Utrogestan a špinění dva dny od vysazení

Anonymní
27.3.16 21:13

Utrogestan, potřebuji poradit

Ahoj :mavam: chtěla bych se zeptat, jsem asi v 5+3 a špinila jsem před 10 ti dny, nasadila utrogestan, špinění přestalo, tak jsem ho vysadila. Po tom, co jsem ho vysadila se za dva dny špinění objevilo znovu, tak už zase utrogestan beru. A teď otázka, kdybych měla potratit a hnědé špinění by mělo přejít v Menzes, tak tento lék to oddaluje, nebo by se Menzes při potratů rozjela s tím utrogestanem? Moc vám děkuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19241
27.3.16 21:18

Rozjela by se i pres utrogestan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52255
27.3.16 21:18
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam: chtěla bych se zeptat, jsem asi v 5+3 a špinila jsem před 10 ti dny, nasadila utrogestan, špinění přestalo, tak jsem ho vysadila. Po tom, co jsem ho vysadila se za dva dny špinění objevilo znovu, tak už zase utrogestan beru. A teď otázka, kdybych měla potratit a hnědé špinění by mělo přejít v Menzes, tak tento lék to oddaluje, nebo by se Menzes při potratů rozjela s tím utrogestanem? Moc vám děkuji za rady :kytka:

nechápu proč jsi ho vysadila :?, ber ho stále, mě ho doktor vysadil postupně kolem 14tt. Při potratu by se to rozjelo ale nesmí se vysazovat, bere se dokud nezačne pracovat placenta ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
27.3.16 21:20

Ahoj, a už jsi byla u dr? Mně utrogestan oddálil potrat. Aspoň si myslím. Ale já nešpinila, pořád mě bolelo v podbřišku, tak mi ho dr. nasadila, ale mám podezření, že už tenkrát se jí něco nezdálo. Jestli ale špiníš, tak to vůbec nemusí znamenat nic špatného. Ale nejlepší by to bylo konzultovat s doktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.16 21:22

Holky, děkuji, tak jste mě uklidnily, asi mám tedy málo progesteronu, když jsem před Menzes vždy špinila 4 dny a teď tedy dva dny po vysazení, budu doufat, že to je tím, už ho budu brát, snad tedy to přestane :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
617
27.3.16 21:22

A je pravda, že já ho brala pořád. Jestli to má být dobrý, tak bude, jestli ne tak čím dřív se to vyřeší, tím líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.16 21:24

No já ho právě měla doma a ještě než jsem šla k doktoru, nasadila jsem ho raději, pak jsem u něj byla, tak jsem mu o tom řekla, nic ale neříkal, no tak ho raději budu brát a při další návštěvě mu to zase řeknu

• Citovat
  • Nahlásit
51471
27.3.16 22:54

No… vetsinou Utrogestan potratu nezabrani, na druhou stranu nekdy to opravdu protahnout dokaze a neprosperujici embryo v deloze drzi. V tvem pripade bych brala dal, ale taky bych si nechala overit, ze tehotenstvi probiha, jak ma, takze embryo roste a naskoci srdicko. Na coz je ale v samozrejme 5+3 jeste brzo.
Jinak se v dnesni dobe dost opousti od plosneho brani az do konce prvniho trimestru, takovy ten „pro jistotu“ se vysazuje kolem 8.-9.tt, ale v pripade, ze nejsou problemy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3222
28.3.16 04:35

Děkuji, minule po něm špinění ustálí, uvidíme teď pokud přestane, tak snad si alespoň můžu oddychnout a věřit, že to je tím progesteronem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.16 13:35

uttrogestan a ascorutin

Ahoj,
Jsem v 15 tt a pred 3 tydny jsem mela hematom(jeste po nem zbyla cmouha). Dnes ze me tece hnedy vytok. U doktora jsem byla a rekl ze to muze byt jeste ten hematom. Nic me nedal. Ted beru rano a vecer utrogestan. To taky zastavuje spineni? A jeste jestli si sama muzu
Vzit ascorutin(uz jsem ho brala v8 a11, ale vzdy me to rekl doktor) tak ted vaham :?
Diky za rady

• Citovat
  • Nahlásit
3222
12.4.16 15:27

Ascorutin muzes, utrogestan zabranuje spineni jen, kdyz je malo progesteronu myslim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
15.4.16 23:38

Prosím holky nezbyl vám někomu Utrogestan? Zaplatím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
7.8.20 14:51

Asi potrat

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda někdo nezažil něco podobného a mělo to dobrý konec. 18.6 jsem měla poslední ms, 20.7 jsem měla pozitivní test ( nebyli čárky stejně silné ale ta druhá byla viditelná). Doktorka si mě pozvala a byla jsem v 5+5 tt, na utz byla vysoká sliznice 17mm a malá tečka. 4.8 jsem začala lehce krvácet jasnou krví tak jsem šla ihned k doktorce ta už na utz viděla jen tu vysokou sliznici, napsala mi utrogestan a pozvala si mě na dnešek. V ten den jsem si dělala i test a byl pozitivní, druhá čárka lehce míň zbarvena než ta kontorlní. Dnes jsem byla na kontrole a zase jen vysoká sliznice 24mm a nic víc, měla bych být 7+1tt, a na testnu už byly obě dve čárky stejně silné. Doktorka říkala, že by to mohlo být mladší těhotenství. Šíleně mě matou ty testy už jsem 2× potratila a ani jednou takhle krásne nesílil. Může to dobře dopadnout nebo už se mám připravit na to nejhorší? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8229
7.8.20 15:40

@klara2013 bohužel, tohle už dopadnout dobře nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
7.8.20 16:02

@karkarka já si to myslela ale doktorka mi stále dávala naději díky těm testům, už ani nekrvácim a nemám žadné bolesti. Myslíte tedy, že ten utrogestan beru zbytečně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama