piha ve vlasech

4035
9.7.07 12:01

piha ve vlasech

vlastně ze dne na den se mi udělala světle hnědá ohraničená piha ve vlasech, asi na spánku. Fakt jsem si ji všimla, až když byla.
Může být pihy i ve vlasech? Vyděsilo mě to, proto si radši zajdu na kožní, ale chci se zeptat, jestli s tím někdo nemáte zkušenost -já hned hledala, jak vypadá rakovina, no snad to tak nevypadá… :?
Díky
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4425
9.7.07 12:36

I ve vlasech můžou být pihy. Já mám dokonce takovou divnou už od malička, teď mě nějak svědí, tak chci zajít na dermatologii, co s tím. A manžel má pihy ve vlasech taky. Třeba jsi ji tam už měla a teď jen ztmavla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20163
9.7.07 13:41

Taky mám pihu ve vlasech - teda spíš mateřský znamínko a je tam už od dětství, stejně tak má jednu podobnou i manžel a tak si vzájemně čas od času kontrolujeme, jestli nerostou a nemění barvu a ťukťukťuk zatim dobrý.
Klasický pihy ve vlassech nemám, ale manžel ano a myslim, že to je normální. Piha nevyskakuje jen na kůži, která je přímo vystavená slunci (jednu mám na dost intimním místě, kde se teda rozhodně neslunim) :oops: :lol: :lol: :lol:

Na kožní si pro klid duše dojdi, ale myslím, že to bude v pořádku. Hlavně by piha neměla tmavnout a měnit tvar, případně krvácet a týká se to především těch, co jsou nepravidelného tvaru nebo vystouplé.

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
9.7.07 13:48

díky za uklidnění, uklidňuje mě, že není nijak tmavá a je hladká, ani trochu vystouplá, zneklidňuje mě ten rychlý výskyt…no uvidíme.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
9.7.07 21:46

Nikino,nechci tě strašit,ale se znamínkama chodím na kožní pravidelně.
Nechávala jsem si vyndat tři vystouplé a obtěžující,ale dr mi je nechtěl uznat pro pojišťovnu že tyhle vystouplý rozhodně nejsou nebezpečný.
Naopak nebezpečná jsou ty hladká,nevystupující 8O
Co se objeví náhle nebo náhle ztmavnou,změní tvar nebo začnou krvácet!
Ve vlasech pozor na barvení a působení chemikálií!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama