Osvěžení vůně povlečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leknín1
Povídálka 20 příspěvků 11.03.19 22:36
Osvěžení vůně povlečení

Ahoj, chtěla bych mít vždy voňavé povlečení, ale po první noci už není tak čerstvé, používáte něco? Osvěžovač tkanin třeba? Doporučte, díky:)

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4127 příspěvků 11.03.19 22:39

@Leknín1 osvěžovač tkanin bych zrovna do postele nestříkala, je to samá chemie. Taky mi peřiny po dvou, třech nocích už nevoní. Ale pamatuji si vůni babiččiných peřin, vydržela i v povlečení vypraném na dlouhou šedesátku. Škrobila je tekutým škrobem, který voněl.

malá_holka
Extra třída :D 10209 příspěvků 12.03.19 00:31

škrobenku a do prádelníku mýdla.o hodně vyvětrat ráno. ideálně venku.

pajule022
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 12.03.19 05:33

Mne teda povleceni voni klidne 14 dni. Nepouzivam nic zvláštního

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 17753 příspěvků 12.03.19 07:24
@malá_holka píše: škrobenku a do prádelníku mýdla.o hodně vyvětrat ráno. ideálně venku.

Tohle dělám taky. A Škrobenku tu s fialovým vrškem,levandulová. Samo,že trochu,že to jako není naškorbené doslova. Spala jsem u kámošky a povlečení,co mi dala,tak krásně vonělo a já na to - co to je? A právě tohle.

Ale „dovolila“ jsem si (je to drahý) koupit Lenor s těmi vonnými perličkami,a kromě toho,že tam je psáno,že se hodí nejvíc na ložní a sportovní prádlo,dává se to k prášku,a celý vršek,voní fakt krásně (jak ta ženská v reklamě říká,že toho tam nasype raději víc),ale mám to na dlouho,dávám jen občas,vážně to není levný.
https://pemi.cz/…0-g/p/101975?fc
 https://pemi.cz/…5-g/p/147587

Luka123
Kecalka 105 příspěvků 12.03.19 07:56

@Žirafa 69 Tojo, to voní jak šílené, ale je to strašný zmetek „Dlouhodobě poškozuje vodní organismy“ - takže třeba my, s domácí čističkou si tohle můžeme nechat s čistým svědomím ujít.

Škrobenka Z (levandulová) je super, přidávám ke všemu, co má hezky vonět, mýdlo do prádelníku a větrat. Ano ano.

Nikomu prádlo nevoní 14dní v kuse, pokud v něm spí. Babičky ale narozdíl od nás opravdu škrobí, a povlékají každý týden. :)

Leknín1
Povídálka 20 příspěvků 12.03.19 13:23

Dekuju holky :) ja mam prave starou pracku co uz byla v tomto byte a nak mi po tom pradlo tuchne nebo jak bych to rekla:( tak zkousim cokoliv na to povleceni…drahy avivaze pouzivam, pracku cistim ale pracka na prd :zed:

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 17753 příspěvků 12.03.19 18:14
@Leknín1 píše:
Dekuju holky :) ja mam prave starou pracku co uz byla v tomto byte a nak mi po tom pradlo tuchne nebo jak bych to rekla:( tak zkousim cokoliv na to povleceni…drahy avivaze pouzivam, pracku cistim ale pracka na prd :zed:

Projela jsi ji už i octem,viď? Prý se dává i místo aviváže,samo že nesmrdí. Já už to tak udělala párkrát - ocet i k prášku i k aviváži.

Leknín1
Povídálka 20 příspěvků 12.03.19 20:03

@Žirafa 69, jojo to delam, ale asi je to tou prackou, mame hadici co vany a ta voda tam proste stoji, takze to pak jde do pradla

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 17753 příspěvků 13.03.19 07:27
@Leknín1 píše:
@Žirafa 69, jojo to delam, ale asi je to tou prackou, mame hadici co vany a ta voda tam proste stoji, takze to pak jde do pradla

aha. Tak jestli není málo jako nahnutá dolů…? A jestli už je stará. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama