Permanentní makeup rtů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 10:09
Permanentní makeup rtů

Dobrý den, byla jsem ve středu na permanentním makeupu rtů. Tvar je moc hezký, jen ta barva je dost výrazná, chtěla bych se zeptat, pokud s tím zde má někdo zkušenosti, jestli to vybledne a za jak dlouho? Nechci, aby to zůstalo takhle výrazné, chtěla jsem to přirozené, případně pokud by to tak zůstalo i po vyloupání stroupků, dá se to přetetovat na světlejší? Není to úplně rudé, ale výrazné, na mě trochu víc. Děkuji. Vkládám anonymně, nechci, aby okolí vědělo co řeším.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LVLucie
Závislačka 4821 příspěvků 15.03.19 10:17

Vybledne to hodně, toho se vůbec neboj. Po vyloupani stroupku značně a pak ještě během cca týdne až dvou bude barva blednout. Je to individuální, ale většinou je korekce prave spis k tomu, aby se barva doplnila. A pokud mas dobrou taterku, tak by barva měla odpovídat te, co jsi si vybrala.

Lalelale
Kelišová 5441 příspěvků 15.03.19 10:30

Vybledne to, divím se, že kosmeticka ti to neřekla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 10:31

Já měla také rty po aplikaci hodně výrazné.Teď po měsíci od aplikace barva přirozená, žádná divočina.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21605 příspěvků 15.03.19 10:33

Vybledne to, a docela hodně, takže žádný strach. Naopak spousta ženských to chce pak ještě doplnit…
Pokud tatér nebyl úplnej amatér, tak by měl vědět, na jaký barvě ste se dohodli a po vyhojení by to tak mělo i +- vypadat (záleží samozřejmě, jak zrovna tobě ta barva sedne, každýmu se to hojí trochu jinak)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 10:47

Děkuji holky. Kosmetička je zkušená a vyhlášená, šla jsem k ní právě po dobrých doporučeních. Jen se sama sebe pokaždé leknu, když se podívám do zrcadla, tak si říkám, že doufám, že to tak nezůstane. Nikdy jsem neměla rty moc výrazné barevně, tak je to změna, ale chci to přirozeně. Tak dám na vás a budu doufat, že to vážně vybledne.

nostress
Extra třída :D 14654 příspěvků 15.03.19 14:21
@Anonymní píše:
Děkuji holky. Kosmetička je zkušená a vyhlášená, šla jsem k ní právě po dobrých doporučeních. Jen se sama sebe pokaždé leknu, když se podívám do zrcadla, tak si říkám, že doufám, že to tak nezůstane. Nikdy jsem neměla rty moc výrazné barevně, tak je to změna, ale chci to přirozeně. Tak dám na vás a budu doufat, že to vážně vybledne.

Neboj, to vybledne. ;)

Beata917
Povídálka 12 příspěvků 19.03.19 23:17

Jasný, vybledne to :dance: žádný strachy!

1mila2
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 09.07.19 12:28
Boli to?

Ahoj holky, mam za sebou prvni korekci (doufam ze i posledni), oboci a ocnich linek. Silene u toho tetovani trpim a fakt se mi vcera chtelo utect s brekem :,( :,( mam hrozne citlivou plet a nez pani udelala kousek linky, tak uz jsme byla natekla strasne moc :cert:
Ale k veci :lol:
Jeste potrebuju udelat rty, jenze mam strach, ze to nevydrzim. Nekdo rika, ze rty boli ze vseho nejmin. Mate zkusenost? S bolesti pocitam, ale jestli to boli jako ty linky, tak tam fakt umru :oops:

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 09.07.19 12:36

Vybledne to dost a po pár letech už tam nic není.. jinak za mne bolestivost dost vysoká.. a mně i kámošce pak vyskákaly obří opary :-( takže pokud na ně člověk trpí, tak se spolehněte, že v rámci hojení stroupků se bodou léčit i opary.. do obočí chodím pravidelně po cca 3letech, ale rty mi 2× za život už stačily :mrgreen:
PS: dokud jsou tam strupy, tak je to logicky hodně tmavé, vůbec se z toho nedá soudit konečná barva, spíš se budete divit, že je nakonec světlounká.. takže klíííd :mrgreen:

1mila2
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 09.07.19 13:10

@Lucy75 jako ze ty rty te bolely jeste vic nez oboci? Ja v nekterych mistech oboci umirala :lol:

makynac
Povídálka 23 příspěvků 09.07.19 13:34

Mě tedy rty bolely nejvíce. A ti mám permanent linek i obočí.

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 09.07.19 14:21

@1mila2 jj, rty mají přece vysokou citlivost, přejeď si nehtem v místě obočí a v místě ukončení rtů a cítíš to sama.. za mne tedy již ne 8)

Šáruší
Kelišová 5135 příspěvků 09.07.19 15:50

Tak za mě nejvíc bolely linky, to bylo šílené, rty se daly v pohodě vydržet. Obočí bolelo nejméně.

1mila2
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 09.07.19 20:09

@Lucy75 @Šáruší me prave ta taterka rikala, ze linky jsou nejbolestivejsi, ze pusa je lepsi :think: tak ted se uz zase bojim :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama