Pfizer očkování 2. dávka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4999
22.4.21 19:24

Mě bolela ruka, mamka nic. Některé kolegyně nic, některé bolela ruka, jiné měly teplotu a celkovou slabost 1-2 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10777
22.4.21 19:25
@Aduš8 píše:
Stejné jako po první. Lehká bolest v místě vpichu

já taky tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4842
22.4.21 19:26
@Mag1996 píše:
Ahoj jaké jste měli vedlejší účinky po 2 dávce Pfizeru?

Jo me to ceka pristi ctvrtek a uz ted jsem vystresla..po prvni des, tresy, dusnost. Moje mama unava, bolest zad a taky trochu dusnost. Asi to je u me dane tim, ze jsem covid uz mela. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
22.4.21 19:27

Děkuji Vám. Já jsem první dávku měla zimnici a bolela mě ruka celkově únava. Je mi 24. A druhá dávka mě čeká ve středu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
22.4.21 19:31

Druhý den mne bolelo místo vpichu, jinak vše OK. Ještě ten den jsem byla na bruslích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33518
22.4.21 19:32

Za jak dlouho po vakcinaci se objevují nežádoucí účinky? Ten den nebo až druhý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4999
22.4.21 19:33
@Burj Chalifa píše:
Za jak dlouho po vakcinaci se objevují nežádoucí účinky? Ten den nebo až druhý?

Obojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5551
22.4.21 19:34
@Cenarius píše:
Polovina lidí umřela.

a jelikož umřeli, už sem nikdy nenapíšou a nikdo se to nedoví

:,( :,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5551
22.4.21 19:36
@Mag1996 píše:
Ahoj jaké jste měli vedlejší účinky po 2 dávce Pfizeru?

trochu mě bolela druhý den paže

jinak nic

manžel byl po druhé dávce celý den dost unaven, byla sobota, nic nemohl doma dělat…úderem večera to zmizelo a byl jak rybička…až moc

:think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6992
22.4.21 19:56

Mamka si musela po druhé dávce vzít na noc paralen. Hrozně ji bolela ruka, jinak naštěstí nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15950
22.4.21 19:56
@Burj Chalifa píše:
Za jak dlouho po vakcinaci se objevují nežádoucí účinky? Ten den nebo až druhý?

Většinou se začnou objevovat už večer v den vakcinace.

Zkušenost taková: kdo jde z očkování domů, hodí nožky nahoru a dá si super den odpočinku, tak má většinou vedlejší účinky opravdu mírné až žádné.

Kdo uklidí půl domu, umyje okna, chodí po nákupech nebo si třeba vyrazí na túru, tak to druhý den pocítí.

Vyjímky samozřejmě jsou a obecně staroušci to snášejí lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
23.4.21 08:26

Dobrý den, je někdo, kdo na druhou dávku již nešel? Dost o tom uvažuji. Už jsem si posunula termín ( z původních po 3 týdnech na po 6 tydnech), mám jít za týden a už teď mám depku že nevím jestli na tu druhou dávku vůbec jít. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6455
23.4.21 08:37

Tchán 80+ bez reakce. Moje rodiče (oba 70+) - tátovi nic nebylo, máma… trošku ji bolela ruka, druhý den večer lehká zimnice bez teploty, šla si odpočnout a byla OK. Kolegova manželka (30+), co vím, první a druhý den únava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23895
23.4.21 09:04
@nulu86 píše:
Dobrý den, je někdo, kdo na druhou dávku již nešel? Dost o tom uvažuji. Už jsem si posunula termín ( z původních po 3 týdnech na po 6 tydnech), mám jít za týden a už teď mám depku že nevím jestli na tu druhou dávku vůbec jít. Děkuji za odpověď

A ceho se tak bojis?
Ja po první davce bolest ruky, po druhé dalsi den celkova slabost unava, zvysenka, bolest hlavy a svalu, druhy den odpoledne mi opravdu nebylo dobre, ale zmizelo to do druhého dne jak mavnutim kouzelneho proutku. Covid jsem mela pul roku predtim.
Další dve osoby jen bolest ruky po obou jinak nic. Dve kolegyne mely stejne priznaky jako ja, jedna je mela po první davce a po druhé nic. Další osoby v mem okoli bud nic nebo bolest ruky, nikdo nemel nic horsiho, vzorek mam hodne velky. Vlastne jedna znama mela horecku místo zvysenky, jinak podobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1549
23.4.21 09:12

Vsichni kolem me Pfizer snaseli ok, max. unava, bolest ruky. Ja po prvni davce jsem dva dny nezvedla ruku, nic vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat