Píchání v pochvě v 16. týdnu těhotenství

33
28.3.16 08:37

pichani v pochvě v 16 tt

Dobrý den, jsem v 16 tt a každý den mám pichani v pochvě, je to dost neprijemne a bojim se jestli je vše v pořádku? Ma stim nekdo zkušenosti? Děkuji za odpověď :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.3.16 09:00

Ahojda, sice to nemělo nic společného s těhotenstvím, ale měla jsem takové bodavé záškuby taky dost často a nakonec to bylo jenom málo hořčíku :) Doktorka říkala, že se to může projevit i takto. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
28.3.16 09:09
@Iustitia omnibus píše:
Ahojda, sice to nemělo nic společného s těhotenstvím, ale měla jsem takové bodavé záškuby taky dost často a nakonec to bylo jenom málo hořčíku :) Doktorka říkala, že se to může projevit i takto. ;)
aha no tak snad to nic nebude
Ale je fakt že magnesko mi pred třemi dny došlo.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.16 09:23

Mě hodně pak pomohlo, když jsem si zvykla snídat bílý jogurt, banán a sušené ovoce. To hořčík hodně doplní, ale asi každému pak vyhovuje něco jiného, tělo si umí hrozně vymýšlet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
28.3.16 09:24
@ema37 píše:
Dobrý den, jsem v 16 tt a každý den mám pichani v pochvě, je to dost neprijemne a bojim se jestli je vše v pořádku? Ma stim nekdo zkušenosti? Děkuji za odpověď :(

jo zajit si zítra k dr zda je vse ok muze to byt jen děloha co se roztahuje taky chybejici magnezko ale cokoliv jiného takze zítra bych si vyžádalo ko pro sichr ;)

• Citovat
  • Upravit
33
28.3.16 10:02

@JayLee Děkuji určitě si zajdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14684
28.3.16 13:29

Měla jsem to od druhého měsíce asi do poloviny čtvrtého, pak to samo přešlo. Bylo to nepříjemné, ale nic se nedělo. Jen na to upozorni svého lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
28.3.16 13:58

@Janli Děkuji moc ta radu, jsem o něco klidnější ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama