Piercing v nosu -vzhled

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 16:30

Piercing v nosu -vzhled

Ahoj chci se zeptat zda někdo neví jestli se nějak optický změní nos pokud si udělám kroužek do nosu, např. Kamarádka má piercing v kořenu nosu a opticky jí ho prodloužil. tak se chci zeptat jestli s tím někdo nemá zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6445
8.11.21 16:33

Jo, budeš s kroužkem opticky vypadat jak kráva - bez urážky. Mně se víc líbí ty třpytivé tečky. Ty jiné mi připadají jak vřed před prasknutím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26339
8.11.21 18:05

Je problém zkusit si nrjaky falešný kroužek a podívat se, jak v tom budeš vypadat? Ale drtiva většina lidí v tom vypadá blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36958
8.11.21 18:07
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat zda někdo neví jestli se nějak optický změní nos pokud si udělám kroužek do nosu, např. Kamarádka má piercing v kořenu nosu a opticky jí ho prodloužil. tak se chci zeptat jestli s tím někdo nemá zkušenosti.

Vypadá to děsně i bez opticky prodlouženého nosu. Jak když ti visí sopel u nosu a nosí to bů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
8.11.21 22:17
@Kriss Tina píše:
Je problém zkusit si nrjaky falešný kroužek a podívat se, jak v tom budeš vypadat? Ale drtiva většina lidí v tom vypadá blbě.

A je problém, že se zakladatelka zeptala?

Pro zakladateku, osobně se mi kroužek v nose líbí. Naopak se mi nelíbí tečky. Ono to je prostě indivuduální, záleží na skupině lidí, kterými se obklopuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12888
8.11.21 22:28
@Lingua píše:
A je problém, že se zakladatelka zeptala?Pro zakladateku, osobně se mi kroužek v nose líbí. Naopak se mi nelíbí tečky. Ono to je prostě indivuduální, záleží na skupině lidí, kterými se obklopuješ.

Přesně tak. Kdo je obklopen hovězím, tak ty kroužky jsou supr. Kdo chce vypadat trošku humánně, tak hledá spíše něco slušivějšího a co nenechá jizvy, až se vrátí mozek do hlavy nebo začneš pracovat tam, kde to nesnesou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
9.11.21 10:02
@LaPaloma píše:
Přesně tak. Kdo je obklopen hovězím, tak ty kroužky jsou supr. Kdo chce vypadat trošku humánně, tak hledá spíše něco slušivějšího a co nenechá jizvy, až se vrátí mozek do hlavy nebo začneš pracovat tam, kde to nesnesou.

Ubohé, někteří nedokážou s lidmi slušně jednat jen základě maličké kovové věcičky v nose.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
9.11.21 16:39
@Lingua píše:
Ubohé, někteří nedokážou s lidmi slušně jednat jen základě maličké kovové věcičky v nose.

Není to ubohé. Ptala se, jak to bude vypadat. A jaké jsou zkušenosti. Zkušenosti jsou takové a takové. Mezi ně patří i reakce okolí. Že jsou po piercingu nevzhledné jizvy je fakt. Proč to nezmínit. Pokud s tím přijde jednou mé dcery, tak to bude něco, co si přát opravdu nebudu. Pokud budou plnoleté, tak zakázat jim to nemohu. Nicméně své k tomu řeknu. To jako budu ubohá? Podám jim to naprosto stejným způsobem, protože se mi to opravdu nelíbí. Co udělají bude na nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34439
9.11.21 17:52

Jsem velkorysá. Kdy jindy než v mládí by si lidé neměli vyzkoušet různé úlety? Kroužky, barevné vlasy, dredy…Možná to sundají, pokud zjistí, že jim to brání třeba v nalezení práce. Vždyť jsou i tetovaní faráři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
9.11.21 18:46

@Burj Chalifa no však ano. Nelíbí se mi to, ale zakázat to asi úplně tak nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5888
9.11.21 18:53

Člověku to prostě musí sedět. Teda kroužek v nose snad nesedí nikomu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
9.11.21 20:47
@Trojlístek píše:
Není to ubohé. Ptala se, jak to bude vypadat. A jaké jsou zkušenosti. Zkušenosti jsou takové a takové. Mezi ně patří i reakce okolí. Že jsou po piercingu nevzhledné jizvy je fakt. Proč to nezmínit. Pokud s tím přijde jednou mé dcery, tak to bude něco, co si přát opravdu nebudu. Pokud budou plnoleté, tak zakázat jim to nemohu. Nicméně své k tomu řeknu. To jako budu ubohá? Podám jim to naprosto stejným způsobem, protože se mi to opravdu nelíbí. Co udělají bude na nich.

To, že se jí to nelíbí je samozřejmě v pořádku, píše o těch lidech jako o hovězím, to mi přijde ubohé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33707
9.11.21 20:53
@Anonymní píše:

Kroužek do nosu upoutá pozornost.

Takže pokud někdo má nos příliš velký, zahnutý, křivý, s uhrama atd., tak si toho spíš všimnu, díky tomu kroužku.

A je logické, že kroužek dole v té nosní přepážce nos opticky prodlouží, prostě tam visí kroužek a nos vypadá delší.
Přimlouvám se za nějaký ten minikamínek na křídle nosu, to je i svým způsobem hezké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12888
10.11.21 12:21
@Lingua píše:
To, že se jí to nelíbí je samozřejmě v pořádku, píše o těch lidech jako o hovězím, to mi přijde ubohé.

Prostě mi ty lidi připadají jako krávy na poli. Nic s tím neuděláš, to je první, co mně napadne, když to vidim. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
10.11.21 18:25

@LaPaloma

Tak když napíšeš, že ti to tak připadá, podle tvého názoru, nebo to v tobě něco evokuje, tak je to úpně něco jiného, než napsat, že se někdo obklopuje hovězím, to je přímá urážka. Základy komunikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat