirano píše:
Dobré ráno práve jsem se dozvedela ze moje máma dala me 10ti mesicni dceri perlivou podebradku ochucenou:( dost jsme se kvuli tomu pohadali ze pry chudak holka ma jen vodu nebo caj..no hruza muzete mi poradit jaky argument ji mam rict aby uz konecne pochopila že jí má dát jen to co jí řeknu? vezme si malou na prochazku tak aby uz konečne pochopila.. :roll:

ja jsem taky tu a tam dala mym detem tohle napit a vůbec nic se nestalo takze by mi vůbec nevadilo kdyby to naší udelali kazdoapdne obe dve deti mivame na vikend malokdy vicemene od jejich narozeni si je berou naší s sebou na víkendy na chalupu nebo k nim domu a tam plati jejich pravidla ;) jasny vi jak my vychováváme deti co jim davame v kolik chodi spat atd ale ja nikdy neresila ze oni to maj uplne jinak a po svým ja to radsi nevidim a nedelaji nic spatneho deti umi rozlisit ze u babicky je to vse volny a vicemene bez omezeni a ne jako u nas ;) takze mozna by jsi taky to mela udelat stejne, ze když ji mamka ma tak to neres plati jeji pravidla

• Citovat
  • Upravit
18482
23.5.16 07:16

Stejne jako @ugluk, ja kdyz opravdu nechtela, aby tchyne cpala pulrocnimu Paulu, tak jsem rekla, ze to malej nesmi, ze ma prujmy a boli ho brisko :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.16 07:20

Jo tuhle fintu uz jsem pouzila kdyz ji tyden predtim dala gril maso :roll:
Proste si vubec neda rict a ja pak vypadam jak matka co maly nic nedopreje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59331
23.5.16 07:28

@Jsoutrirano pokud nerespektuje Tvoje hranice, tak jí dítě prostě nepůjčit - zamezit kontakt :nevim: minerálku né proto, že prostě je pro dítě složení nevhodné, navíc sycené minerálky můžou způsobit problémy se zažíváním, bolesti břicha atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
970
23.5.16 07:33

@Jsoutrirano a bude to pokračovat potajmu za rohem nacpaným rohlíkem, za chvíli pytlíkem bonbonů…některé babičky jsou prostě nepoučitelné, pořád budou mít pocit, že dítě trápíš. A ony mu chtějí dopřát. :zed: Vám to přeci dopřáli a jaký jste všichni zdraví :zed:
Pokud stále bude dělat co si nepřejete - nezbývá než omezit jejich společný čas…děsný že člověk musí hlídat víc svoje mámy než děcka :-( Co na tom, že ze mě vypěstovala extra obézní dítě i dospělého a po celoživotním boji s dietami a váhou těžko nějak zásadně zhubnu…proč tu chybu ale probůh opakovat i u vnoučete…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.16 07:37

@ivvet presne tohle udelala s moji segrou-uz od skolky byla extremne obezni prvni zuby mela uplne cerne protoze ji delala stavu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11624
23.5.16 07:50

Určitě bych to nehrotila a s mámou se kvůli tomu nehádala. Není to vhodné pití pro děti, obsahuje to spoustu minerálnách prvků a především konkrétně Poděbradka hodně soli. Ale vysvětlila bych jí, že si nepřeju, aby tohle moje dítě pilo a jí bych poprosila, aby to respektovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3320
23.5.16 08:22

@Jsoutrirano Jaký argument? Mami, já si to nepřeju, prosím, respektuj to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.16 08:41

To jsem prave uz vsechno zkousela po dobrym nerada se s nekym hadam a s mamou kor:( jenze jak vidno ma me uplne vite kde..kdyz uz je to po nekolikaty tak mi dochazi trpelivost :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59331
23.5.16 08:42
@jessikka píše:
Určitě bych to nehrotila a s mámou se kvůli tomu nehádala. Není to vhodné pití pro děti, obsahuje to spoustu minerálnách prvků a především konkrétně Poděbradka hodně soli. Ale vysvětlila bych jí, že si nepřeju, aby tohle moje dítě pilo a jí bych poprosila, aby to respektovala.

to je krásný, ale co ve chvíli, kdy to nerespektuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59331
23.5.16 08:43
@Jsoutrirano píše:
To jsem prave uz vsechno zkousela po dobrym nerada se s nekym hadam a s mamou kor:( jenze jak vidno ma me uplne vite kde..kdyz uz je to po nekolikaty tak mi dochazi trpelivost :?

tak omezit styk, no… člověku, co nerespektuje moje požadavky, bych dítě nedala :nevim: u nás se babičky vždycky ptají, jestli můžou.. když řekneme, ne, nabídnou jinou variantu ale rozhodně respektují.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.16 08:44

Pry se pak jeste smala jak po tom mala krká..byt ji vic neresim to ale 10mes mi teda prijde dost malo na tohle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama