Pes nás nenechá spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 05:22
Pes Nenechá nás spát

Ahojte, mám takový problém..mám štěně puk roční a vždycky v noci nás začne budit prostě nás nenecha spát myslíte že ho to někdy přejde? Třeba až bude starší? Už jsem se víc jak tři měsíce nevyspala takže je to fakt děsný :/ v 5:00 s ním chodíme ven pravidelně protože je tak naučený takže si nás vždycky vzbudí…děkuji za odpověď

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pannda
Kelišová 7081 příspěvků 36 inzerátů 09.08.19 06:08

Jak jste si ho naučili…tak to máte..

Čičorečka
Závislačka 2658 příspěvků 09.08.19 06:15

Jistěže to samo nepřejde. Proč by to dělal? Teď si vyjednává výsady. Houkni na něj, ať jde na místo a je zticha. Co jinýho.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 09.08.19 06:18

Jedine prisna a dusledna vychova. Ale pokud skacete jak si pes stekne, tak se s tim nic nestane. Proc by to pes mel sam menit od sebe?

RockFous
Povídálka 46 příspěvků 09.08.19 06:36

Jak si to naučíte takove to budete mit ;) My mame dva psiky a jsou naučené podle nas. Kdyz chceme spat nebo odpočívat tak lezi s nami a jsou šťastní za každou přítomnost, ale naopak kdyz chceme jit na vycházku tak jsou štěstím bez sebe a jsou aktivni. U nas psi spí dokonce dele jak my, ze je musim tahat z pelechu, aby se sli vyvencit. :lol: Mozna je to i tim ze kazdy den tech 7-8 km ujdeme :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 06:46

@pannda přesně takový keci jsem čekala…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 06:47

@Cenarius právě že neskáčeme jak si řekne, okrikneme ho ale on to má úplně na háku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 06:50

@Čičorečka vždycky když to dělá tak na něj houkneme a odstrcime ho ale on to po hodině udělá znovu už si nevím rady proto jsem psala sem :/ :nevim:

terien
Extra třída :D 12168 příspěvků 09.08.19 06:55

Pokud má energii celou noc vás budit a pak jít v 5 ráno ven, tak není vylitany. Má prostě moc energie, kterou z něj musíte dostat, takže procházky, běh, výcvik,… Večer procházka že bude padat na hubu a budete mít klid.

Freeandwild
Kecalka 283 příspěvků 09.08.19 07:04

Ahoj, pejska opravdu musíte naučit, co po něm chcete. Pokud vás má na háku, bohužel na to asi nejdete správně. Na druhou stranu, je to půlroční štěně, potřebuje ještě čas dospět. Ale určitě bych výchovu nezanedbávala.
Základ je naučit psa odejít na místo a v klidu tam zůstat s tím, že se mu teď nikdo prostě věnovat nebude. Okřikování nepomůže, stanovte si jasný povel, který nejdřív naučte pres den s pomocí pamlsků a ujistěte se, že mu pes rozumí. Moji psi mají své pelechy v jiné místnosti, než spím já, když zkouší ráno otravovat, prostě přes dveře houknu „na místo“ a oni se tam odeberou a spí dál.

MáškaMarie33
Kecalka 344 příspěvků 09.08.19 07:10

Začněte ho cvičit místo toho, abyste po něm houkali :roll: plus jak píše terien, zaměstnějte ho i fyzicky, takže to chce práci pro psa, nepíšeš, co je to za rasu, ale podívej se na psí sporty nebo jen začněte chodit na cvičák.

Petra67
Kecalka 352 příspěvků 2 inzeráty 09.08.19 07:11

Pokud mate takove problemy, tak se běžte hlavne ptat bud na chovatelsky server nebo rovnou na cvicak treba a ne na forum pro maminy :lol:. Jinak, moc jsi nepopsala jak presne to vypadá, ze vas nenecha spat? Steka, skace do postele nebo co? O co mu jde? Aby mohl spat v posteli s vama? Nebo chce ven? Chce to odstranit příčinu, ale zároveň musite mit respekt, coz zrejme nemáte, proto si dela co chce. Na psa platí určitě duslednost a dodrzovani pravidel. Nesmite nikdy polevit…a zaroven bych zkoušela…povel místo, eventualne vubec nepustit do ložnice, pokud si z vas dela legraci, klidně bych to vysvetlila fyzicky :nevim:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 07:19

@MáškaMarie33 už jsme s cvicakem začali chodíme každou Sobotu zatím jsme byli třikrát ale budeme pokračovat

ontar
Ukecaná baba ;) 2032 příspěvků 09.08.19 07:44

Na česnek a bude klid…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 07:53

@ontar co?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama