Reklama

Pláč až zuřivost při usínání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verunczee
Stálice 61 příspěvků 27.11.17 19:56
Pláč až zuřivost

Maminky, chci se zeptat. Syn 4,5 měsíce byl ve středu očkovaný. Celý čtvrtek skoro prospal a z pátku na sobotu to začalo. Pláč a postupně se zvyšoval až do zuřivosti. Když jsem ho měla na rukou celkem dobrý ale nepomohlo, když jsem ho znovu položila do postýlky, totálně opět zuřivost. Zkoušela jsem ho dát k prsu a ano zabralo to, ale místo obvyklých 3 hodinových rozestupů kojím co půl hodiny a moje prsa to opravdu už nezvládají. No a přes den je to něco podobného. Prosím o radu. Děkuji. :nevim: :,( :zed:

Reklama

Reakce:

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 27.11.17 20:36

Asi moc neporadim, mne dcera(4,5mesice) po rannim ockovani taky spala treba 3,4h a pak byla hodne uplakana. Nemohla jsem na ni skoro maknout, ani prso nechtela. Do dalsiho dne to ale odeznelo. Ted jsme meli jit na ockovani, ale je nachlazena-tak uz se desim, jak to vezme priste. Preji at je malej zase brzy dobrej! Dala bych mu klidne nurofen od bolesti :think:

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 27.11.17 20:45

Kup si magnézium a béčko a trochu se tím nadopuj, ať mu to predas v mliku. Očkování prý spotřebovává hořčík v těle, děti jsou pak drazdivejsi. Syn měl po jednom očkování křeče v chodidlech, ale už byl starší, tak si uměl říct, dostal hořčík v šumivých tabletách a pomohlo to.

Verunczee
Stálice 61 příspěvků 02.12.17 17:37

Moc děkuji :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >