Jak zvládáte vedra?

6.8.15 15:10

jak zvladate vedra

Ahoj holky jak zvladate ty vedra ja mam z toho uplne paniku ja osobne jsem vycerpana unavena a vystresovana kdyz vidim ty teploty jak stoupaji tak mam hruzu ze to nemuzeme prezit…a to mam nastesti dovcu…jsem tlakarka kafe nepiju a dela se mi stejne blbe ani skoro nevylezam kdyz nemusim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22618
6.8.15 15:12

Když nelezu ven tak to jde. Ale venku je strašně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
6.8.15 15:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky jak zvladate ty vedra ja mam z toho uplne paniku ja osobne jsem vycerpana unavena a vystresovana kdyz vidim ty teploty jak stoupaji tak mam hruzu ze to nemuzeme prezit…a to mam nastesti dovcu…jsem tlakarka kafe nepiju a dela se mi stejne blbe ani skoro nevylezam kdyz nemusim…

kafe taky nnepijeme ani nekouříme a byt mame plne klimatizovanej stejne tak v autech klimu takze tohle zvládáme dobře pokud nemusíme třebas jen se psem ven to je horsi :mrgreen: :poblion: des bes a tady u nas na jihu jak prazi tak uz trava zacina byt hnedka stromy zvadle všude se drzi prach a spina no hnus fialovej no prset dva dny v kuse by to chtelo :?

• Citovat
  • Upravit
Krasavicaa
6.8.15 15:13

Nechápu anonym :roll: :roll: :roll: Co je na této otázce tak intim? :roll:

Jinak já se v tom vyžívám! Miluju teplo, léto… A nejvíc mě štve, že právě těchto krásných, letních a horkých dnů, je tak málo :cert: :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
38955
6.8.15 15:14

Kdybych nemusela trčet v práci, tak by mi to nevadilo. Už se teším na víkend a celý dny pěkně ve vodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
6.8.15 15:15

Bydlíme v paneláku, takže tento typ léta je pro mě opravdu něco strašného. Těším se na zimní doovlenou na lyže. To mi pomáhá přežít… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19173
6.8.15 15:17
@Krasavicaa píše:
Nechápu anonym :roll: :roll: :roll: Co je na této otázce tak intim? :roll:Jinak já se v tom vyžívám! Miluju teplo, léto… A nejvíc mě štve, že právě těchto krásných, letních a horkých dnů, je tak málo :cert: :cert: :cert: :cert:

Náááhodou si myslím, že letos je těch dnů abnormálně hodně :think: :)

Jinak já to zvládám dobře. V práci je to teda k :poblion:, protože nemáme klimu, ale doma skvělý. :dance: :dance: Když chci skočím si do bazénu a plavu si tam jak dlouho chci a večer často grilujeme. Já jsem spokojená :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
6.8.15 15:20
@Kikuška90 píše:
Náááhodou si myslím, že letos je těch dnů abnormálně hodně :think: :)Jinak já to zvládám dobře. V práci je to teda k :poblion:, protože nemáme klimu, ale doma skvělý. :dance: :dance: Když chci skočím si do bazénu a plavu si tam jak dlouho chci a večer často grilujeme. Já jsem spokojená :pankac: :pankac:

Pro mě by mohly začít už v květnu a končit až tak v říjnu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
81654

Přežívám u bazénu, v domě klima, v autě také.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luca10

No, s brichem zadna slava. :lol: S dcerou chodime ven brzo rano, tak od 8-10, pak uz mi zacina byt vedro, poledne obe prospime a kolem te druhe se vyvalime na terasu, kde ma dcerka bazenek, tak se tam taky obcas namocim. :lol: Ja mam nejradsi jaro a teploty kolem 20 stupnu. :-)

Příspěvek upraven 06.08.15 v 15:23

• Nahlásit
  • Citovat
35362
6.8.15 15:22

Skvěle. Vedro mi nevadí. :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19173
6.8.15 15:25
@Krasavicaa píše:
Pro mě by mohly začít už v květnu a končit až tak v říjnu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To já bych nepřežila bez pořádného jara a podzimu 8o 8o :mrgreen:… Ikdyž co si budeme povídat, už je v podstatě jen vedro nebo zima :roll: Každopádně já mám mnohem mnohem radši teplo než zimu :dance: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
6.8.15 15:26
@Kikuška90 píše:
To já bych nepřežila bez pořádného jara a podzimu 8o 8o :mrgreen:… Ikdyž co si budeme povídat, už je v podstatě jen vedro nebo zima :roll: Každopádně já mám mnohem mnohem radši teplo než zimu :dance: :dance: :dance:

Já taky radši teplo než zimu, i když snowboardujeme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
249

Když jsme rekonstruovali dům, manžel si prosadil zavedení klimatizace do všech pokojů. Já jsem byla dlouho proti - že zbytečná investice, těch pár horkých dnů za rok přežijeme i bez ní atd. Teď jsem šťastná, že klimu máme, běží víceméně nepřetržitě od 9 ráno do půlnoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8941

Za mě v pohodě, tyto vedra mi nevadí. Je sice pravda, že se člověk musí trochu omezit, žádné sportovní aktivity (běhání, brusle a tak). Ale jinak já naopak tohle počasí mám ráda. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama