Více piji a přibírám po tom

Anonymní
13.1.20 18:25

Pitny rezim a pribirani

Ahoj, dlouhodobe jsem mela problemy s pitnym rezimem, stacil mi treba i hrnek caje na celej den. Ledviny jsem mela a mam v poradku. Zadne zanety moc.cest. Ale zde nastava muj problem. Zvysila jsem prijem tekutin na cca 1,5 l za den. Nepiju jen vodu, je mi po ni blbe a citron nesnesu. Piju caje, dzusy, stavy, proste vse. Ale ja tim padem, kazdy den priberu 1 kilo. Muze to bejt zavodneni? Otekla ale nejsem, zadne otoky prave, proste nic, take najednou chodim mene curat. Pritom by to melo byt naopak ne? Cim vice vypiju, tim vice bych mela litat na malou. Nemam se zeptat dr na leky na odvodneni? Protoze me to trapi, za cely tyden co drzim pitny rezim mam 7 kg nahore :( a to jsem kdysi nemela. Jde mi to vylozene co hodne piju, jidlo mam 3× denne, ovoce a zeleninu mam pestrou. Nepreziram se, jim stale stejne. Takovouhle rychlosti aby to jelo to neni mozny a za chvili priberu takhle za mesic jako 30? Poradte co s tim a jak je to mozne :( jsem jak velryba z te vody nafoukla. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1763
13.1.20 18:29

Tak džus/stavy to je proste cukr. Konzumujes najednou denně víc cukru no. Taky bych tipla, ale to je spis moje domněnka, ze telo neni zvyklé dostavat tekutiny, tak je teď hlta a uklada. To bych řekla, ze se zmeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
13.1.20 18:33

Zavodnena možná taky budeš. Ale jestli vypijes za den 1,5l sladkých šťáv tak bych to viděla spíš na mraky cukru navíc. Ten čaj si předpokládam taky sladis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.20 18:38

Me cukr nikdy nesel do vahy prave, vzdy jsem mela i maly množstvi tuku. Proto jsem si mohla dovolit jist plno sladkyho a i sladky pit. Ale jen co jsem navysila piti, tak hned 7kg nahore a otoky prave nemam. Jsem 32tt, a 2 dny jsem pila cistou vodu s listem rymovniku, i tak jsem zadrzovala a proste kilo denne, to jako mam prestat pit nebo ja uz nevim :( caj sladim lehce a to medem. A stejne :(

• Citovat
  • Nahlásit
1761
13.1.20 18:41

Jak píšou holky, spousta a spousta cukru navíc, to je na prd. Ani tím asi moc žízeň nezaženeš, ne? :think: A čaj taky sladíš? Pokud jo, postupně snižuj snižuj dávky cukru a ty džusy řeď vodou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.20 18:50
@Aladinka píše:
Jak píšou holky, spousta a spousta cukru navíc, to je na prd. Ani tím asi moc žízeň nezaženeš, ne? :think: A čaj taky sladíš? Pokud jo, postupně snižuj snižuj dávky cukru a ty džusy řeď vodou…

Dzusy si prave redim, nekdy tedy ne, ale jak rikam, nikdy mi cukr nesel do vahy, ale je to od te doby co jsem navysila pitny rezim, bum za 7 dni 7kg jen proto, ze pit musim. Caj sladim medem ale jen na spicku lzicky. Take nechodim od te doby vubec na malou, diureticke caje nepomahaji, ja nevim cim to muze byt a hlavne kdyz budu nadale takto pit, tak jako do konce tehu priberu uplne nehorazne :( jako rika se, ze se pribira kdyz se nepije a u me je to naopak. Ale pit musim ze jo, a ne hrnek denne jako do 30tt…to jsem aspon nepribirala :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
95
13.1.20 18:51

Jestli jsi těhotná, tak se nediv, že pribiras. Já ke konci byla taky jako velryba. :mrgreen: navíc džusy jsou vlastně jen cukr, takže to pak jde hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
13.1.20 19:10

Proč to nepises rovnou, ze jsi těhotná, boha jeho :mrgreen: jestli ono to pribirani nebude tím, ze dítě roste a konečně ses propila k nějaký plodové vodě 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1761
13.1.20 19:13

Taky teprve čtu, že jsi těhotná. No tak tady to přibírání může mít víc faktorů a nemusí to být primárně šťávama, že. Každopádně pij určitě dál, prospěješ sobě i miminku a váhu tolik neřeš. Teď je nejdůležitější, abyste s prckem byli v pohodě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.20 19:34

Jee pardon :lol: to jsem nezminila, jsem 32tt a jak jsem dala vlozit do diskuze tehotenstvi tak jsem to brala tak ze je to v tom uvedeny :mrgreen: no ja to prave mam od navyseni toho piti, jindy jsem to neresila ale ja po tydnu vlezu na vahu a uplne me to zdesilo 8o jinak jim normalne, ted me ceka velky utz tak jsem zvedava co mi rekne Dr na to. Ale ze ani nechodim na malou kdyz mam proste tolik vody v sobe :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
14024
15.1.20 12:24
@Anonymní píše:
Jee pardon :lol: to jsem nezminila, jsem 32tt a jak jsem dala vlozit do diskuze tehotenstvi tak jsem to brala tak ze je to v tom uvedeny :mrgreen: no ja to prave mam od navyseni toho piti, jindy jsem to neresila ale ja po tydnu vlezu na vahu a uplne me to zdesilo 8o jinak jim normalne, ted me ceka velky utz tak jsem zvedava co mi rekne Dr na to. Ale ze ani nechodim na malou kdyz mam proste tolik vody v sobe :nevim:

Tělo tu vodu zřejmě potřebuje, proto nechodíš na malou. Pila jsi málo a tělo strádalo, teď si raději všechno drží, kdyby jsi si to zase rozmyslela :) A navíc jsi těhotná, bude to souviset i s tím. Po porodu se to srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat