Velký pes na zahradě a nízký plot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.08.10 10:11
Pes na zahrade a plot

Ahojte,
Bydlime na vesnici v nove vystavbe jsou to baraky s mini zahradky.Ploty jsou tak 140cm na vysku vic to nebude spis min.A problem je ze na zacatku zastavby zije rodina ktera ma psa ale fakt velkeho nevim co to je za rasu ale kdyby se ten pes rozbehl tak ten plot krasne presoci.Neni nejaka vyhlaska ktera by jim naridila jak ten plot maji mit vysoko??Vzhledem k tomu ze majitele tam nejsou a psa nechaji pobihat po venku :cert: :cert: .Mame strach nebot tama musime prochazet jinudy to nejde.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

radúna
Extra třída :D 12034 příspěvků 12.08.10 10:33

Já si myslím, že žádná vyhláška, která by nařizovala výšku plotu není. Jejich povinností je akorát zajistit psa tak, aby nikoho nenapadl mimo jejich pozemek. Jak si to udělají, je jen jejich problém. Věřím, že máte strach, já bych měla taky (a mám, protože u nás máme totéž - dva sousedi, malý plot, velký pes. Anebo volně pobíhající a s majitelem není k hnutí). Mám ten dojem, že řešit průser se bude, AŽ SE NĚCO STANE. … :-(

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.08.10 10:37

jsi me nepotesila.

radúna
Extra třída :D 12034 příspěvků 12.08.10 10:38

Jen jsem zapomněla připsat, že mi manžel dotáhl z práce pepřák, abych měla aspoň něco v případě napadní psem. A jak jsem psala, volně pobíhajících agresivních čoklů se bojím - mám dvě děti.
Když jsem se ptala chlapa, co ten pepřák s tím psem provede, tak mi řekl, že neví, ale vidět by to prý nechtěl - viděl takhle jednou dospělého chlapa po zásahu…

radúna
Extra třída :D 12034 příspěvků 12.08.10 10:39
kattkka píše:
jsi me nepotesila.

To mě mrzí… :kytka:

Sany80s
Kelišová 6617 příspěvků 12.08.10 10:43

Pokud pes neutíká, není nejmenší důvod, aby tam ten vyšší plot měli. Pokud má tendenci utíkat, musí pozemek zabezpečit.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.08.10 10:44

Ja totiz premyslela ze si poridim ne peprak ale to jako to dava ty el.soky nemuzu si vzpomenout nazev.
minule zase komusi vybehl pes kde meli neoplocenou zahradu a meli nejakaho maleho ale celou cestu po nas stekala a tahla se za nama az si nekde vsiml ze jim vybehl. :pocitac: tady tech veci s tema coklama je vic. :zed: :zed:

radúna
Extra třída :D 12034 příspěvků 12.08.10 10:52

http://www.militaryrange.com/…r-scorpy-max

Myslíš tohle?

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.08.10 10:53

Jo myslim ja to chcu i kdyz jdu obcas sama vecer.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 12.08.10 10:53

kdyz oni jsou psi ktery proste neutecou a drzi se zuby nehty doma…a pak ty co utikaji…takze pokud ho maji za takovym plotem tak bude nejspis neutikaci…ja bych se toho tolik nebala :wink:

Sany80s
Kelišová 6617 příspěvků 12.08.10 10:56

No za mě něco elektrického rozhodně ne. Mohlo by to mítt opačný účinek. Některého psa by to mohlo spíš ještě vydráždit… :-?

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.08.10 10:56

mikki: promin ale do toho psa nevidim.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.08.10 10:57

Sany: tam nekde u tech paralizeru psali ze je to prave dobre i na ty zvirata.

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 12.08.10 10:59
kattkka píše:
Ahojte,
Bydlime na vesnici v nove vystavbe jsou to baraky s mini zahradky.Ploty jsou tak 140cm na vysku vic to nebude spis min.A problem je ze na zacatku zastavby zije rodina ktera ma psa ale fakt velkeho nevim co to je za rasu ale kdyby se ten pes rozbehl tak ten plot krasne presoci.Neni nejaka vyhlaska ktera by jim naridila jak ten plot maji mit vysoko??Vzhledem k tomu ze majitele tam nejsou a psa nechaji pobihat po venku :cert: :cert: .Mame strach nebot tama musime prochazet jinudy to nejde.

Kattkko a kolikrát ne tebe vyběhl?! Určitě by ho tam nenechali kdyby jim přeskakoval plot…takže klíííííd :kytka:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 12.08.10 10:59

katko ja to chapu ze jsou lidi co se psu proste boji…ja chovam velky psy (dogy) a jsou taci za ktery dam ruku do ohne ze proste nic neudelaji…a jsou taci ktery bych za takovym plotem proste nenechala…druha vec je ze ne vsichni lidi maji rozum…snazila jsem se te uklidnit v tom smyslu ze ne vsichni psi jsou na svete aby ti sezrali dite :mrgreen: :wink:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >