Pes sežral kus plastu

458
4.3.21 15:36

Pes sežral kus plastu

Ahoj, ráda bych poprosila o radu zda vyšilovat nebo co vlastně.

Máme skoro 8 měsíců starou jezevčici, který nejvíc chutná co nemá. Tu sežere na procházce kamínek, pak při cupování plyšáka kousek výplně, teď zase užvejkala kus tvrdšího plastu z hračky. Snažím se jí potencionálně “nebezpečný” věci nedávaj a dozorovat když si hraje, učit jí kousat “povolené” hračky, ale kolikrát stačí minutka když se nedívám nebo něco dělám a už zas žvejká co nemá :mrgreen: Když se jí to snažím vzít tak žvýká rychlostí blesku a je zkrátka rychlejší 8o Když takhle něco sežere dávám jí pak měkčí stravu aby to z ní šlo lépe ven, ale děsím se co vše v ní třeba ještě zůstalo a ven nevyšlo, zda jí to nemůže ublížit. Mám jít třeba na rentgen k veterináři či jak to řešit jinak? :think:

Díky moc za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19685
4.3.21 15:42

Znáš takovej ten kus absorbční hmoty, co se dává do vaniček pod maso? To mi celý sežral kocour. Na veterinu to s ním nešlo, ten by nás zmasakroval, tak jsem čekala jak to dopadne. Normálně to z něj vyšlo. S jiným zvířetem bych asi na veterinu jela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
4.3.21 16:08

@Magika VonCary
Nemusis, mne yorksirice sezrala cokoladu i s alobalem, vatu atd. co sikovne shazela ze stolu a staci jim davat po lzicich peroxid vodiku co koupis v lekarne jako dezinfekci dokud nezacne penit a zvracet…cca 2- 3 lzice by mohli stacit…mam to od veterinare a vse pak bylo ok. Podat hned at je to venku. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7594
4.3.21 16:09

Nás pes žral s oblibou vršky z petlahvi, igelitovy sáčky, chirurgickou rukavici. Všechno ti vyšlo ven. Samozřejmě jsme se snažili všechno před ním schovat, ale on si vždycky nějak poradil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
4.3.21 17:48

Můj jezevčík - vajgly, vata, klacky, plastová víčka, alobal,… všechno vyšlo předem nebo zadem :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
4.3.21 19:02

Když už nestihneš zasáhnout včas a je jasné, že to půjde druhou cestou, snažím se nacpat do psa co nejvíce kysaného zelí. Prý to pomáhá (vláknina), aby to lépe prošlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
4.3.21 19:33

Holky děkuji moc všem za rady :kytka: Asi zbytečně plaším a holt to vyjde zadním vchodem no : :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2758
4.3.21 19:36

@Magika VonCary

Já už blbnu - čtu Pes sežral kus platu 8o :mrgreen:
Nejsem pejskař, neporadím, ale jdu tě pozdravit a doufám, že pořád zvládáte :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
5.3.21 12:23
@Dája999 píše:
@Magika VonCaryJá už blbnu - čtu Pes sežral kus platu 8o :mrgreen:
Nejsem pejskař, neporadím, ale jdu tě pozdravit a doufám, že pořád zvládáte :mavam:

Jé děkuji, to jsi zlatá že na mě takhle myslíš :kytka: Zvládáme už dobře, partner už je od minulého týdne zpět v práci, zdravotně je na tom lépe než se čekalo, tak už jsem doma jen sama se psem :) Těch pár dní kdy jsme si lezli na nervy bylo těžkých, ale pak už si to sedlo když se mu udělalo líp a mohl jít alespoň na procházku, něco doma udělat… Přežili jsme to bez ztráty kytičky, ale měli jsme namále :palec:

Taky tě zdravím a doufám, že se máš dobře :mavam: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2758
5.3.21 18:44

@Magika VonCary no to jsou skvělé zprávy :palec:
A díky - jsem v pohodě, v rámci omezených možností ;)
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat