Phil & Teds E3

19.1.07 21:42

Phil & Teds E3

Chtěla jsem vás poprosit, jestli má někdo zkušenosti s tímto kočárkem, jestli by mi neporadil.
Zajímalo by mě, jestli mimčo, který leží dole, není nějak ohrožené (např. smog, nepevná korba, moje neúmyslné čutnutí, atd…), taky mě zaráží, že nemá moc výhled, když je nad ním připevněná druhá sedačka. S tím souvisí i druhá otázka, jestli se dá horní část kočárku nějak srolovat, aby mrně vidělo a přitom starší seděl nad ním? A do třetice by mě zajímalo, jestli když používám kočárek pouze pro jedno dítě, jestli se dá nějak polohovat do sedu nebo do lehu.
Moc vám děkuju za jakýkoliv informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
19.1.07 21:46

Ahojky,

budeme tento kočárek nejspíše kupovat takže info nějaké mám.Nejlepší je když mrně leží ne tak jak je vyfoceno na reklamě ke kočárku ale naopak,tzn.že má hlavičku tam kde jeho sourozenec má zadek :-) Potom se dívá na tebe a směrem ven z výhledu.Ten se dá mít buď stále otevřený(odrolovaný)nebo je na to nějaká stíníci slída.
A ta hlavní sedačka(to je jak se ptáš na ten jednokočár)se dá polohovat do téměř lehu.

Papa Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.07 22:11

Díky moc, takže jestli to chápu dobře, tak do tý hlavní sedačky by se teoreticky dalo dát i trochu starší mimčo, který, ale ještě nesmí sedět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.07 22:35

Gabule,
napiš mi sím něco TFK Buggsterovi, moc se mi líbí a četla jsem že ho máš.
Jak se ti s ním jezdí? A jak se v něm líbí Štěpulovi?máš k němu tu origoš pláštěnku?
Díky Káčuledráčule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
20.1.07 10:25

Kočík vlastním už 7 mesiacov a nemám výhrady.
K tvojim otázkam - o výhľad sa neboj, vzadu je to tak otvorené, že prcek vidí všetko, hlavne na teba a tak, aj keď leží zdanlivo opačne. Musím Gabuli oponovať, hlavičkou od teba môžeš položiť dieťa iba v prípade, že tam ten starší nie je, pretože inak hrozí, že ho kopne, má za jeho hlavičkou nohy. Minimálne tam môže napdať nejaký ten bordel z topánok. Nehovoriac o tom, že by fakt ležal v tme a sedačka rovno nad ním, kdežto keď leží hlavičkou k tebe, tak vidí krásne von.
Polohovanie je v pohode, len tá prídavná sedačka sa polohovať nedá, ale hlavná má normálny sed (ale aj ten nie je úplne kolmý, ale krásne pohodlný), potom je tam polosed a ľah a tuším aj v ľahu ešte je možnosť trochu zošikmiť plochu na ležanie pre detičky, čo majú reflux a nemôžu byť na rovnom.
O nejaké zakopnutie sa báť nemusíš, to sa mi ešte nestalo.
A že korba nie je pevná, to je vec zvyku, ono to práve vďaka tomu krásne húpe, ako v kolíske, tak jemne.
Akurát na zimu treba dať pod prcka deku alebo tú ich teplú vložku. Ale to iba ak mrzne, nie pri takej zime, ako máme teraz.
Hlavná sedačka je teda vhodná od úplného miminka až do tých 25kg, naše baby ho zbožňujú. Len tá cena, no :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.07 14:10

Díky, díky, tak zase další pro kočárek. Manžel ted pojede na služebku do Anglie, kde je mají i docela v bazarech, tak možná to vyřeším touto cestou, určitě to vyjde levněji… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama