Pes je unavený z antibiotik

Anonymní
11.2.21 17:33

Pes antibiotika

Dobrý den. Prosím nevíte někdo jestli je možné aby byl pes z užívání antibiotik unavený? Máme malého pejska jen necelé kilo a půl. Druhy den užívá atb a jen leží ani vencit nechce. Žere, pije. Děkuji…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
508
11.2.21 17:52
@Anonymní píše:
Dobrý den. Prosím nevíte někdo jestli je možné aby byl pes z užívání antibiotik unavený? Máme malého pejska jen necelé kilo a půl. Druhy den užívá atb a jen leží ani vencit nechce. Žere, pije. Děkuji…

antibiotika asi má proto, že je nemocný. Ano, jako u každého jiného živého tvora kombinace nemoc+antbiotika může vyvolat únavu a další nežádoucí účinky. Každopádně by bylo lepší stav psa konzultovat s veterinářem, ne na emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
11.2.21 18:00

I člověk s nemocí na antibiotikách je unavený. Proč by to u zvířat mělo být jinak?

• Citovat
  • Nahlásit
25112
11.2.21 18:13

Je to normální. Naše v době, kdy je nemocná na ATB, tak jde dobrovolně k veterináři. Jinak jí tam táhneme a nemůžeme jí tam dostat. A pak i doma polehává, odpočívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 18:16

@moof atb jsem nikdy neuzivala takže nemám zkušenost. K vet samozřejmě půjdeme. Až tam bude! Zítra. Ptám se zde jen proto jestli má někdo podobnou zkušenost. Aby jsem se do zítra malinko ”uklidnila”.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 18:21
@Dinocco píše:
I člověk s nemocí na antibiotikách je unavený. Proč by to u zvířat mělo být jinak?

Netuším já na atb nikdy nebyla nemám zkušenost. Proto se ptám…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 18:22
@Aspera píše:
Je to normální. Naše v době, kdy je nemocná na ATB, tak jde dobrovolně k veterináři. Jinak jí tam táhneme a nemůžeme jí tam dostat. A pak i doma polehává, odpočívá.

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
10778
11.2.21 18:23
@Anonymní píše:
Netuším já na atb nikdy nebyla nemám zkušenost. Proto se ptám…

ale tak pejsek má asi nějaký zdravotní problém, na který ta atb bere? Nebo proč jste šli k veterináři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
11.2.21 18:30
@Anonymní píše:
Netuším já na atb nikdy nebyla nemám zkušenost. Proto se ptám…

Dobře, tak to vysvětlím jinak - když je člověk nemocný, po operaci, není mu zkrátka dobře, tak je taky malátný, nic se mu nechce a radši třeba celý den odpočívá. Se psem je to stejné..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 18:40

@ivašot. Ano má problém s trávením včera jsme dostali atb dnes je taková nijaka. Proto se ptám…

• Citovat
  • Nahlásit
11036
11.2.21 18:55
@Anonymní píše:
@ivašot. Ano má problém s trávením včera jsme dostali atb dnes je taková nijaka. Proto se ptám…

Ono dost zalezi, jake byly priznaky, jaka diagnoza, jestli to stanovil spravne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 19:06
@Lucie_Sx píše:
Ono dost zalezi, jake byly priznaky, jaka diagnoza, jestli to stanovil spravne.

Dělal krevni testy a ultrazvuk. Tak snad nasadil atb správně. Nejsem vet nevyznám se…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat