Písecký dort - recept

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabi32
Stálice 69 příspěvků 28.03.18 13:24
Písecký dort

Ahoj holky, prosímvás poradíte mi nějaký dobrý osvěčený recept na písecký dort? :) na internetu sem hledala ale vsude jsou tam korpusy bez kypriciho prášku, což se mi nějak nezdá :think: :think: děkuji :kytka:

Reakce:

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 5168 příspěvků 28.03.18 13:26

Do piškotového těsta prášek do pečiva nepatří.

TerezKo
Kecalka 111 příspěvků 28.03.18 13:44

No jasný taky bych ho tam nedávala

iziwolvie
Kecalka 387 příspěvků 28.03.18 14:01

Nikdy jsem do piškotového těsta kypřící prášek nedávala. Když z bílků vyšleháš pořádný sníh, tak ti to těsto při pečení hezky vyskočí. Mě se zatím povedlo pokaždé.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >