Píchání ucha

Anonymni
14.7.09 22:55

píchání ucha

Ahoj malé dneska píchali ucho,chtěla bych se zeptat jak dlouho může ucho pobolívat a jesli musí z ucha něco vytíkat,když jí ho čistím peroxidem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2047
14.7.09 23:05

Ahoj, to zaleží na reakci dcerky na naušničky. Většinou při dobrém hojení to bývá ten týden. Já mazala a protáčela dvakrát za den framykoinem a tím peroxidem taky nic nezkazíš. Muže ten peroxid akorát šumět, ale že by něco vytekalo, tak to nevim. Akorát pár dní při hojení hnis vytekal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.7.09 23:11

Ahoj Kykoušku já jsem to blbě napsala malá má zánět středního ucha

• Nahlásit
  • Citovat
2047
14.7.09 23:16

Jej, to jsem ale trubka. Já myslela, že píchali naušničky :oops: :oops: :lol:, tak v tomhle ohledu nevím - ikdyž jsme zánět ouška tuhle zimu měli až až. Ale nepíchali … At to brzy přejde choudátko malé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.7.09 23:20

Děkuji za odpověd,já jsem to asi špatně napsala.Uvidíme jak jí bude zítra,doufám,že už líp

• Nahlásit
  • Citovat
452
14.7.09 23:25

Synovi vytékala vodička z ouška jen chvíli a potom v noci si tenktát stěžoval, že něco teče. Ale bolest přestala. Uvolní se tlak v oušku, tak by to mělo přestat. Pokud ne, tak se má dát něco proti bolesti - co jsi zvyklá používat (Nurofen, Panadol apod.) a dostali jste antibiotika. Zabírá to vše rychle. Uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.7.09 23:29

Antibiotika máme už je bere 5 dnů na zánět nosohltanu.Nurofen jsem jí dala,tak snad to bude zítra lepší

• Nahlásit
  • Citovat
452
14.7.09 23:33

To je docela dlouho. A ušař vám je nezměnil, když přes ně vznikl další zánět?

Fakt je uši jsou zapeklité. Často je to tím, že malé děti neumějí dobře smrkat. Nebo maminky málo odsávají. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
15.7.09 07:56

Ahoj,

my jsme byli na píchání ucha letos na nový rok a do druhého dne byl Máťa v pohodě, pak už ho to nebolelo. Ale hnis mu vytékal z ouška ještě asi 2 nebo 3 dny.

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.7.09 10:37

Antibiotika nám nezměnili máme Ospen,už mně to přijde taky divný,že jí to moc nezabírá,je hrozně zahleněná,kašle a má rýmu.Ale na ucho si dneska neztěžuje,tak doufám,že už to bude lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
1852
15.7.09 10:51

Malymu pichali jednou, hnis mu vytekal asi jeste tri dny a pak jsme byli 3× po tydnu na kontrole a obeslo se to bez ATB, pry se mu to pekne hojilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
15.7.09 10:59

Mě teda nepřijde divný, že dr nezměnil atb. Ať to přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepřihlášená mili
4.11.12 21:25
@Petricka píše:
To je docela dlouho. A ušař vám je nezměnil, když přes ně vznikl další zánět?Fakt je uši jsou zapeklité. Často je to tím, že malé děti neumějí dobře smrkat. Nebo maminky málo odsávají. :oops:

Tak někdy ani to odsávání nemůže zaručit, že bude vše ok. Starší dcera, když měla hodně silnou rýmu, tak jsem ji co hodinu odsávala nos, když ještě neuměla moc smrkat a přesto jsme nakonec skončili v ordinaci, kde ji píchli jedno ucho. Po cca roce jsme šli podruhé píchat. Doktor nám poradil, že když malou začne píchat ucho, tak ji máme přiložit na ucho tampon namočený v 60% líhu a nechat ho na uchu asi hodinu. Takže při rýmě to 1× denně takto provozujeme plus s ní smrkám naprázdno, když začíná mluvit trošku přes nos. No a od té doby už jsme nebyli na píchání

• Nahlásit
  • Citovat
Véra Matty
6.2.13 06:38

zánět středního ouška

Ahojky!
Jo jo ouška, to je peklo. Mojí holce bude 5 let a od 4 měsíců nám neustále píchají ouška. Byla už i na vyndání nosní mandle, dokonce jsme podstoupili operaci oušek a NIC!! Neustále jezdíme na ORL, už tam máme snad i pernamentku…a doktoři si něvědí rady. To už jsme byli i v Ikemu, kde jí přes pusinku sahali rukou do nosní dutiny! Pokaždé mě jen čeká odpověď, že z toho snad vyroste. Je fakt, že já jsem na to jako malá taky dost trpěla a manžel taky. A prý je to dědičný. Holka (skoro 5 let) a kluk 7 let jsou ještě těžký atopici a alergici a kluk ještě astmatik. A prý všechno souvisí se vším. Takže všem maminkám přeju HOOOOOOOOOOOOOODNĚ sil, pevné nervy a děťátkům JEN a JEN zdraví!!! Důležité je, že je máme…nedovedu si bez nich představit život!

• Nahlásit
  • Citovat
lilinečinečkovýčka
5.6.13 12:53

Jojo… to znám xD je to fakt bezva ;))

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama