Pitná voda? Pohoda...

verulicek
7.8.15 19:35

Pitná voda? Pohoda...

Já nevím jak vy, ale projela jsem zběžně dnešní zprávy na netu a tohle mě fakt lištilo :zed: http://www.novinky.cz/…u-vodou.html jsme národ zabedněnců asi, že toto někdo dopustí… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9819
7.8.15 19:37

Taky mně to nadzvedlo :? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3682
7.8.15 19:39

Taky nechápu, říkají že je málo vody, že se má šetřit a nesmí se zalévat a oni kropí silnice pitnou vodou :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
7.8.15 19:43

U nás na to mají tankovací stanici z řeky, ale tam kde nic neteče nevím kde berou vodu. Splaškama z kanálu to asi nezalévají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
7.8.15 19:43

No tak ono zvlhčovat městký vzduch třeba splaškami z Vltavy, to bych se bála tím městem chodit.
Ale taky mi to přijde jako plýtvání, studny vysychají a tady se s tím kropí ulice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166
7.8.15 19:57

Myslím, že tahle zpráva dnes nadzvedla spoustu lidí. Hlavně tam, kde se nesmí ani zalévat zelenina na zahrádce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
7.8.15 20:00

No vzhledem k tomu, jak desne v Praze je a kolik tam bydli lidi, tak bych jim tu pitnou vodu odpustila. Je to potreba. Ono sehnat vodu nepitnou, ale cistou, asi bude dost narocne organizacne i financne. Mozna by se jim to ucpalo, nebo by to hygienik neschvalil, kdyby vzali Vltavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
7.8.15 20:01

Jelikož ti lidi na ulici stojí s otevřenou pusou a čekají, že se napijou, tak mě to vůbec nenadzvedává ze židle… z hygienických důvodů to chápu…
co se dá dělat, navíc je to super osvěžení v tom vedru…u nás taky jezdí a to jsme jen okresní město

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
7.8.15 20:01
@Daduka píše:
Myslím, že tahle zpráva dnes nadzvedla spoustu lidí. Hlavně tam, kde se nesmí ani zalévat zelenina na zahrádce :roll:

Spíš prostě jen tam, kde není Praha. Komentáře to zas krásně ukazují. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
7.8.15 20:04
@Pudloslava píše:
No vzhledem k tomu, jak desne v Praze je a kolik tam bydli lidi, tak bych jim tu pitnou vodu odpustila. Je to potreba. Ono sehnat vodu nepitnou, ale cistou, asi bude dost narocne organizacne i financne. Mozna by se jim to ucpalo, nebo by to hygienik neschvalil, kdyby vzali Vltavu.

neodpouštím..v praze je stejně vedro jako v jiných větších městech jako brno, olomouc atd. no tak je tam pár dní hnusně jako všude..komu to vadí, ať si popojede jinam nebo skočí do bazénu..většina lidí stejně z domu nevychází když to není nutné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
9612
7.8.15 20:06
@JaneDoe píše:
Jelikož ti lidi na ulici stojí s otevřenou pusou a čekají, že se napijou, tak mě to vůbec nenadzvedává ze židle… z hygienických důvodů to chápu…
co se dá dělat, navíc je to super osvěžení v tom vedru…u nás taky jezdí a to jsme jen okresní město

Ja bych to teda nepila. Pitna voda to teda asi je, ale te cisterne moc neverim. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39080
7.8.15 20:07

Chápu to…nedovedu si představit, že by kropili jinou vodou (smrad, bakterie). A kropilo se i v jiných městech. V těchto vedrech je to potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
7.8.15 20:08
@_BBQ_s píše:
Ja bych to teda nepila. Pitna voda to teda asi je, ale te cisterne moc neverim. :nevim:

oni to v tom článku i píšou, že to jsou hygienické důvody a že to takhle musí být.. :-) mně to fakt nevadí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39080
7.8.15 20:09
@verulicek píše:
neodpouštím..v praze je stejně vedro jako v jiných větších městech jako brno, olomouc atd. no tak je tam pár dní hnusně jako všude..komu to vadí, ať si popojede jinam nebo skočí do bazénu..většina lidí stejně z domu nevychází když to není nutné :nevim:

Je pracovní den, takže těžko většina lidí nevycházela z domu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
7.8.15 20:09

@verulicek u nas ji berou z reky 8) a kropi 2× denne urcite :palec:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie