Pes čůra do postele

Anonymní
11.5.21 11:38

Pes čůra do postele

Prosím pomoc, jsem už zoufalá..
Nase 3 léta čivava čůra v noci do postele, párkrát uz se tam aji vysral..
Určitě to nedělá naschvál když ho třeba necháme doma, to do ložnice nema přístup, dela to fakt jenom v noci, přes den je normální a chodí ven.
Cítit to nejde, takže pokaždé když prevlikam peřiny, najdu někde flek, takže mu nemůžu ani nadat, když nevím kdy to udělal..
Děkuju za rady..
A hlavně mi prosim nepište, že ho mám odnaučit spat v posteli..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
959
11.5.21 11:42

Tak naschvál to může být, změnila jsi něco v poslední době? Jinak se ti zdá zdravý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2585
11.5.21 11:42

Tak jedině dát pod prostěradlo nějakou gumovou podložku nebo něco… Jinak když píšeš že ji nechceš odnaučit spát v posteli tak to je těžký.. Takhle to bude dělat furt 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1480
11.5.21 11:43

Pes ma mit pelech, a ne vegetit v posteli. Uz jen to mi prijde cunacky. Natoz kdyz si z toho jeste dela wecko 8) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7357
11.5.21 11:46
@Konys píše:
Pes ma mit pelech, a ne vegetit v posteli. Uz jen to mi prijde cunacky. Natoz kdyz si z toho jeste dela wecko 8) :lol:

Souhlasím že by měl mít pes svůj pelech když se neumí chovat. :cert: To začal dělat teď, nebo od mala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
11.5.21 11:47
@Anonymní píše:
Určitě to nedělá naschvál když ho třeba necháme doma, to do ložnice nema přístup, dela to fakt jenom v noci, přes den je normální a chodí ven.
Cítit to nejde, takže pokaždé když prevlikam peřiny, najdu někde flek, takže mu nemůžu ani nadat, když nevím kdy to udělal..
Děkuju za rady..

To je hnus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33048
11.5.21 11:47
@Anonymní píše:
Děkuju za rady..

Asi máš koronavirus, jestli necítíš psí bobky a ch. canky v posteli. Asi s ním budeš muset chodit v noci ven. Když nebude mít co, třeba to nepustí. A dát vedle postele na vlastní pelech.

Příspěvek upraven 11.05.21 v 11:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9256
11.5.21 11:48

Tvl chrápat v psích výkalech. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1004
11.5.21 11:52

Hrozný…A postel se prostě NEDÁ vyčistit, bys musel vyprat peřiny, deky pokaždé, nejen povlečení, a matrace? Prostě to tam zůstane:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
11.5.21 11:56

Mě napadá, že si to postel možná znackuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29710
11.5.21 11:57

Pokud je pes dukladne vyvenceny (kdy pred spanim vencite a jak dlouho?), muze to byt zdravotni problem. Takze v prvni rade na veterinu.
A ne, naschval to delat nemuze. Naschval delame veci my, lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1480
11.5.21 11:59
@mamoch píše:
Hrozný…A postel se prostě NEDÁ vyčistit, bys musel vyprat peřiny, deky pokaždé, nejen povlečení, a matrace? Prostě to tam zůstane:(

Mam husinu z predstavy, ze takhle nekdo spi… pro me je postel cisty a vonavy misto, ke spanku, odpocinku a relaxaci…misto kde se citim proste dobre. Predstava, ze se valim v prochcany a i pos*any posteli… no jima me hruza :lol: :lol: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7357
11.5.21 12:01
@Konys píše:
Mam husinu z predstavy, ze takhle nekdo spi… pro me je postel cisty a vonavy misto, ke spanku, odpocinku a relaxaci…misto kde se citim proste dobre. Predstava, ze se valim v prochcany a i pos*any posteli… no jima me hruza :lol: :lol: :roll:

Tak ona to necejti, tak ji to je fuk :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7357
11.5.21 12:03
@asha píše:
Pokud je pes dukladne vyvenceny (kdy pred spanim vencite a jak dlouho?), muze to byt zdravotni problem. Takze v prvni rade na veterinu.
A ne, naschval to delat nemuze. Naschval delame veci my, lidi.

Ale muze. ;) i zvirata zarli a dělají naschvaly. Nas pes nikdy neznackoval na novy nábytek, ani lidi co k nám přišli na navstevu. Když jsem si dovezla z porodnice první dceru, asi dva týdny mi obchcaval nohu. Preslo ho to jen co si zvykl. U druhé dcery dělal to samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29710
11.5.21 12:07
@mackA159 píše:
Ale muze. ;) i zvirata zarli a dělají naschvaly. Nas pes nikdy neznackoval na novy nábytek, ani lidi co k nám přišli na navstevu. Když jsem si dovezla z porodnice první dceru, asi dva týdny mi obchcaval nohu. Preslo ho to jen co si zvykl. U druhé dcery dělal to samé.

Pocitam, ze mas za sebou minimalne studium etologie a dalsich oboru, nebo se o to aspon zajimas, ctes si odborne clanky a podobne. :think:
Jedna vec je, co pes dela a uplne jina to, jak to interpretujeme. A to se u laiku casto miji se skutecnosti, bohuzel pro psy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat