Reklama

Phillips nebo Braun?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cookieskaa
Nováček 1 příspěvek 21.04.18 17:05
Phillips nebo Braun?

Zdravím :mavam:
Potřebuji radu ohledně holícího strojku, ještě jsem nikdy žádný neměla.
Rozhoduji se mezi Braun LS 5560 a Philips BRL140/00 SatinShave Advanced.
Máte někdo s nějakým z nich zkušenosti? Měli jste problémy s podrážděnou pokožkou a holí opravdu do hladka?
Předem děkuji. :)

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13506 příspěvků 21.04.18 18:56

Obe unacky jsou kvalitni, osobne preferuju klasickou ziletku a pote IPL depilator Philips Lumea, v sezone holych nohou a plavek pouzivam ziletku jednou za mesic max, lytka uz mam skoro bez chloupku po trech sezonach. V zime ziletka jednou za sest nedel max, jinak blikam Lumeo :potlesk: :think:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Pád Lukáše Rosola: Hraje za almužnu, nemá ani na sedadlo v autobuse

Byl považován za naději českého tenisu a svého času se před ním sklonil... číst dále >

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >