Reklama

Piercing v pupíku???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzanaM
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 22.12.08 13:57
Piercing v pupíku???

Ahoj, mám otázečku…mám několik let v pupíku piercing a je mi jasný, že ho asi časem budu muset vyndat. Jen mě zajímalo, jestli tu nemá některá z Vás s tímhle zkušennosti…ráda bych ho po těhu zas měla…díky a hezké Vánoce

Reklama

Reakce:

lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 22.12.08 14:34

nedávno tu byla stejná diskuze zkus popátrat :wink:

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19171 příspěvků 22.12.08 15:35

Ahoj
Já bych ho taky ráda zas měla.Měla jsem ho před dětmi a pořád čekám,až splasknu. :lol:
Jinak jsem ho sundala hned na začátku těhu.stejně mi od dírky po něm břicho prasklo,ale mám ho popraskané i jinde.

Nikynka86 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.08 18:23

Ahoj,
tak ja ho taky mela od 17let…takze 5let…
Hned jak jsem zjistila,ze jsem tehule,tak jsem ho vyndala,protoze nechci mit pupiky tri :lol: :lol: :lol:
Jinak holky,co ho mely a nosily i v tehu dopadly spatne,dirka se silene vytahla a uplne jim tam propadaval,musela bych se stydet mit v pupiku takovou lochnu,takze jsem ho vyndala hned a zatim se mi dirka po piercingu nevytahuje :!
Takze ja radim vyndat hned…
Navic ted,kdyz mi dela Dr. jen venkovni UTZ by mi do nej narazel sondou a asi by me nepochvalil,ze si podre sondu :wink: :lol:
Taky jsem mela piercing v jazyku a ten jsem vyndala jak jsme se zacali snazit o prcka.Protoze jsem zacala mit citlivy zuby a ted v tehu bych mela jeste vetsi strach o zuby,protoze jsou hodne nachylne ke kazeni a vsemu.Uz takhle mi dost krvaci dasne.

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 23.12.08 08:53

diskuze tu nedávno proběhla, mrkni, holky tam měly odkaz i na speciální piercing pro těhule :wink:

diskuze je tu:
http://emimino.cz/modules.php?…

Terik3
Nováček 1 příspěvek 27.01.17 12:58

Ahoj holky mam takovou otazecku jsem v 7tt a mam piercing v pupiku mam ho uz vyndat nebo jeste ne? Moc vsem dekuji :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >