Reklama

pichani v celem tele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

newik
Povídálka 23 příspěvků 09.06.09 15:47
pichani v celem tele

Měla bych vas dotazecek? Uz asi tyden me picha v celem tele. Ne ze by to byla nejaka hrozna bolest ale uvedomuju si to a je to neprijemne. Nevim jak to presne popsat,ale je to stridave pichani ve svalech nebo v kloubech ci slachach jednou v zapesti,kole­ni,kotniku,v prstech na h. i d. koncetine je to proste ruzne. Nevite co by s tim slo delat?? Snad se to nejak netyka mimiska?? Na kontroluiu jdu az za tyden. Jsem 11+0 - nemel jste nekdo taky takovy problem?? Nemohlo by to byt treba zpusobeno nedostatkem nejakeho vitaminu?? Beru listovku, GS mamavit, a 1 tabletu horciku denne. Drive jsem dost sportovala a ted mam klidovy rezim nemuze to byt treba i zpusobeno tim ze svaly ochabuji?? Prosim o rady :-) dekuju

Reklama

Reakce:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 09.06.09 19:53

Takové pocity mívám většinou na začátku chřipky a nebo při nedostatku hořčíku, nic jiného mě nenapadá.

karolll
Nováček 1 příspěvek 10.06.12 11:37

Ahoj, mám stejný problém - píchání v celém těle (svaly, klouby). To jak to popisuješ jsou přesně moje slova! Začlo mě to trápit před necelýma 2 lety. Chodila jsem po doktorech a na nic nepřišli (zvažovala se borelioza). Bolesti se v různé míře vracely. A teď je to zas horší tak to začínám řešit. Zajímalo by mě jestli ses toho zbavila nebo jsi přišla na původ belostí. Budu ráda za zkušenosti, nikdy jsem se totiž nesetkala s někým, kdo by to cítil stejně. Díky!
PS: já těhotná nebyla, takže s tím to nesouvisí a s chřipkou to také není vždy spojeno.

sidny 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.13 20:01
Píchání v celém těle

Mám stejný problém už čtyři měsíce. Píchání v celém těle. Z ramen se přesunuje do rukou i nohou. Jako bych tam měl nějaké jehličky. Dělali mi testy na RA a boreliózu. Nic nezjistili. Teď mám jít k neurologovi.

čarynka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.13 16:50
pichání po těle

ZDRAVÍM A TAKÉ MÁM TAKOVÝ PROBLEM, MAM ZJIŠTĚNOU ALERGII NA HISTAMIN, NEVÍM ZDA TO MUŽE BÝT TÍM, PŘIPADÁ MI TO, ŽE MI NĚCO LÍTÁ POD KUŽI, HNED TAM A ZASE V PATÁCH, JE TO DIVNÉ, ALE DOBRÝ POCIT Z TOHO NEMÁM. MUŽE MI NĚKDO PORADIT 100X DIK
CARYNKA :evil:

Luciie!e 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.13 16:04

Ahoj, asi před dvěma měsíci mě začalo píchat na pravé straně krku a na pravé noze v tříslu a ve stehně. Teď mě píchá po celém těle, od probuzení až do večera, je to střídavé píchání všude možně po těle a k tomu se mi motá hlava a jsem slabá. Neví někdo co by to mohlo být? Doktorka mi dělala krevní testy, borelioza negativní, štítná žláza taky, jaterní testy v pořádku. Jediné co mi zjistila je anemie a nedostatek draslíku. Byla jsem i na neruologii, eeg v pořádku. Chodila jsem i na rehabilitace s krční páteří a nepomohlo to. Budu ráda za každou radu.

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 01.07.18 13:38

@Luciie!e ahojky, uz je to dyl, ale nevis co bylo puvodem tvych potizi. ? Jsem na tom uz pul roku stejne a nikdo nevi, odešla jsem od doktora s tim, ze jsem zdrava :nevim: :nevim: budu ráda, kdyz odpovis, diky :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >