Petechie rada

Anonymní
28.7.21 19:03

Petechie rada

Dobrý podvečer, dnes jsem si všimla na rameni petechií, po pritlaceni nemizi.. mám strach s čím to muže souviset, akorát vím, že mě včera rameno trochu svedilo a parkrat jsem se poskrabala, ale jinak nic žádná modřina bouchnutí nebo tak. Měla bych to řešit, i když jsou jen na jednom místě takhle malé nebo ne? Mate zkušenost někdo? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37364
28.7.21 19:06

Tohle nejsou petechie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 19:07
@inkakřivák píše:
Tohle nejsou petechie.

Když zatlačím či přiložím dno sklenice tak zůstávají stejné

• Citovat
  • Nahlásit
734
28.7.21 19:15

Taky mi to nepřijde úplně jako petechie.. a navíc to svedeni :nevim: spíš podráždění kůže necim
nicméně i kdyby byly tak těchhle pár puntíku bych neřešila…sleduj a pokud budou přibývat nebo se objeví jinde tak pak případně jdi k lékaři…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2740
28.7.21 19:21

Tohle vypadá spíš na vyrážku/lokální alergickou reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8720
28.7.21 19:22

Na fotce vypadá, že jsou některé místa vystouplé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 19:23
@Stevia píše:
Na fotce vypadá, že jsou některé místa vystouplé?

Nene, vystouplé prave není nic, nemění barvu a furt stejné. Je to asi 1 Cm velké místo a 5 teček. Bojím se totiž delší dobu lymfomu, trpím GAD a PP a toto mi moc nepridalo..
Ještě mě napadlo, beru 5 měsíců AD, ale to z toho asi nebude

• Citovat
  • Nahlásit
8720
28.7.21 19:27

Tak si zajdi k mudr.pro jistotu,
Za mě to taky petechie není, ale jestli máš i jiné zdravotní problémy tak si to nech zkontrolovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4424
28.7.21 19:31
@Anonymní píše:
Nene, vystouplé prave není nic, nemění barvu a furt stejné. Je to asi 1 Cm velké místo a 5 teček. Bojím se totiž delší dobu lymfomu, trpím GAD a PP a toto mi moc nepridalo..
Ještě mě napadlo, beru 5 měsíců AD, ale to z toho asi nebude

Nepozoruj se, nic na sobě nehledej a bude ti lépe, bašti AD a hlavně - choď na terapie.
Petechie to nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37364
28.7.21 19:34

Petechie vypadají jinak. A jinak začínají. Tohle je spíš nějaká alergie, kopřivka. Petechie nesvědí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 19:35

@Whitedog píše:

Nepozoruj se, nic na sobě nehledej a bude ti lépe, bašti AD a hlavně - choď na terapie.
Petechie to nejsou.

Já prave na tom byla lépe, ale teď stresové období a opět mě vse rozladí. No jestli nejsou, tak Jaktoze to po zmacknuti nemění barvu a nemizi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 19:36
@inkakřivák píše:
Petechie vypadají jinak. A jinak začínají. Tohle je spíš nějaká alergie, kopřivka. Petechie nesvědí

Nesvedi to, jen jsem se parkrat poskrabala včera a dneska se objevilo tohle, nesvedi, nepali, neboli

• Citovat
  • Nahlásit
734
28.7.21 19:41

Včera tě svedilo, dnes jsou tam červené tečky…prostě vyrážka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11127
28.7.21 19:48

Petechie se můžou udělat tím škrábáním. Mám to tak v místech s jemnější kůźí celý život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
28.7.21 20:04

Přijde mi to jako podrážděná kůže, petechie prostě vypadají jinak (aktuálně je mám kolem očí, takže nemluvím úplně do větru). Přestaň si na to koukat, přikládat sklenice a uklidni se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat