Píchání v klitorisu

Anonymní
29.5.15 10:34

Píchání v klitorisu

Mám takový delikátný problém,

už několik dní cítím, že mě sem tam píchá v klitorisu, je to vždy píchání nebo bodání vyvolané pohybem, např. si nějak sednu, nebo kleknu, je to vždy, když se mi klitoris jakoby shrne nahoru, pardon ale nevím jak jinak to popsat. :oops: Koukala jsem se zespoda zrcátkem, ale nic tam nevidím, to bolestivé místo je jakoby nad močovou trubicí, v jednom místě, když udělám pohyb nahoru, tak to bodne, ale žádné poranění nevidím. :nevim: Jiné problémy nemám, žádný výtok ani pálení či řezání při močení, nic, jen tohle… V klidu to nikdy necítím.
Nevíte o co může jít?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.5.15 10:39

Já toto měla po porodu, za pár měsíců se to srovnalo…

• Nahlásit
  • Citovat
3511
29.5.15 10:55

Nadrženost? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8148
29.5.15 11:01
@Pincenza píše:

Nebo naopak únava materiálu :mrgreen:
Ne, vážně, to bodnutí může být i jen drobné zanícení nebo trhlinka zrovna v místě, které když se prokrví, tak to bodne. Může to být pod povrchem a není to vidět, počkala bych pár dní, pro jistotu třeba mázla Clotrimazolem, aby tam nebyly nějaké kvasinky, a snad to přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.15 11:04
@Pincenza píše:

Přesně!!! :pankac: Já to měla taky tak, musela jsem být uspokojena, strašně se mi ulevilo, bolest okamžitě přešla. Jinak jsem to měla hned po porodě. Před a během těhotenství jsme měli sex hodně často!!
Prosím o anonymitu, citlívé.

Takže partner se musí přičinit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.15 11:08

No já teda nevím, ale nadrženost se u mě projevuje podstatně jinak, než bolestí. :think:
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.15 11:10

Já jsem si to také nemyslela, že to je nadrženost, bolelo to hodně, hlavně při chůzi, někdy jsem si musela dát i ruku mezi rozkrok jak to bolelo. :oops: 8)
Pomohlo mi to :oops: :palec: bylo po problému raz dva, strašně se mi ulevilo :oops: :P

Anonym 2

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.15 12:06

Zakladatelko, zkus ten klitoris hodně odkrýt, jestli se ti k němu nedostala nějaká nečistota. Mě se to sem taky taky stane. Hygiena furt stejná a x měsíců to stačí a najednou problém. Vyčistím a opět x měsíců pokoj.

Anonym 3

• Nahlásit
  • Citovat
2303
29.5.15 15:54

@zrcadlo Kvasinky to být můžou :palec:, někdy se ta infekce nerozjede tak, že začne výtok, jen to prostě píchá/svědí. Mázla bych to krémem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
29.5.15 20:23

Zkus to máznout Canestenem nebo jiným přípravkem na mykózu, jak říkají holky, můžou to být kvasinky..

Já si taky myslela, že to je nadrženost, ale sex mě z toho vyléčil, když se mi ty kvasiny pak rozjely :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.15 22:54

Mě to ale píchá uvnitř, ne na povrchu kůže… A při pohybu, ne samo. Svědění to není, je to spíš bodàní. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
13.1.18 10:50

Pichani klitorisu

Ahoj holky, chtěla jsem se vas zeptat, zda mate nejaka zkusebost s pichanim klitorisu v 16tt?
Měla jsem to obcas i driv, ale jen me tam sem tam pichlo. Včera vecer to ale trvalo asi 10 minut a bylo to dost intenzivní.
Co si o tom myslíte? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.18 09:14
@Anonymní píše:
Mám takový delikátný problém,už několik dní cítím, že mě sem tam píchá v klitorisu, je to vždy píchání nebo bodání vyvolané pohybem, např. si nějak sednu, nebo kleknu, je to vždy, když se mi klitoris jakoby shrne nahoru, pardon ale nevím jak jinak to popsat. :oops: Koukala jsem se zespoda zrcátkem, ale nic tam nevidím, to bolestivé místo je jakoby nad močovou trubicí, v jednom místě, když udělám pohyb nahoru, tak to bodne, ale žádné poranění nevidím. :nevim: Jiné problémy nemám, žádný výtok ani pálení či řezání při močení, nic, jen tohle… V klidu to nikdy necítím.
Nevíte o co může jít?

Co vám na to pomohlo??

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.5.18 10:35
@Anonymní píše:
Co vám na to pomohlo??

Mne hermankova mast nebo sedaci koupele v Rosalginu, ale ja to mela vzdy po sexu, orgasmu dosahuji vyhradne pres klitoris a pritel mne stimuluje tak, ze mam treba pet orgasmu jeste pred samotnou soulozi, pak vetsinou jeste dva az tri orgasmy behem jeho zasouvani (poloha klasika, konicek a zezadu jsou naprosto spolehlive ny vyvrcholeni), pritel vrcholi nejradeji v pozici zezadu, kdy mi semeno nezridka docakne az na vlasy a pak se mi venuje jeste po sexu jemne oralne a to mne privede k vrcholu jeste tak dvakrat trikrat, ze se mi po dvouhodinovce s nim pak podlamuji i kolena nemusi psat, navic je i vybavenejsi 18 cm a hodne vzrusivy, k erekci mu staci se o nej otrit nebo kdyz mam viditelne bradavky pres tricko, tuhle jsem se nechtene o nej v lehke sukni se otrela na eskalatoru, byla jsem o schod vys a v dzinach erekce, jeste ze mel mikinu. Navic mi jeste septal zezadu do ucha co mi doma hned udela a ja uplne tekla, doma hned v chodbe jsme to delali ve stoje opreni o vstupni vypolstrovane dvere…

• Nahlásit
  • Citovat
1304
4.5.18 10:59
@Anonymní píše:
Mne hermankova mast nebo sedaci koupele v Rosalginu, ale ja to mela vzdy po sexu, orgasmu dosahuji vyhradne pres klitoris a pritel mne stimuluje tak, ze mam treba pet orgasmu jeste pred samotnou soulozi, pak vetsinou jeste dva az tri orgasmy behem jeho zasouvani (poloha klasika, konicek a zezadu jsou naprosto spolehlive ny vyvrcholeni), pritel vrcholi nejradeji v pozici zezadu, kdy mi semeno nezridka docakne az na vlasy a pak se mi venuje jeste po sexu jemne oralne a to mne privede k vrcholu jeste tak dvakrat trikrat, ze se mi po dvouhodinovce s nim pak podlamuji i kolena nemusi psat, navic je i vybavenejsi 18 cm a hodne vzrusivy, k erekci mu staci se o nej otrit nebo kdyz mam viditelne bradavky pres tricko, tuhle jsem se nechtene o nej v lehke sukni se otrela na eskalatoru, byla jsem o schod vys a v dzinach erekce, jeste ze mel mikinu. Navic mi jeste septal zezadu do ucha co mi doma hned udela a ja uplne tekla, doma hned v chodbe jsme to delali ve stoje opreni o vstupni vypolstrovane dvere…

achh, ta kraaaasna teleci leta :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama