Piercing klitorisu, mate?

Anonymní
22.8.21 17:01

Piercing klitorisu, mate?

Ahoj,

zajímalo by mě, jestli některá z vás piercing má nebo nad nim uvažuje? Mě to začalo docela lákat, po 14ti letem manželství a 2 dětech.. nechápu, ale nějak se mi to líbí.. takový ten kroužek přes klitoris. Manžel je klidně pro.
Když bych ho vyndala, zůstane mi tam nějaká jizva nebo bude to viditelné? V mladí jsem měla piercing v pupíku a po vyndani to vidět je..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10409
22.8.21 17:08

Nemám, neuvažuju a ani mě to naláká. Jen ta představa, že se mi to zachytne za kalhotky… au.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13541
22.8.21 17:17
@karkarka píše:
Nemám, neuvažuju a ani mě to naláká. Jen ta představa, že se mi to zachytne za kalhotky… au.

Musíš chodit na ostro :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6199
22.8.21 17:48

A láká tě to konkrétně proč?
Kvůli prožitku při sexu (že si myslíš, že to bude lepší), nebo aby ses víc líbila manželovi? :mrgreen:
Nebo kde jinde se s tím chceš předvést? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13541
22.8.21 18:04
@bigl píše:
A láká tě to konkrétně proč?
Kvůli prožitku při sexu (že si myslíš, že to bude lepší), nebo aby ses víc líbila manželovi? :mrgreen:
Nebo kde jinde se s tím chceš předvést? :think:

Na instáči. To bude sledujících :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
22.8.21 19:18

Au!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 20:27

@bigl nevím, spis jako nějaké zpestření. Prece je to jen ozdoba. Nevím, co mě to napadlo, ale pohravam si z tou myšlenkou :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 20:28
  • Citovat
  • Nahlásit
6930
22.8.21 20:40
@Prof. Farnsworth píše:
Na instáči. To bude sledujících :mrgreen:
:D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6930
22.8.21 20:42
@Anonymní píše:
Ahoj,zajímalo by mě, jestli některá z vás piercing má nebo nad nim uvažuje? Mě to začalo docela lákat, po 14ti letem manželství a 2 dětech.. nechápu, ale nějak se mi to líbí.. takový ten kroužek přes klitoris. Manžel je klidně pro.
Když bych ho vyndala, zůstane mi tam nějaká jizva nebo bude to viditelné? V mladí jsem měla piercing v pupíku a po vyndani to vidět je..

Tak přemýšlím, jestli někdo chodí s klitorisem venku, že by měla vadit jizvička? :lol: Jako chápu, že dírka v nose nebo v obočí po vyndání piercingu může být viditelná a vadit, ale v klitorisu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33143
22.8.21 20:47
@Kfětoslava píše:
Tak přemýšlím, jestli někdo chodí s klitorisem venku, že by měla vadit jizvička? :lol: Jako chápu, že dírka v nose nebo v obočí po vyndání piercingu může být viditelná a vadit, ale v klitorisu?

Kdo má jizvičku v klitorisu, je automaticky vyřazen z lepší společnosti, nedivím se, že to zakl. řeší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6930
22.8.21 20:55
@free333 píše:
Kdo má jizvičku v klitorisu, je automaticky vyřazen z lepší společnosti, nedivím se, že to zakl. řeší :D

Aha a já jsem si myslela, že je před divadlem potřeba ukazovat certifikát o očkování a on se ukazuje klitoris, tak příště budu vědět :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6199
22.8.21 21:45
@Anonymní píše:
@bigl nevím, spis jako nějaké zpestření. Prece je to jen ozdoba. Nevím, co mě to napadlo, ale pohravam si z tou myšlenkou :nevim:

Dobrý, ale zpestření čeho? Kdo to kromě manži bude obdivovat?
Jako chápala bych, kdybys byla svobodná a sexuálně otevřená, že by se z toho milencům podlamovaly kolena, ale jinak jedině že bys tím dostávala do kolen svého muže???
Tak ono to podle mě ničemu neuškodí ani neprospěje, jestli se s tím budeš cítit líp a žádanější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat