Reklama

PhytoChík zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bobby
Extra třída :D 14021 příspěvků 03.03.17 15:02
PhytoChík zkušenosti

Dobrý den všem.
Dostala jsem dárkem pro syna tento přípravek. Má být na posílení imunity. Máte prosím některá zkušenost? Zabírá? Nechci do něj něco cpát zbytečně Děkuji

Reklama

Reakce:

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 03.03.17 17:17

Já mám a jsem moc spokojená, dcera jej dostávala jako detox po očkování, kdy měla vleklý ekzém, kterého jsme se nemohly zbavit a tohle jí pomohlo. Taky měla do té doby každý měsíc několikrát nevysvětlitelné horečky bez dalších příznaků a po používání tohoto sirupu vymizely, takže si myslím, že je účinný

Bobby
Extra třída :D 14021 příspěvků 03.03.17 17:23

@tartaletka super diky moc…hledam hledam a moc recenzi nenachazim, tak už jsem myslela, ze ho nikdo nebere :mrgreen: a davas ho dlouhodobe nebo treba jen od podzimu do jara?

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 03.03.17 19:54

@Bobby jen v urcitych obdobich, takze okolo zimy, pred a po ockovani, po nemoci

Bobby
Extra třída :D 14021 příspěvků 03.03.17 20:00

@tartaletka Děkuji :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama