Posunutí termínu očkování na covid

Anonymní
20.4.21 15:55

Posunutí termínu očkování

Prosím, nevíte někdo, kolikrát mi mohou posunout termín očkování než zruší úplně registraci? Termín jsem si rezervovala až při 3.sms,ale bohužel na výběr byly pouze 2dny, které bohužel nemohu..bylo mi řečeno, že posunout bez VÁŽNÉHO DŮVODU mohou pouze na další již vypsané termíny a ty jsou hned třeba za dva dny…a zase jen 2dny…to jsem bohužel také mimo, takže se do daného očkovacího centra nedostanu… :,(
Mohu si v očkovacím centru odložit termín opakovaně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53465
20.4.21 16:00

Tak zkus zavolat na nějakou tu linku pro dotazy, kterou mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14610
20.4.21 16:03

Odpoved jsi uz dostala, kdyz pises „bylo mi receno“. Co myslis, ze se dozvis tady? Bud se v ockovacim centru domluvis, anebo mas smulu. Pri takovem poctu lidi je potreba umet se prizpusobit systemu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 16:10
@cecetka píše:
Odpoved jsi uz dostala, kdyz pises „bylo mi receno“. Co myslis, ze se dozvis tady? Bud se v ockovacim centru domluvis, anebo mas smulu. Pri takovem poctu lidi je potreba umet se prizpusobit systemu :nevim:

Myslela jsem, jestli se to někomu nestalo… minimálně 14 dní teď budu mimo a nebudu moci. Znamená to, že mě vyřadí z registru?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 16:49

Kolegyne rusila termin z duvodu nemoci-covid. Trikrat ji napsali, ze si ma znovu vybrat termin, nevyuzila toho, tak ji vyradili.

• Citovat
  • Nahlásit
55025
20.4.21 16:53

Pin2 ti přijde třikrát. Pokud si nevybereš termín, tak se musíš znovu zaregistrovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 17:36
@aiwwa píše:
Pin2 ti přijde třikrát. Pokud si nevybereš termín, tak se musíš znovu zaregistrovat.

Jenže termín jsem vybrala až se 3.pinem…a prostě mi nevyhovuje…Takže mám smůlu…budu čekat na svoji generaci…

• Citovat
  • Nahlásit
55025
20.4.21 18:13
@Anonymní píše:
Jenže termín jsem vybrala až se 3.pinem…a prostě mi nevyhovuje…Takže mám smůlu…budu čekat na svoji generaci…

Tak se zaregistruj znovu. Tři termíny většinou každému stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 18:25
@aiwwa píše:
Tak se zaregistruj znovu. Tři termíny většinou každému stačí.

Zaregistrovat se znovu nemohu, nejsem v daném věku. Poprvé, když jsem koukla na termíny, tak už žádné nebyly, asi jak člověk nekoukne hned… podruhé nevyhovoval a třetí mi dali hned za dva dny…jsem odjetá a dostavit se nemohu…budu mimo min.14 dní…

• Citovat
  • Nahlásit
55025
20.4.21 18:29
@Anonymní píše:
Zaregistrovat se znovu nemohu, nejsem v daném věku. Poprvé, když jsem koukla na termíny, tak už žádné nebyly, asi jak člověk nekoukne hned… podruhé nevyhovoval a třetí mi dali hned za dva dny…jsem odjetá a dostavit se nemohu…budu mimo min.14 dní…

Jak ses zaregistrovala teď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14610
20.4.21 18:30

Nektera ockovaci centra jsou nekompromisni. Muj otec mel na vyber dostatek dnu i casu. Tchanovi vyskocilo jen 1.5. v 7:30 rano nebo az po 14 hodine odpoledne. Pouze jeden den v asi 7 casech :nevim: Kdyby v ten den nemohl, tak si termin nerezervuje :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55025
20.4.21 18:34

Ještě bys mohla zkusit na to očkovací místo zavolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23894
20.4.21 18:43
@aiwwa píše:
Jak ses zaregistrovala teď?

Asi pedagogický pracovník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 18:53
@hanka.br. píše:
Asi pedagogický pracovník.

Jj…no tak budu doufat, že na lidi pod 40 se také v dohledné době dostane…pokud chtějí každý týden spustit kategorii o 5let mladší…Tak za měsíc a půl se na mě možná taky dostane…nebo fakt nevím, jak to jinak vyřešit… :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
55025
20.4.21 18:58
@Anonymní píše:
Jj…no tak budu doufat, že na lidi pod 40 se také v dohledné době dostane…pokud chtějí každý týden spustit kategorii o 5let mladší…Tak za měsíc a půl se na mě možná taky dostane…nebo fakt nevím, jak to jinak vyřešit… :zed: :zed: :zed:

Zkus zavolat na to očkovací místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat