Zeman na sjezdu komunistů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 21.04.18 14:14
Zeman na sjezdu komunistů

Miloš Zeman delegáty přivítal slovy „vážení soudruzi“, za což si vysloužil jejich potlesk.

Víc k tomu nemá asi smysl psát. Tchyně pravila, že nečekala, že hlava státu bude opět jezdit na sjezdy těch zrůd. KSČM je následovník KSČ, té strany, co zničila tolik lidských životů.

Zajímalo by mě, zda toto voličům Zemana nevadí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

Levandulina
Kelišová 5612 příspěvků 17 inzerátů 21.04.18 14:34
@Lenka002 píše:
Miloš Zeman delegáty přivítal slovy „vážení soudruzi“, za což si vysloužil jejich potlesk.

Víc k tomu nemá asi smysl psát. Tchyně pravila, že nečekala, že hlava státu bude opět jezdit na sjezdy těch zrůd. KSČM je následovník KSČ, té strany, co zničila tolik lidských životů.

Zajímalo by mě, zda toto voličům Zemana nevadí.

Já myslím, že to jeho voličům nevadí…

Petule030
Kelišová 5757 příspěvků 1 inzerát 21.04.18 14:34

Mně to nevadí. Žvást a hned se z toho dělá haló :roll:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 14:36

Se asi hodně nudíš :mrgreen:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32538 příspěvků 21.04.18 14:37

Bohužel se obávám, že jeho voličům tohle nevadí. Nebo bude tvrdit, že to jeho nevoliči zveličují :roll:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 21.04.18 14:37

Nejsem jeho volic, prijde mi az absurdni, ze si tohle dovoli. Ale myslim, ze jeho volicum je to jedno, za komunistu bylo prece lip, lidi meli praci a bla bla bla, tak co by je nepodporil. :nevim:

Mia25
Kecalka 353 příspěvků 21.04.18 14:38

@Lenka002 také myslím že Zemanovým voličům to nevadí… Udělal tolik věcí, které by si hlava státu neměla dovolit a byl opět zvolený:( je to smutné ale dalo se čekat, že bude ve své „krasojízdě“ pokracovat

Russet
Extra třída :D 11664 příspěvků 21.04.18 14:40

Tady zas bude veselo ;-) Mě jen utvrdil v tom, co jsem si o něm dlouho myslím. Jsem ráda, že jsem ho nevolila.

suvik
Nadpozemská drbna 26450 příspěvků 21.04.18 14:53

To je snad oxymoron ne? Vazeni soudruzi… :-)

mroe
Extra třída :D 14469 příspěvků 21.04.18 14:57

No, dobre vi, ze si muze delat srandu ze vsech a ze vseho, nic se mu nemuze stat. Tak proc by to nedelal? U jeho volicu mu projde vsechno, nekteri mu dokonce fandi a ocenuji jeh vyroky, zbytek se bude proste jen dal stydet.

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 21.04.18 15:01

@Petule030

Žvást? Co tím myslíš?

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 18271 příspěvků 21.04.18 15:03

Asi je potřebuje na sestavení NĚJAKÉ vlády. TA VLÁDA ALE NEBUDE STABILNÍ!!! :cert: :jazyk: :cert: :mavam:

elena.78
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 21.04.18 15:06
@Doe_Jane píše:
:mrgreen: :palec:

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 21.04.18 15:08
@Doe_Jane píše:

To se ptáš mě? Ne nenudím, hodně mi vadí myšlenka komoušů ve vládě.

ivašot.
Kelišová 6577 příspěvků 21.04.18 15:10
@mroe píše:
No, dobre vi, ze si muze delat srandu ze vsech a ze vseho, nic se mu nemuze stat. Tak proc by to nedelal? U jeho volicu mu projde vsechno, nekteri mu dokonce fandi a ocenuji jeh vyroky, zbytek se bude proste jen dal stydet.

Myslím, že si to shrnula naprosto výstižně :palec:. Bohužel…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >